Після сенсаційної перемоги «Волиньбаскет» поступився «Запоріжжю»

Після сенсаційної перемоги над «Дніпром» луцький «Волиньбаскет» вдома програв «Запоріжжю».

Про це повідомляє прес-служба луцького баскетбольного клубу.

До матчу колективи підходили у різних фізичних кондиціях – якщо «Запоріжжя» мало двотижневі канікули, то «Волиньбаскет» за дві доби перед цим обіграв у виснажливому матчі «Дніпро».

Більш активно почали гості, тому вже за дві хвилини гри відірвалися на п’ять пунктів (3:8). Особливо виділявся Макс Конате (народився у Донецьку), який і блокшоти ставив, і данки клав.

За половину стартової чверті запорожці доволі комфортно тримали господарів на відстані – 8:14. А до сирени оформили ще більший відрив – 16:28.

Друга десятихвилинка подарувала рівну боротьбу, тож результативність не вражала. Хоча складалося враження, що «Запоріжжя» цілком ситуацію контролювало, а от у «Волиньбаскета» відверто не пішло. Тому цей відтинок часу опоненти розписали на 12:15, що у сумі становило 28:43.

Після великої перерви різниця стала критичною – 30:51.

Тому прикра, але цілком по грі (через об’єктивні причини) поразка 56:73.