«Волинь» поступилася «Таврії» з мінімальним рахунком. ВІДЕО

Луцька футбольна команда «Волинь» у домашньому матчі поступилася сімферопольській «Таврії» з рахунком в один гол.

Матч відбувся 29 вересня у Луцьку на стадіоні «Авангард».

Перший і єдиний гол у ворота волинян вже на п’ятій хвилині першого тайму забив гравець «Таврії» під 18 номером Сергій Назаренко. Футболіст сімферопольців успішно реалізував штрафний, який суддя призначив через порушення правил Ванче Шикова проти Антоні Шиндері.

Загалом перший тайм контролювали гості. Протягом другого тайму відбувалися атаки волинян і виникали гольові моменти біля воріт «Таврії», особливо після штрафних ударів. Не зважаючи на швидкий темп гри, зрівняти рахунок червоно-білим так і не вдалося.

Емоції вболівальників, які сподівалися побачити хоча б 1:1 на табло, досягли апогею у кінці другого тайму, коли Душан Савич ледве не забив гол. Втім очікування не виправдалися.

Додамо, що стадіон був заповнений вболівальниками менше як на половину. У фан-секторі «Таврії» вболівало до десятка людей.

Гра була багата на фоли та суперечливі на думку вболівальників та футболістів рішення судді.