Срібним призером чемпіонату Європи з кікбоксингу став волинянин. ФОТО

Майстер спорту міжнародного класу Юрій Зубчук здобув срібну медаль на чемпіонаті Європи з кікбоксингу.

Про це 5 листопада повідомила прес-служба Ковельської міської ради.

З 28 жовтня по 3 листопада 2012 року в столиці Туреччини Анкарі проходив чемпіонат Європи з кікбоксингу. У складі збірної України виступав ковельчанин, майстер спорту міжнародного класу Юрій Зубчук. В його ваговій категорії (86 кг) за медалі змагалися спортсмени з десяти країн.

У першому поєдинку, за одностайним рішенням суддів, Юрій переміг спортсмена з Італії, який в третьому раунді два рази побував в нокдауні. У другій зустрічі Юрій Зубчук виграв у боксера з Сербії.

У фіналі ковельчанину не вистачило одного бала, щоб перемогти чемпіона світу 2011 року з Хорватії. У результаті Юрій став срібним призером змагань. Цим результатом наш земляк підтвердив свій успіх. Нагадаємо, що торік Юрій завоював друге місце на чемпіонаті світу в Македонії.

Тренується спортсмен під керівництвом тренера Віталія Тимофєєва.