Член виконкому міськради Луцька потрапив у аварію

Член виконкому міськради Луцька потрапив у аварію
Член виконкому Луцькради та громадський активіст Олег Бондарук потрапив у аварію.

ДТП трапилася 8 січня на вулиці Чернишевського.

"Наздогнав мене "красавєц". І дорога не слизька і швидкість не висока. Всі живі", - написав він у Facebook та додав світлини з місця події.

Як розповів посадовець Інформаційному агентству Волинські Новини, дорога не була слизькою, автомобілі рухались не швидко, адже ця ділянка – поруч з крутим поворотом.

«Я пригальмував, бо до мене телефонували і я мусив взяти трубку. І тут – удар, мене «догнав» Volkswagen Passat B3», - каже активіст.

В легковика «знесло» передню частину автомобіля – пом’яло капот, крила тощо.

Бус Бондарука постраждав значно менше, щоправда, активіст занепокоєний тим, що після удару з його двигуна почало текти моторне мастило.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дорога вузька. Зупинився і створив аварійну ситуацію.
Невже, щоб поговорити по телефону не можна було зїхати з дороги ? Тепер хай збирає масло....
Відповісти
Активіст - це по старому рекетир.
Відповісти
З яких пір голова Луцького міського осередку ПАРТІІ "Народний контроль" є активістом??? Шкода хлопаку того що догнав. Бо на такій дорозі вузькій не варто зупинятись.
Відповісти
Забороняєтся зупинятись в місцях де буде створено перешкоду іншим учасникам дор руху і в місцях де буде ускладнено зустрічний розїзд (на фото це видно), І ДІЛЯНКА З КРУТИМ ПОВОРОТОМ!, це не є причиною дтп а порушення пдр. той хто не дотримався дистанції не врахував, що по переду їде АКТИВІСТ і йому взбреде зупинитись поколядувати
Відповісти
брехун ти активісте. когось висаджував або мав підвозити. для тих хто не знає - там зупинка. а тепер уже питання до шановних працівників патрульних - автомобіль мав 30 метр від чи до знаку???? по моєму саме активіст створив аварійну ситуацію.а водій б3 теж не святий і теж перевищив (усі там точно більше 40 їдуть) а там "сракопад" :). як на мене винні 1- активіст 2- дорожні служби (стан дорожного полотна)
Відповісти
на Волині професія. Дає кусок хліба з маслом.
Відповісти
в догонку

активісте ти думаш шо городиш - удар в зад а в тебе мотор спереді -то що винуватий пасат б3? чи ти на т3 їздиш. я в шоці від таких керманичів міста.
доречним є анекдот в тему :

в каток врізався крутелик на новій ЕСці визиває своїх прикормлених гайців. гайці підходять до тракториста катка і - Ну розказуй як обганяв як підрізав???

отака то реальність. а мораль басні - попав в дерьмо сиди і не чирікай а не видумуєш - подзвонити другові.

тьфу
Відповісти
Зараз приносить непогані доходи . І людей можна розвести і грошенят підзаробити .
Відповісти
Вже розкусили тих активістів . Розводять як немає бути . Ще волонтери такі ж самі .
Відповісти
Активісти це святі люди ви що . Неможна так про них говорити.
Відповісти
каравул!!!!!!

або журналісти глухі або є дві версії від активіста

на сайті волинські новину "СКИНУВ ШВИДКІСТЬ" А ТУТ ПОКИ ЩО - ЗУПИНИВСЯ

далі буде



ой заліваєш Олежку
Відповісти
Активіст -законо розводиш людей . Для людей щось робиш і в людей щось забираєш. На заводі в налом працювати ,хай негри пашут , ми так чим можим.
Відповісти
Тих б....я активістів розвилося греблю гати ,толку з них.Хай якщо такий активний валить і щось для людей робить ,довели народ від кожного такого тошнить....
Відповісти
Мабуть ми трошки забрались і забрехались.
Відповісти
Остановиться на таком узком участке дороги в темное время суток, после поворота и при гололёде.
В добавок масло потекло от удара в кузов сзади.
Придурок.
Потому у нас и опа в стране с такими активистами.
Відповісти
ні !! геть такі лозунги когось бити. кров грає чи хоч адреналіну - у військкомат за путьовкою на схід.

будьте людьми!!!!!!

Відповісти
написав коментаж на ВОЛИНЬНЮС щодо "зупинвсь" - "скинув швидкість" - ПРОМОДЕРІРОВАЛИ
НАДІСЛАВ ДОДАТКОВИЙ ТУДА Ж - ЦИТУЮ
а чому коментар видалили про те що на іншому сайті уже не скинув швидкість а зупинився????? темниками пользуєтесь? чи джинсом торгуєте олежкіним??? я ж нічого не видумую а констатую лише факт. якщо він такий правильний то хай визнає свою вину - пошкоджень як кіт наплакав. а в пасатовця реальна біда - півморди нема. олег !! совість і людяність є???


ПОБАЧИМ ЧИ Є НА ВОЛИНІ ЖУРНАЛІСТИКА
Відповісти
На дорозі він не активіст, а учасник дорожнього руху. Тому його життєва позиція, релігійна приналежність, сексуальна орієнтація нікого не цікавить!!! У нас всі хто живе в Луцьку громадські активісти, бо активіст -це той хто належить до активу якогось колективу, громади. Той що на фольксвагені теж громадський активіст :)
Відповісти
Всцуся зараз... ))))
"активіст занепокоєний тим, що після удару з його двигуна почало текти моторне мастило"... Хороша машина якщо після незначного удару в зад масло з мотора потекло.... )))
Відповісти
оооо. і на волиньпості уже "зупинився" змінено на "пригальмував" тьфу. но я так це не залишу - я видрукував попередню версію та зробив скріншот.

поздно. а суд надам усі матеріали
Відповісти
И зачем об этом писать? Если бы он въехал в когото тогда не написал бы так?
Відповісти
Ти підрило, красавєц його догнав, це чисто твоя вина, там дорога вузька, напевно дуже важливий дзвінок...
Відповісти
Дуже багато . Люди вам Дуже вдячні .
Відповісти