Під Волинською облрадою - акція протесту

Під Волинською облрадою - акція протесту
Під будівлею Волинської обласної ради власники автомобілів на іноземній реєстрації влаштували акцію протесту.

Десятки людей 22 листопада прибули до чиновників, аби підтримати всеукраїнську акцію протесту.

Вимоги учасників заходу не змінилися з часу блокування ними митного пункту пропуску "Ягодин": касування норми викидів Євро-5, при розмитненні вживаних автомобілів та зменшити мито для автомобілів, аби для українців стали доступними машини, ввезені за кордону.

Наразі вони чекають можливості поспілкуватися з представниками влади.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Палиця в Швейцарії. Довго доведеться чекати
Відповісти
А "Варта" там для чого?
Відповісти
Против будут все люди у кого растаможенные авто. Никто не хочет чтобы его авто подешевело внезапно на сумму растаможки. И таких людей большинство в Украине.
Відповісти
Позбирати всіх дружно в зак - і на схід... Накласти палок щоб по лісах порозбігалися полішуки "умнозроблені"... Хто їздить на тих авто??? Одні ті що контрабас таскають... Що не аварія то машина на польських номерах і дубовий водій за кермом. По Луцьку ганяють як навіжені на тому шроті що за копійки купили. Хто заставляв їх брати, самі знали на що йшли. Їдеш за кордон то за того бидла проїхати нормально не можна. Черги та ще вклинюють пів села сусідів.А як подивляться всі решта людей які в нас машини купляли і за немалі гроші...
Відповісти
Всім відомо скільки *трофейної* зброї на руках, що буде коли її власники вийдуть на дороу з зброєю і почнуть вимагати легалізації ак, свд, пм, тт зрозуміло тільки для самозахисту.
задовбали вже євро 5 не підходить, хай платять штрафи чим поповнять бюджет за який так переживають, в бариг немає проблем, роботи ходять бастують.
Відповісти
Боти олігархів активувались) Клави димлять))
Відповісти
Сергійку, не нервуйте Ви так. Акція Ваша не вдалась. Придумайте щось нове. До правоохоронців - де ваші дії? В Європі, до якої ми прагнемо, таких гореактивістів вже давно в кайданки та на виправні роботи відправили.
Відповісти
Треба розрізняти вимоги цих протестувальників - відміна Євро 5 та зменьшення вартості розмитнення треба підтримати.
А от тимчасове ввезення на рік - однозначно ні. Тому що тоді сюди хлине вал мотлоху із-за кордону, перестануть розмитнювати авто, а найстрашніше - подешевшають в 2 рази авто на вторинному ринку, тобто всі власники розмитнених авто втратять 50% вартості авто на вторинному ринку.
Тоді будуть протести не 100 хітрож@пих на "лєвих" авто, а мільйонів власників авто на український реєстрації.
Вихід один - відміна Євро 5, зменьшення митних платежів, весь лівак вивозять назад і ввозять вже розмитнюючи.
Тоді будуть і поступки, і ринок не обвалиться, і ввезення з розмитненням стане цікавим, а це наповнить бюджет дирявий.
Відповісти