На проспекті Волі у Луцьку ДТП: не розминулися два «БМВ». ФОТО

На проспекті Волі у Луцьку ДТП: не розминулися два «БМВ». ФОТО
На проспекті Волі у Луцьку, неподалік Київського Майдану, близько 19-ї години трапилася автопригода: два автомобілі не поділили дорогу.

Про це ВолиньPost стало відомо з власних джерел.

Зокрема, повідомляється, що дві автівки "БМВ" рухалися в одному напрямку, проте чомусь зіткнулися.

Як зазначила речниця Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, машини отримали дуже серйозні механічні пошкодження.

"Двох людей доправили в лікарню з травмами", - додала Ольга Бузулук.

Наразі на місці автопригоди працює слідчо-оперативна група.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
треба їх ушпиталізувати...
Відповісти
Не жалко, это же БМВ, как только вижу БМВ в заднем зеркале сразу уступаю дорогу, это люди неадекваты инфа 146 %
Відповісти
та сама фігня. один вже стовп знайшов.
Відповісти
2 мудака!забрать права, метал на шрот!БМВетор ето диагноз!
Відповісти
БМВ - гарне авто...
Відповісти
Мабуть один обганяв, а другий не давав обігнати.
БМВ головного мозку.
Відповісти
Два дебіли - це є сила !
Відповісти
Жаба всіх давить, що у вас нема BMW, злі люди....
Відповісти
100% згідний.Сидить купка злидарів заздрісників і поливають людей брудом.Бо самі на тавріях їздять
Відповісти
Клоун ти
Відповісти
Не в злидарях діло! Культури водіння у власників цих авто нема взагалі - одні понти!!!
Відповісти
ага ми ще на возах їздимо і дуже заздримо дебілам на бмв)))
Відповісти
Канєшно давить, бо бмв - найдорожче авто в світі! Майбах і астон мартін курять)
Є люди на мерседесах, лєксусах, ауді і тд, але самі неадекватні водії (як показує практика дтп) їздять чомусь на бмв.
Так шо розслабте булки, ніхто вам не заздрить, з вас просто дивуються. Їздите на 2літрових сєданах так ніби на це порш чи болід з формули, хоча машин кращих і швидших вистачає
Відповісти
очень сильно я завидую этим двум дебилам.
Відповісти
бо підтримую наційонального виробника-злодія! Купуй україньшьке!
Відповісти
Культури водіння у власників цих авто нема взагалі - одні понти!!!Маєш кращу авто - покажи як треба культурно їздити, паркувати, уступати,пропускати - а в цих авто точно якиїсь неадекват їздить. Я всім таким Д.Д.Д.
Відповісти
Водій BMW X5 їхав додому разом зі своєю дитиною.
На цьому переході весь час якісь аварії. Коли я зверталась до ЯКОВЛЕВа Тараса Володимировича щоб нам тут поставили світлофор він відповів "ДОРОГО". Мені здається життя людей дорожче....
Відповісти