Галина Конах одужує

Галина Конах одужує
Волинська співачка Галина Конах одужує.

Про це вона написала на своїй сторінці в ФБ.

Нагадаємо, що вона отруїлася суші в одній із піцерій Луцька.

«У мене все добре, або як запевняє красуня пані лікар - жити буду! Не буду в 3D-деталях описувати усі кола аду, які довелося пройти, проте вкотре хочу подякувати Богу за неймовірних рідних й за справжніх друзів!», - йдеться у дописі.

Також Галина Конах похвалила лікарів обласної інфекційної лікарні за професіоналізм та порадила критиканам скористатися послугами лікарів.

«P.S. ... а для деяких DOWN-ів ("down" - в перекладі з анг. "низький"- прим.автора) маю хорошу новину: ви навіть уявити не можете, які прекрасні лікарі й чуйні люди працюють в інфекційній лікарні! Виявляється, їм під силу вилікувати УСЕ, УСЕ, УСЕ,.. навіть задавнені віруси мозкових відхилень. Не зволікайте з одужанням! Добрий світ чекає на подобрішавшу версію кожного з вас!», - написала Галина.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дійсно приємна новина .
Відповісти
За час лікування підучить текст Гімну, щоб не запутувалась, як недавно на відкритті Чемпіонату України з легкої атлетики в Луцьку!
Відповісти
варто ще перевірити .там оой ще й які прострочені продукти
Відповісти
Та кому вона потрібна ця Галя,виздоровлює то й добре.Мамі татові вона тра, а нам така співачка не до вподоби.Співай Галю дома для мамами і тата
Відповісти
мабуть не від того треба лікувати, тут явно виражена манія величності, ще й в стадії загострення...
P.S. А в якому генделику вона "співає", ну, коли суші не їсть?
Відповісти
З нетерпінням чекаєм нову новину з заголовком "УРА Галина Конах одужала", потім ще одну у формі інтерв,ю - "Галина Конах. Тиждень після одужання". І було б непогано помістити новину в "топ-новин", дописавши "ОНОВЛЮЄТЬСЯ", щоб всі небайдужі шанувальники могли в режимі реального часу переживати за улюблену співачку.
Відповісти
Я звичайно вибачаюсь , що незнаю такої співачки, але мене цікавить , ви про кожного пишете, хто отримав отруєння і в нього розлад шлунку? Смішно, знайдіть достойніші теми.
Відповісти
Хух ну нарешті одужує, ми всі так переживали.
Відповісти
Тобто жити буде! Значить і співати! Просто з дозою знову не вгадали.
Відповісти
Хай про тараканів напише!!і чудо лікарів, які по три дні в палату не зайдуть! Вмерти можна ніхто і не помітить! Інфекційна це жах!!вже легенкди по Луцьку ходять!!
Відповісти
а для деяких down-ів...це так гарно писати????? Галю..шось ти стала балувана
Відповісти
Який жах та убогість! Невже немає більше про що писати, та ще й цитувати людину, яка так вправляється у словесній майстерності, що заради дотепного слівця не гребує оперувати такими діагнозами. Видно, вона не розуміє, що й означають ці слова та скільки сліз та горя в собі несуть.
Shame on you VP & GK
Відповісти
Уже пройшли сутки і ніякої звістки..З вчорашнього вечора в ожиданії чуда.. Я, як палка шанувальниця уже начинаю переживати.
Відповісти
переживаєш, наш фан-клуб - вже третій день як в запої, так переживаємо
Відповісти
Взагалі біда, Галя - суші об'їлась, Джамала передумала їхати... Капец, кого ж слухати тепер??? Мабуть прийдеться їхати на концерт ОЕ, може хоч Вакарчук не підведе
Відповісти
Співачко, прочитайте коментарі і зрозумійте як Вас народ "любить". Я би після такого шось міняла, в своїй поведінці, образі, репертуарі і т.д
Відповісти
Залишилось написати чи башкаленко не приходив провідувати, чи наводить порядок в своєму кафе?
Відповісти
а башкаленко ніхто там.він не власник
Відповісти
А що страшніше: синдром Дауна чи задавнені віруси мозкових відхилень? Гадаю, друге,принаймі судячи з галиних цитат.
Відповісти
Чим більше тролі гадать Галю, тим більше її поважаю
Відповісти
Тобто, тут всі тролі, один ти "Д'артаньян"???
P.S. Галю хоч провідав? поважун ти наш...
Відповісти
Іди візьми результат життєдіяльності організму кумира з залишками суші
Відповісти
Хай їсть побільше "суші"!!!можі і мізки промиють,не тільки шлунок!
Відповісти
треба запивати саке інакше будуть наслідки, а Галя не знала
Відповісти
Скажіть хоть шо нібудь, бо я вже другий день на таблєтках і рука несвідомо тягнеться до стакана, боюся шо зірвусь, так жить ніззя. Не хочу щоби горілка стала мєжду намі з Галинкою.
Відповісти