Журналіст покпинив з об'єднання Луцька з селами. ВІДЕО

Журналіст покпинив з об'єднання Луцька з селами. ВІДЕО
Журналіст Богдан Коваль з гумором поставився до питання об'єднання Луцька з навколишніми селами.

У Фейсбук він опублікував відео, де порівняв один з виїздів з Луцька та село Підгайці.

Зокрема Богдан звернув увагу на те, що на вулиці Дубнівській у вечірню пору не працює вуличне освітлення. Натомість з освітлення у Підгайцях все добре.

"Заїжджаю, а тут світло, гарно", - емоційно мовив він.

Нагадаємо, уже майже рік влада Луцька та прилеглих сільських рад ламають списи в суперечках щодо умов об'єднання задля створення об'єднаної громади.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Але гонить чувак, такий крутий з міста, не силюк значить
Відповісти
Ні, я селюк, бо з Підгаєць
Відповісти
ТО ЧОГО ЇДЕШ ЗНОВ ДО ЛУЦЬКА
Відповісти
То ти Богдане силюк чи ні?
Відповісти
В цьому контексті – так, бо не хочу приєднання до Луцька
Відповісти
Силюк - це представник литовського субетносу, як гуцул чи волинячка в українців. Богдан точно не "сИлюк".
Відповісти
А що таке "покпинив"?)
Відповісти
Покпився, значить.
Відповісти
Пишите по человечески. Ничего не понятно.
Відповісти
Луцьк знов пролітає. Ніхто не хоче брати на утримання міську раду, а тут останню земельку депутати синкам пороздавали. Ресурс вичерпано.
Відповісти
Додому не перестану їздити! А для тих, хто не зрозумів іронії та сенс проблеми, прошу переглянути цей матеріал і почитати коментарі, де "міщани" занадто високо себе несуть.
http://www.volynpost.com/news/75873-zhyteli-sela-pidgajci-obureni-skasuvanniam-marshrutok-video
Відповісти
Часто бачу, як автівка з напрямку Підгаєць зупиняється біля сміттєвого контейнера в Луцьку, та викидає побутове сміття.
То не ви?
Відповісти
Варто створити "Лігу Покпину"... і ведучим взяти цього відомого журналіста!! Як я покпинув? )))
Відповісти
не смішно
Відповісти
Толік, це аздєц як смішно. Дай мені посилання на словник де є значення слова "покпин"...
Відповісти
http://uk.worldwidedictionary.org/покпинити
Відповісти
то чому ж ти їздиш займатись спортом до Луцька - раз тобі міщани невгодні???? займайся он вдома - турнічка зроби і підтягуйся!
Відповісти
Розікрали землю в Луцьку, тепер хочете і до сільської прикластися. Турнічок ми можемо поставити у себе на подвір'ї, а от де ви виростите картопельку, курочку... питання. Давайте будемо жити як жили раніше - ми за колгосп, але не в нашому селі.
Відповісти
Ось і супер. Тоді політика йде в правельне русло (розрив зв`язків)
Відповісти
Я вас не розумію,коментатори. Я,наприклад, проживаю на вул.Дубнівській і прекрасно знаю,яке в нас освітлення. В Підгайцях набагато краще- це однозначно. Чудово розумію обуреність жителів села. Вважаю,що скасувати останню маршрутку- це вже занадто, люди завжди нею користувалися,вона завжди переповнена. Влада там нормальна, освітлення на вищому рівні,дорогу біля школи і в інших частинах села зробили, чим їм погано?
Підтримую підгайчан у відстоєнні свого села!
Відповісти
Село відмовилося від співпраці з містом. Тому розвиток Дубнівської не є нагайною проблемою. Місто правельно робить що не збирається тратити кошти на непотрібні речі. Село спроможне саме себе забезпечити транспортом (організувати сільську маршутку)
Відповісти
правильно тільки дана маршоутка повинна їздити від перехрестя через Рованці і до АС2
Відповісти
подякуйте за освітлення БОРИСУ ПЕТРОВИЧУ а що сільські голови не розкрадають та не продають якшо Ви такі круті громади то не їдьте до міста.
Відповісти