«Волинь» програла дербі на виїзді. ВІДЕО

Луцька футбольна команда Волинь поступилася на виїзді у Львові Карпатам, пропустивши два голи.

Матч Прем’єр-ліги відбувся 18 листопада.

Уже на першій хвилині львівські Карпати відкрили рахунок. Гол забив бомбардир «зелено-білих» Лукас. Опісля було декілька атак зі сторони Карпат, втім Волині вдалося не пропустити.

Згодом підопічні Ніколая Костова віддали ініціативу команді Анатолія Демяненка. «Червоно-білі» атакували, але до голу не дійшло.

Друга половина матчу пройшла з переважною перевагою Карпат. На 65-й хвилині львівська команда, перехопивши м'яча, провела швидку контратаку. Ксьонз на правому фланзі обійшов захисників і віддав пас на Левона Кенія, який не промахнувся − рахунок 2:0.