Як у Луцьку «віпи» поклонялися Єрусалимській Плащаниці

Як  у Луцьку «віпи» поклонялися Єрусалимській Плащаниці
у четвер до Луцька привезли Плащаницю Божої Матері з Гефсиманського подвор’я з Єрусалима.

Цій святині православного світу прийшли поклонитися і прикластися до неї тисячі вірян.

Єрусалимська Плащаниця Божої Матері останні два місяці перебуває в Україні.

Ще з 10-ї години ранку біля Свято-Покровського кафедрального храму збирались віруючі люди, які прибули з усіх куточків Волинської єпархії, щоб мати можливість прикластись до святині.

О 17-й годині священнослужителі та віряни, яких на подвір’ї Свято-Покровського храму зібралась велика кількість, на чолі із митрополитом Волинським і Луцьким Ніфонтом зустріли святиню.

Участь у зустрічі Плащаниці Богородиці взяли також перший заступник голови ОДА Олександр Башкаленко, голова Волинської облради Володимир Войтович та луцький міський голова Микола Романюк.

Після молебню була відслужена також і урочиста Всенічна.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: УПЦ МП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво, а Башкалєнка стояв у черзі? ))
Відповісти
Смішний. Попи ще й усіх розштовхували, щоби ті пройшли крізь натовп комфортно
Відповісти
Ліки чинуш в глибокій скорбі і покаянії за совершонніє грєхі. А на посліднім знімке Вайтовіч зображон як ридающая Марія Магдаліна, обвіньонная в прелюбодіянії на полотнє одного фландрского художніка. Хоть сєйчас єго ложі в раку-усипальніцу.
Відповісти
Але Ваш коментар як коментар придурка
Відповісти
вони люди в статусі це можна зрозуміти
Відповісти
Ніфонту не мішало хоча б пару днів попостити, а то вже ледве на ногах тримається
Відповісти
Владика хворий на діабет і з серцем у нього проблеми. Якщо знаєте побічні ефекти цієї хвороби - тоді мусите розуміти. А якщо ні, тоді не говоріть те, чого не розумієте!
Відповісти
мало молиться і не багато разів прикладався до мощей і всяких інших святинь.
Відповісти
Exaboto це сектант якому все не по душі ти напевно мармон
Відповісти
ага, з секти вільнодумаючих людей а не рабів хворих на ПГМ (православіє головного мозку). :))))
Відповісти
В його віці у всіх є проблеми зі здоров’ям. А діабет і проблеми з серцем – це причина, чи може все таки наслідок? В любому випадку піст піде йому лише на користь.
До речі, бачу не забули і про улюблені митрополита білі троянди…
Відповісти
Ніфонт людина в віці май шану до старших
Відповісти
ДУЖЕ ВЕЛИКА БЛАГОДАТЬ КОЛИ БІЛЯ ІКОНИ ПОБУВАЛА
Відповісти
А що нашого "Царька" не видно, невже в штунди пішов?
Відповісти
По коментам видно, что по большей половин палата №6 плачет! Не уважения к старшим, ни к вере... - одно богохульство! Вот какая у нас молодежь... :( И мы хотим в этой стране, что-то нормальное?! Ни-ког-да! :(((
Відповісти
подивітся статистику відсотку віруючих людей в розвинутих країнах (Швеція, Данія, Голандія, Норвегія і тд.(за вийнятком США)), і в таких країнах як Уганда, Нігер, Гіїті...
Релігійність перший признак ніщебродства.
Відповісти
Вам не кажется, что вы слово "Випы" уже не знаете куда и с какой стороны извените тыкнуть?
Відповісти