Динамо програло Порту

З рахунком 3:2 київське «Динамо» програло команді «Порту» у турнірі Ліги чемпіонів.

Матч Ліги Чемпіонів відбувся на стадіоні Драгао у Португалії. У першому таймі здавалося, що активнішими були все ж таки гравці «Порту». Про це свідчить не лише володіння м’ячем та динаміка гри, а два голи у ворота динамівці.

Зокрема, на 15 хвилині гравець «Порту» Лучо Гонсалес з правого краю штрафного майданчика віддав пас на Сільвестра Варелу. Той у свою чергу пробив у дев’ятку воріт «Динамо».

Втім вже за п’ять хвилин контратака динамівці увінчалася успіхом. Півзахисник Олег Гусев, перебравши пас півзахисника Порту Мигеля Лопеша пробив у ворота суперників.

Другий гол у ворота «Динамо» на 35 хвилині направив нападник Джексон Мартінес. Втім, динамівцям на 71 хвилині вдалося зрівняти рахунок. Гарний гол у ворота суперників забив Брайн Ідейє. Прийнявши на груди пас від Ярмоленка нападник поцілив у ворота м’ячем.

На жаль, за шість хвилин команда Португалії відігралася і другий гол у цьому матчі забив Лучо.