Луцьк: позашляховик в'їхав у вітрину «Гранд Волині»

Луцьк: позашляховик в'їхав у вітрину «Гранд Волині»
УВАГА! ПЕРЕДРУК ПУБЛІКАЦІЇ ЗАБОРОНЕНИЙ!

У Луцьку дівчина за кермом позашляховика Mercedes в'їхала у вітрину магазину дитячого одягу, розташованого у центрі "Гранд Волинь". Під'їжджаючи назад, автомобіль зачепив ще дві автівки.

Інцидент трапився уночі 12 листопада близько 4:30.

За словами людей, які були поблизу, дівчина із світлим волоссям вийшла із "Гранд Волині", та сіла за кермо білого Mercedes.

Опісля вона, здаючи назад, в'їхала у вітрину магазину дитячого одягу, який розміщений праворуч від входу. Вже під'їжджаючи, позашляховик "зачепив" ще дві автівки - Audi та Nissan. Авто зазнали незначних пошкоджень, Mercedes залишив частину бампера біля розбитої вітрини, на передній частині здерта фарба.

Дівчина залишила авто біля "Гранд Волині" та залишила місце події. З автівки зняли й реєстраційні номери.

Незабаром на місце події приїхали родичі дівчини, які не знають про її місце перебування.

На місці працюють патрульні поліцейські.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ТП, що ж тут скажеш. П'яне чьо вилізло з опери
Відповісти
Кілька разів бачив це авто, з характерним тримачем запаски, у дворі будинку біля суду на вул. Шевченка, 39.
Відповісти
бо не можна після п'янки сідати за кермо.
Відповісти
Ооо, які люди!!!
Відповісти
Ця "легалізована" стоянка просто на тротуарі просто небезпечне місце для пішоходів.
Та вже "обріжте" тротуар і зробіть парковку зі сторони проїжджої частини.
Бидло торгує. Бидло купує.
Відповісти
бидло - це те, що ходить тротуаром! В магазин "вїзджають" елітики, ясновельможне паньство...
Відповісти
Барахло а не мерседес!!! Стара кляча
Відповісти
Ех... Надя Гавура погуляла
Відповісти
оце так дура
Відповісти
Да,це пяне вїхало в мій магазин,як напитися до такого стану і сідати за кермо?????
Відповісти
Чому пишите'' дівчина'' треба писати'' дочка такого то, або жінка такого то козиря Луцька''.Дівчина вже заробила на таку машину.Чи може вона народилась з ПРИДАННИМ.Отака в нас правда.
Відповісти
це ціла потенційна міс Україна онлайн.аж гордість бере
Відповісти
Гавура Надія Сергіївна голосуйте люди добрі щоб мрія дівчини збулася-міс Україна 2017
Відповісти
В себе по селі так їздить, хотіла знаменитістю стати Вот і стала ) мало того що ш...., я в шоці кароче
Відповісти
На штукi 3000$ баксив погуляла
Відповісти
хто може в 20 років великим похвалитись великим розумом чи хто не робив дурниць?мабуть одиниці...я тільки не можу зрозуміти одного,питання до родичів.Для чого було ховати принцесу?чому за неї позоритись там ходили ви ?корона з неї б не впала якби бариня пройшла освідчення ,і подивилась в очі тим людям яким пошкодила майно.це міг бути для Наді життевий урок я думаю що вона б на все життя запамятала як не слід робити!ви розумієте що вона могла зашкодити в першу чергу собі?можна купити машину і вітрину але дитини не купиш
Відповісти
дану машину мали би евакуватором забрати на штрафмайданчик. а цікаво чим це вусе закінчилося. напишіть журналісти.
Відповісти