Трійка лідерів у Луцьку: Палиця, Кравчук, Алєксєєв – попередні результати мажоритарки

Трійка лідерів у Луцьку: Палиця, Кравчук, Алєксєєв – попередні результати мажоритарки
За попередніми результатами паралельного підрахунку голосів у Луцьку перемагає Ігор Палиця – він набрав 39 % голосів.

Такими є результати опрацювання 65 % протоколів, проведеного луцькою міською організацією партії УДАР.

За цими результатами само висуванець Ігор Палиця набрав 39 % голосів, кандидат від Об’єднаної опозиції Петро Кравчук – 25 %, й висуванець партії УДАР Ігор Алєксєєв – 16 % голосів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Подивіться в останне на це фото - більше цього "кандидата" не побачите! :) Ну може ще подякувати приїде и ... ВСЕ! :)
Відповісти
а де Голєва? вона ж відставала від Палиці на 0,8 % :)))))
Відповісти
Отже, за попередніми даними члена неіснуючої "Європейської" партії - Олени Голєвої, в неї має бути 38,3% голосів (вона заявляла, що по "опитуваннях" має на 0,7% нижче за Палицю). Чому ж вона відсутня в трійці перших!? Або десь закралась помилка, або Оленка буде мати 0,7%. А що на це скаже "член" Катеринчук?
Відповісти
На фото: Палиця цитує Тору, записану Мойсеєм зі слів Всевишнього. А, можливо, Талмуд? Наглядний посібник для першокласників, як бабло перемагає зло.
Відповісти
Я щойно з виборчої дільниці. Закінчився підрахунок голосів.Так, Палиця перемагає,та від цього стає все сумніше. За моїми спостереженнями на дільниці були присутні 5-6 проплачених "спостерігачів" під маркою кореспондентів "Луцького замку" чи "членів" соціалістичної партії. На голосування тяглася вервечка стареньких людей, які вкинувши у скриньку бюлетень з позначкою за цього кандидата, підходили до нас і питали, а де тут знаходяться спонсори, які обіцяли по 200 грн? А справді, де?
Відповісти
Не флудіть....хватить, хай хто небудь, лише не європейка.
Відповісти
Луцьк ще раз довів,що дурнів тут набагато більше ніж по області.Ніколи не подам руки людям що голосували за це вухасте чудо.
Відповісти
Спотерігачу. Зайдіть у касу штабу Палиці і отримайте свої 30 срібників.
Відповісти
Ви мене не зрозуміли. Говорила це з гіркотою і сумом. Ми знову втратили шанс. А про 200 гривень і стареньких розповіла, щоб показати що підкуп виборців мав місце, що пенсіонери купилися на обіцянки. Свою обіцянку вони виконали - проголосували як їх просили, а ось "спонсори" кинули. Цей факт лише перший з наступних розчарувань.Я з Вами! Я поділяю Ваше обурення! Мені соромно за лучан.
Відповісти
Продажні Волиняки!!!
Відповісти
Шкода що в нас люди ще нічому не навчились, продають своє майбутнє та майбутнє своїть дітей та внуків. Потім нема чого скиглити і казати чому така погана влада. Напевни ми і заслуговуєм на таких Казнократів-Палиць. Ще одне поповнення до лав ПР.
Відповісти