Смолоскипна хода у Луцьку. ФОТО

Смолоскипна хода у Луцьку. ФОТО
До дня захисника України, річниці створення УПА та свята Покрови вулицями Луцька пройшла вже традиційна смолоскипна хода.

Смолоскипна хода відбулася вчора, 14-го жовтня.

Її ідейники - члени громадської організатори «ВМР «Національний Альянс» та "Вільні люди Волинь". Така хода вже традиційна для Луцька і відбувається не вперше.

Активісти вирушили вулицями міста з Київського Майдану і до Театрального. Там вони вшанували хвилиною мовчання Героїв України та попрямували до Замкової площі, де проходив концерт "Сталеві серця".
























Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
з кожним разом все меньше людей підтримують такі заходи, прозріваємо!!!!!
Відповісти
дурнів багато - їх не подолати!
Відповісти
щиро шкода молодих громадян України, в душі яких прищеплюють ненависть і злість замість любові і милосердя...
Відповісти
Нехай не згасає молодечий запал в боротьбі за вільну, незалежну, заможну Україну! Героям Слава!
Відповісти
Хода з вогнем - сакральне явище напротязі історії людства.
Сволота шипить через те, що з вогнем йдуть свідомі українці.
Відповісти
сволота шипить скипами, а життя йде мимо...
Відповісти
Щасливої дороги.
Відповісти
хода з вогнем - це дійсно явище - але явище середньовіччя, назвіть європейську країну де сьогодні практикують такі ходи.
Відповісти
Греція, наприклад - Олімпійські ігри.
Відповісти
Фестиваль який проходить у Портмеріоні – містечку на вельському узбережжі Британії
Серед інших розваг фесту – походи з факелами.
Відповісти
нацистську германію та середневіччя коли відьм палили.зло поідае.це скоріше антиукраінське бо Украінці добрі вдень працюють а ввечері відпочивають
Відповісти
Натовп не вельме розумних людей. Натовп здатний на найстрашніше - лише покликати... І ватажки натовпу страшні.
Відповісти
ну пройшли туди-сюди, а толку? і за чий це рахунок? як в АТО - то нема бажаючих захищати Україну, а тут враження таке що розважаються підлітки.Їм цікаво вночі походити з вогнем, а потім в бар на дискотеку,от там вони по повній Україну любити будуть.
Відповісти