Підрахунок голосів на виборах запишуть на відео

Підрахунок голосів на виборах запишуть на відео
На парламентських виборах 28 жовтня 2012 підрахунок голосів виборців та складання протоколів на виборчих дільницях будуть зафіксовані на відео.

Про це 3 жовтня повідомляють «Коментарі».

Закон про внесення змін до закону про проведення відеоспостереження під час голосування на виборах ухвалила Верховна Рада 2 жовтня. За рішення проголосували 236 депутатів з 309, що зареєструвалися в залі.

У новому законі зазначено, що крім спостереження в режимі реального часу, а також створення відеозапису підрахунку голосів в приміщенні для голосування використовується система відеоспостереження, відеозапису. Відповідно до закону, система відеоспостереження не встановлюється в приміщеннях Центральної виборчої комісії, окружних виборчих комісій, у приміщеннях зарубіжних і спеціальних виборчкомів.

У законі зазначається, що в разі технічної неможливості забезпечити трансляцію зображення з якої-небудь ділянки, система відеоспостереження використовується «для створення та зберігання відповідної інформації».

На виборчих дільницях, відповідно до закону, має бути забезпечений початок відеоспостереження одночасно з початком підготовчого засідання перед початком голосування. Відеоспостереження припиняється після закінчення голосування.
Закон встановлює, що під час підрахунку голосів та з підписанням відповідного протоколу система відеоспостереження працює в режимі запису і збереження інформації.

Відповідно до закону, інформація, отримана з системи відеоспостереження, може бути використана правоохоронними органами, судами, ЦВК.

Як повідомляли «Коментарі», з 24 вересня розпочали роботи по встановленню обладнання для системи відеоспостереження за голосуванням і підрахунком голосів виборців в рамках виборів народних депутатів України. Згідно з технічним завданням, система відеоспостереження повинна охопити 32,2 тисячі дільничних виборчих комісій по всій Україні. На реалізацію проекту з державного бюджету виділили майже мільярд гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Підрахунок голосів на виборах запишуть на відео
03 жовтень, 2012, 08:44