Розтрощені авто та десятки зівак: аварія в Луцьку

Розтрощені авто та десятки зівак: аварія в Луцьку
У Луцьку сталася аварія, під час якої зіткнулися два легковики.

ДТП трапилася 29 березня.

Місце аварії - вулиця Рівненська.

Як розповіли очевидці, легковик Opel їхав по Рівненській в бік центру, а BMW звертало з Рівненської на проспект Відродження.

З причин, які встановлюються, машини не змогли розминутися. Сталося зіткнення, в результаті якого обидва авто зазнали серйозних пошкоджень.

Також "під роздачу" потрапив автомобіль, який стояв на тротуарі.

Зауважимо, що подія привернула увагу десятків людей, які зібрали біля місця аварії.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
там ще део ланос і сенс під роздачу попали які були припарковані
Відповісти
Машини не на закордонних номерах,раптово?
Відповісти
Opel Omega поляк йшов десь 150 км/год
Відповісти
Постійно переміщуюсь по місту на легковику і завжди коли бачу рух транспортних засобів виділяються віто на іноземних номерах своєю зухвалістю.
Питання не до Поліції, а до Патрульних поліційських : коли у Вас буде сміливість та повноваження це припинити ??????
Відповісти
BMW водій теж постраждав в лікарні лежить
Відповісти
Ідіоти завжди були і будуть. Люди будьте уважні!!! Коли гуляєте по тротуарах міста та переходите проїзджу частину. В данному випадку водій БМВ рухався по вул.Рівненська в напрямку Київського майдану з перевищенням швидкості на червоний сигнал світофора (це не було закінчення проїзду перехрестя). Опель з проспекта Відродження повертав ліворуч (без порушення пдд). Водія БМВ госпіталізували. Хлопець приблизно 20 років. Сподіваюсь слідство перевірить його на вміст алкоголю та наркотиків. За свої вчинки треба відповідати. Дай Бог йому здоровя та швидкого одужання. Поважайте своє місто та людей які живуть біля вас.
Відповісти
Хтось з водіїв порушив ПДР.Там світлофор є і рух ним чітко регулюється.Скоріше за все водій який повертав на Відродження не додивився що на світлофорі є додаткова секція з зеленою стрілкою яка трохи пізніше вмикається і повалив на основний зелений.
Відповісти
Опель який летів зі сторони рівного на закордонних.
Відповісти
віталік, ти дурень, чи це просто ти їхав омегою?
питання знатокам: якщо авто на іноземній реєстрації, чи виплатять йому страховку чи він попав на гроші??
Відповісти
де ти, паморок? дивись, знову жахливе дтп на іноземних номерах
Відповісти
Я їхав у маршрутці .За нами був Опель .,Маршрутка почала рух в поворот на відродження але водій притормозив ,мабуть побачив що машина хоче проскочити перехрестя , в цей час водій опеля почав повертати хоча міг зачекати . Висновок не треба лізти по перед батька в пекло . Їхав би за маршруткою був би цілий.
Відповісти