«Волинь» у Туреччині програла казахському «Іртишу»

У турецькому місті Белек «Волинь» вчора, 19 лютого, зустрілася у товариському матчі з представником вищої ліги Казахстану «Іртишем».

Про це повідомляє Вісник і К.

Лучани дуже потужно провели перший тайм і цілком логічно вийшли вперед завдяки голу Артема Дудіка. Щоправда, якби атакуючий хавбек «Волині» реалізував й інші нагоди, яких у нього було ще, як мінімум, три, то доля матчу була б вирішена за перших півгодини.

А так казахи, для яких цей контрольний матч став першим на зборі, змогли оговтатися і вже до перерви відігралися. У другому таймі вже «Іртиш» був помітнішим на полі й таки вирвав перемогу з рахунком 2:1.