Вночі у центрі Дніпра бульдозерами знесли ринок. ВІДЕО

Вночі у центрі Дніпра бульдозерами знесли ринок. ВІДЕО
В ніч на 26 серпня на одній з центральних вулиць Дніпра бульдозери знесли чимало МАФів місцевого ринку.

Вночі комунальники під охороною поліції та автоматників бульдозерами та екскаваторами знесли торгівельні точки на вул. Боброва, пише depo.ua.

Рішення про ліквідацію незаконного ринку на вул. Боброва міська рада Дніпра прийняла ще 27 квітня.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а нормально демонтувати слабо.....аби тільки знищити, потрощити
Відповісти
Ще б наш старий базар так!
Відповісти
І тебе під тим старим базаром за довгий язик поховати !
Відповісти
Підтримую
Відповісти
а чому б вам ще в центрі точки не повідкривати? куча сміття і смороду чудово б дивилося на театральній площі... де це бачено, щоб біля культурної та історичної спадщини так було засрано? (я про ринок)
Відповісти
А де ви були взагалі?
З'їздіть в Ізраїль!!! Все поймеш!!!
Розумні тут знайшлися!!!
Відповісти
Ключове слово - НЕЗАКОННІ. І якщо рішення міськради було прийняте в квітні, то до кінця серпня можна вже було якось вибратися і самостійно демонтувати - ще раз - НЕЗАКОННІ споруди. НМД
Відповісти
А ХТО його робить законним чи незаконним? Дядя в теплому кріслі? А може його того лю(ка)струвати пора? Цікаво, куди подінуться в КРИЗУ люди, що там працювали?
Відповісти