«Волиньбаскет» зазнав виїздної поразки

В іграх 10 та 11 листопада луцька баскетбольна команда «Університет-Волиньбаскет» на виїзді програла БК «Харцизьк».

За результатам першої гри, 10 листопада, «Волиньбаскет» програв з рахунком 73:69 на користь суперників. Більше половини очок для команди Харцизька заробив дует Володимира Орленко та Сергія Сабутського.

Програвши першу чверть з різницею у дев'ять очок, «Волиньбаскету» вдалося швидко скоротити відставання до кількох пунктів, але наздогнати «Харцизьк» їм вдалося лише за чотири хвилини до закінчення матчу.

Втім, розвинути успіх «Волиньбаскету» не вдалося - зовсім скоро господарі знову вирвалися вперед і вже не дозволяли себе наздоганяти.

БК Харцизьк - Волиньбаскет - 73:69 (25:14, 9:16, 15:13, 24:26)

Х: Цьопич (10 + 3 перехоплення 5 втрат), Севастьянов (8), Насеннік (9 6 підборів), Сабутський (18 + 7 підборів), Орленко (19 + 6 втрат) - старт; Нікітін (4), Челован (2 + 5 підбирань) , Коровяков (1 + 5 підбирань), Горбатюк (0), Коляда (0), Коверга (0)

В: Зозуля (16 очок - 6 втрат), Журжій(12), Шелуха (0), Каребін (9), Рєка (6очок - 6 підборів) - старт; Федчук (10), Алексейчик (7), Гарбарчук (5), Дубнюк ( 4 очки 5 підбирань), Дранченко (0).

У грі 11 листопада луцька команда знову поступилася господарям. Ще на початку третьої чверті «Волиньбаскет» вів у рахунку 60:48, але вже через 10 ігрових хвилин дозволив суперникові наздогнати і обігнати себе.

Останні дві з половиною хвилини команди грали з рахунком 74:76, і такі цифри залишалися на табло ще за 6 секунд до фінальної сирени. Втім Євген Коровяков реалізував двохочковий. І у час, що залишився, Юрій Зозуля все ж міг принести гостям перемогу, але його триочковий мети не досяг.

В овертаймі команда Володимира Брюховецького швидко стала нарощувати темп гри. У підсумку Харцизьк впевнено довів справу до перемоги, зміцнивши свої позиції в чемпіонаті.

БК Харцизьк - Волиньбаскет - 91:83 ОТ (21:24, 23:32, 19:8, 13:12, 15:7)

Х: Цьопіч (6 + 5 передач), Севастьянов (7 + 5 передач + 3 перехоплення), Насеннік (16), Сабутський (13), Орленко (2) - старт; Коровяков (21 + 6 підбирань), Челован (9 + 4 перехоплення + 2 блок-шота + 4 втрати), Нікітін (11 + 3 перехоплення), Коверга (4), Горбатюк (2), Коляда (0), Лебідь (0)

В: Зозуля (13 + 7 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення + 6 втрат), Журжій (12 + 5 передач + 6 втрат), Шелуха (7 + 6 підбирань), Каребін (18), Річка (12 + 5 підбирань) - старт; Дранченко (13), Швагрінскій (3), Гарбарчук (3), Дубнюк (2), Федчук (0).

«Це були цікаві й важкі матчі. В першому поєдинку ми мало забили. В другій грі нам трохи не пощастило: мали вигравати в основний час, але дали можливість суперникам перевести гру в овертайм, і там нас уже не вистачило», - зазначив головний тренер БК «Університет-Волиньбаскет» Сергій Смітюх, - повідомляє офіційний сайт команди.