У Києві рибалки спіймали гігантського 90-кілограмового сома

У Києві рибалки спіймали гігантського 90-кілограмового сома
У Києві на Десенці місцевий житель спіймав гігантського сома вагою понад 90 кілограмів і завдовжки два з половиною метри, повідомив киянин Ян Прошковський.

Про це пише видання Корреспондент.

"Мій двоюрідний брат давно захоплюється підводним полюванням, але хто б міг подумати, що в Десенці водиться ось таке чудовисько! Спіймав удень ​​біля ТЦ Скаймолл. Немає слів, одні емоції", - написав Прошковський на своїй сторінці у Facebook.

Рибалка повідомив, що він убив сома з гарпуна на глибині шість метрів. Вага рибини перевищила 90 кг.

За оцінками фахівців, вік спійманого сома - близько 50 років.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
рибалки, а дешеві кондоми, які вбивають беззахисну рибу. Коротше, підари в поганому змісті цього слова.
Відповісти
Ці дайверюги повибивали усю рибу у всіх пристойних водойма, то не рибалки, а браконьєри самі натуральні
Відповісти
Навіщо було вбивати?З голоду діти пухнуть?Він старий і напевно не смачний.Треба було сфотографувати і відпустити.
Відповісти
Як Ви смієте цих козлів називати рибалками???
Відповісти
підтримую вище написані коментарі
це не рибалки
рибина прожила стільки років -ну сфоткайся похвалися і все
ні треба ж вбити
Відповісти
Не спіймали, а вбили.
Не рибалки, а підвохи.
Відповісти
А я б отих рибалок-гандонів які ловлять та їдять сомиків по пів кіло от... Якби не нищення мальків то може не таких але по 10 кг плавало б багато. А то самі нищать а підвохи винуваті!
Відповісти
Як на ямах то рибу заборонено ловити з 1 листопада. А от дайверам можна будь-де і коли. Заборонити той дайвінг, весь крупняк у річках повибивали вже. Злови на удочку і тоді хвастайся.Велика риба дає велике потомство. Немає слів((((
Відповісти
Я подвох і стріляю в Стирю сомів 1-2 штуки ЗА РІК! по 7-10 кг. Менших не чіпаєм, більших не бачив. Скільки малих сомиків винищить рибалка з вудками чи закидушками за літо? От і відповідь де поділись соми в Стирю...
Відповісти
То ти рибалка-сцикло! На ямах рибалити заборонено! Як злякався сам сказати що це зимувальна яма то хоть подзвонив би в поліцію!
Кожен підвох повинен бути зареєстрований в клубі, а там добровільно примусове стягнення по 100 або більше гривень на рік іде на зариблення. Кому цікаво на ютубі є багато відео по зарибленню в Україні підвохами. А найбільше мішають підвохи бракам які ставлять сітки! Тому що попасти в неї на глибині це смерть, тому їх виймають і палять!
Відповісти