Заборона Вконтакте і Однокласники: реакція волинян у Facebook

Заборона Вконтакте і Однокласники: реакція волинян у Facebook
Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте і Однокласники.

Про це повідомляє Громадське.

Крім цього, санкціями забороняється доступ до всіх сервісів «Яндекса», окрім головної сторінки пошукової системи.

Доступ до соцмереж заблокований в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Провайдери також повинні будуть заблокувати доступ до самого сайту Mail.ru.

Волиняни загалом підтримують це рішення керівництва держави та схвально відгукують про цю ініціативу. Більше - у традиційній підбірці:






















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ого, скільки багато висловлювань
Відповісти
краще запустили рінеазот та черкасиазот і заборонили ввіз селітри з росії. А заборона Вк - заміна хорошої речі пальцем.
Відповісти
як хочемо так і валимо! Терпіть.
Відповісти
Мусово то робити.
Відповісти
Це все робиться щоб не читали і не бачили що пишуть про нашу владу правду. А чому ж він не закриє завод свій в Росії? Чому не пояснять усі депутати ВР де статки такі взяли чому президент таких закнів так не вводить?!!!!
Відповісти
А чому б ні??? Людина, яка має заводи та спокійнесенько веде бізнес "десь там", вже вказує мені на які сайти заходити а на які ні, нормально... Це тільки початок... Потім підуть у хід facebook You Tube і все... І той "совок" від якого всі так відгороджувались, прикриваючись європейськими цінностями, накриє нас з головою...А ви і далі скачіть... А потім прийдуть і скажуть що на "благо партії" треба хату віддати і машину і землю і хліб... Думаєте ні? Хотілосья б вірити, що ні... То як, відчувається гідність та свобода???
Відповісти
ВК і всі інші сайти, які входять у цей список – це архів інформації, як і будь який інтернет-ресурс. Фільтр цієї інформацію це вже справа кожного.
А забороняти, тобто ускладнювати доступ до цієї інформації не є кроком назустріч громадянам. Це тупізм, рєбята.
RIP музичка. Свободу юзерам!
Відповісти
Лише реальной дурень може радити обмеженню своем свободи. Нещасни дурноверхi холопи...
Відповісти
краще б дибілів при владі блокували
Відповісти
Как альтернатива подойдет SoundHost
Відповісти
Пан прз додатки до указу читав? Про Mail.ru, Yandex та 1-С в самому кінці. Цей указ зменьшить передачу секретої інформації? Чи він полегшить життя малому/середньому бізнесу, у якого вся бухгалтерія на 1-С?
Відповісти
Один мінус - пізно то роблять, треба було то робити, як тільки перші російські війскові ступили на українську землю.
Відповісти
Замість того шоб ділом займатись , наша влада страждає фігньою ,вже не знають щоб то ще такого придумати(((
Відповісти
Що соплі пустили за тими соцмережами??
Ви наївні і не розумні - самі даєте ФСБ всі данні, починнаючи від родинних зв"язків та закінчуючи уподобаннями, що дає абсолютну змогу вами маніпулювати, подавати вам інформацію, як для вати, і ви її радісно всмоктуєте.
А найстрашніше - вони цим завуальовано зомбують виших дітей, одна спільнота синіх китів забрала життя 300 підлітків в Україні, це приклад, який виліз на зовні, а скільки прихованих спільнот, що формують "потрібний" проросійський світогляд вашим дітям?
Можна вести активне суспільне життя і без російських соцмереж, альтернатив багато.
І ще одне - втрата ринку цими соцмережами завдасть великих збитків компаніям, що їх утримують, яндекс вже на біржі пішов вниз.
Не забувайте, йде війна, а на війні всі методи боротьби хороші.
Про 1С - якось Європа без того живе, маючі власні розробки, адаптують і під українськи вимоги, буде ринок - буде альтернативна пропозиція, не бійтеся)))
Відповісти
Як це не парадоксально - за допомогою ВК свого часу і майдан проходив, і влада тим майданом пропихнулась. Кожен думає про свій бізнес і свою ..пу
Відповісти
Як це не парадоксально, але свого часу за немалою участю молоді студеентів ВК майдан починався, і влада тим майданом до влади себе пропихнула. Кожен думає про свій бізнес і свої ..пи. Розумна людина по мудрому використовує інтернет-ресурси. Справа в мозочку, а не закінченні "ru"
Відповісти
Ну що ж, тепер чекаємо статті карного кодексу за наявність аккаунту в ВК або ОК!
Відповісти
моя думка це кончана людина, якій нема чим зайнятись!!! перевести його з сімєю на "достойні" мінімальні заробітні плати і в нього буде стимул зайнятись дійсно актуальними питаннями!!!
Відповісти