Закохані мати та син будуть боротись за право займатись сексом

Закохані мати та син будуть боротись за право займатись сексом
За інцест їх можуть посадити у в'язницю на півтора роки.

Повідомляє Dailymail.

Моніка Мерес, якій зараз 36 років, та її 19-річний син Калеб Петерсон постануть перед судом американського штату Нью-Мексико.


Якщо ж парочку визнають винними, то їм світить до 18 місяців в'язниці.

Але закохані, своєю чергою, вирішили звернутися до громадськості зі своєю справою з метою підвищення обізнаності про генетичний статевий потяг і отримати законний дозвіл на право і надалі займатися сексом. Таке явище виникає, коли близькі родичі були розлучені в ранньому віці і зустрілися вже зрілими.

Як йдеться у повідомлені, жінка народила хлопчика, коли їй було 16 років. Майже одразу вона віддала його на всиновлення.

Зустрілися вони лише минулого Різдва і з того часу продовжили своє спілкування в Інтернеті. Калеб згодом переїхав до матері.

Зараз він зазначає, що закохався в жінку частково через те, що вона піклується про нього і просто робить його щасливим. За словами підлітка, вже через тиждень він зрозумів, що закоханий у Моніку.

Сама мати каже, що боїться виходити в місто, бо всі вже знають про її сексуальні стосунки з сином. Також вона визнала, що коли в них уперше були фізичні стосунки, то, коли вони закінчили – трималися за руки, а потім цілувалися. І саме поцілунки призвели до інших речей.

Варто зазначити, що зараз парі не можна бачитися до рішення суду. І Калеб зізнався, що, якби він зараз побачив свою маму, то сказав би, як міцно кохає її і сумує за нею.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: інцест, США, суд
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось вона загниваюча америка у всій своїй красі!
Відповісти
Кляті москалі!!!
Відповісти
а москали до чого7
Відповісти
Что на?
Відповісти
цей світ
Відповісти
.... Нема слів.... ІДІОТІЗМ.
Відповісти
До чого ця фігня до Волинських новин? Журналісти не копіюйте все сміття з інтернету у Волиньпост.
Відповісти
то ж справді, нафіга воно нам? до чого вже перетворюються новини? навіщо цю гидоту опубліковувати та ще й в такі важкі часи? Волиньпост ви що на спеці перегрілись? то завітайте до Америки. А може у вас теж в когось сексуальні розлади?
Відповісти
А чо не пишуть, шо бабушка цiei Монiки була з Галичини?
Відповісти
бо по-перше, бабуся, а не БАБУШКА (троль необізнаний), а по-друге, вони латиноси, а по-третє, в америку переїхали з москви, де їх бабуся вчилася в університеті лумумби, де таємно була завербована КГБ, а можливо і самим путіним, щоб зараз виробляти цю фуйню і таким тролям було про що патякати.
Відповісти
Ні, гнидо, ця приємна жіночка - твоя родичка, бабця якої була народжена через дупу в одному з далеких волинських сіл і хрещена батюшкою МП. Твої глибокі знання про неї зайвий раз свідчать про це.
Відповісти
срам тай годі...
Відповісти
Гнида ти,"галичина", паразитуюче створіння. і через таке бидло страдає люд. Дуй з Волині в сною галіцію і тут не смерди.
Відповісти
Як аристократично!! Не позор волинян, нікчемо!!!@
Відповісти
В голові не вкладається..........ЖАХ!!!
Відповісти
що не вкладається? їм за 18.
Відповісти
Та не друкуйте таких дибільних новин.Це больні люди.У нас і своїх вистачає.Нащо нам ці негри-збочені
Відповісти
за те що ви написали можна сісти в тюрьмю. Расизм.
Відповісти
Какой ужас!Таким размножаться категорически нельзя! До чего котится мир....
Відповісти
За таке всяке були і знищені міста Содом і Гоморра. Гидоття сновину читати. Там, в Америці, занадто багато збоченців.
Моліться за Україну!
Відповісти
Коли вже людство стане розумнішим, за середньовічних овець? Ще б розіп'яли їх і спалили на хресті.
Яка різниця хто з ким спить і займається сексом, якщо вони вже дорослі і ніхто нікого не примушує? Більше того, вони кохають один одного. В чому проблема? Чи вже всі інші проблеми вирішені, і вже немає чим зайнятися, треба когось засудити щоб не було сумно? Бо не добре коли обом добре?
Раби краще будуть будувати золоті церкви які їх зомбують, ніж сучасні школи та лікарні для своїх дітей.
Відповісти