У міськраді Луцька - новий головний юрист. З Ківерцівської райради

У міськраді Луцька - новий головний юрист. З Ківерцівської райради
Андрія Максим’яка призначили на посаду начальника юридичного управління Луцької міської ради.

Про це йдеться в розпорядженні, яке підписав секретар міської ради Ігор Поліщук.

"Призначити з 23 травня 2017 року Максим’яка Андрія Віталійовича на посаду начальника юридичного управління Луцької міської ради тимчасово, на час відпустки без збереження заробітної плати згідно п.3 ст.25 Закону України «Про відпустки» для догляду за дитиною Мартіросян М.В. за переведенням з Ківерцівської районної ради, у зв’язку з успішним проходженням стажування, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом", - йдеться в документі.

Раніше Андрій Максим'як обіймав посаду завідувача сектору з питань юридичного забезпечення діяльності Ківерцівської районної ради. До слова, саме з цього органу місцевого самоврядування на посаду першого заступника міського голови перейшов Григорій Недопад.

Зауважимо, що це призначення стало серйозним викликом у житті Андрія Максим'яка, адже раніше він був єдиним працівником у юрсекторі райради, а у відділі міськради йому доведеться керувати згідно штатного розпису 11 працівниками. Та й роботи у міській раді очевидно, що в рази більше, ніж в районі.

Чи справиться він з цим викликом, покаже час.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чем дешевле кадры, тем проще работать начальству с таким подчинённым. Опыт на такой должности не имеет значения.
Відповісти
Да якщо не ризик загреміти в буцигарню через його відсутність
Відповісти
Він ще трошки раніше првцював в прокуратурі в Луцьку. але певно не пройшов переатестацію
Відповісти
Боже Боже
Відповісти
Знов всі своїх людей підтягують. Може в міську раду не треба досвіду?


Відповісти
Знов всі своїх людей підтягують. Чи в міську раду не треба досвіду???
Відповісти
Знов всі своїх людей підтягують. Чи в міську раду не треба досвіду??? Звичайно тато ж працює в апараті ВРУ... Коментарі зайві.
Відповісти
Та йому років 25-26. Який начальник юридичного управління?? Що скажуть, то і буде робити. Тато в спину пхає дай дорогу.
Відповісти
Хто в нас мер? Поясніть будь ласка
Відповісти

Ну і що, що молодий? А вам потрібен досвідчений "з колишніх"? Він ще жодного дня не пропрацював, а "експерти" вже надриваються. "Колишні" хапуги - погано, нові молоді фахівці - погано, хто ж вам потрібен-то ???
Відповісти
Краще б забрали його підлеглу з сектору в райраді про яку в статті і слова не написано. А такий молодець що навіть атестації побоявся в прокуратурі за що і звільнили.
Відповісти
Хоча б правду вже писали. Він в райраді сам не працював, а була в нього підлегла яка всю роботу сектору тягнула, а його навіть на робочому мясці не було. Такий працівник щт аж атестації в прокуратурі побоявся, того і звільнили.
Відповісти
А що ж автори статті не згадують поо підлеглу в юридичному секторі райради, яка чиконувала роботу за обох. А то ж такі працівники як бувші прокуратори то лише собі всі нагороди приписують. Чого ж про просту працівницю сектору ніхто і не згадав, яка вже пережила двох начальників.
Відповісти
А що ж автори статті не згадують поо підлеглу в юридичному секторі райради, яка чиконувала роботу за обох. А то ж такі працівники як бувші прокуратори то лише собі всі нагороди приписують. Чого ж про просту працівницю сектору ніхто і не згадав, яка вже пережила двох начальників.
Відповісти