Луцький ЦУМ відкриють у п’ятницю. ФОТО

Луцький ЦУМ відкриють у п’ятницю. ФОТО
Перших три поверхи універмагу «Луцьк» після реконструкції, а саме 1-3 поверхи, обіцяють відкрити 30 листопада 2012 року.

Відповідна інформація розміщена на офіційній сторінці ЦУМу у соціальній мережі ВКонтакте.

Деталей відкриття офіційний представник ЦУМу у соціальних мережах Анна Іванюк не повідомила.

Втім відомо, що з 30 листопада у ЦУМі буде працювати супермаркет «Сільпо». Його розмістять на цокольному (підвальному) поверсі реконструйованого ЦУМу.

Також відомо, що на першому поверсі розмістять магазин мережі Watsons (колишній ДЦ).

Третій поверх планують віддати переважно під торгівлю одягом, четвертий – взуттям, дитячим та спортивним одягом, а на п’ятому поверсі розмістять ресторан-кафе «Луцьк», а також заклад швидкого харчування «Вареники тут».

ЦУМ за попередньою інформацією працюватиме з 9:00 до 21:00, а ресторан – до 23:00.

На сторінках форуму Board.lutsk.ua користувач з ніком nataljka розмістила кілька фотографій інтер’єру ЦУМу.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ЦУМ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нарешті!!!дочекались!
Відповісти
Когда они успеют? Дадут людям один день на авральное вселение? Кто в курсе, кроме Ватсона, кому еще дают возможность ставить оборудование?
Відповісти
симпатичненьке мiсце для зустрiчей
Відповісти
а хто знає назву сайту цума?
Відповісти
http://vk.com/cym.lutsk
Відповісти
Ні одного пристойного магазину!!!!
Немає понту туди ходити нікому крім як чтраждаючим гамбургерною залежністю))
І поціновувачам супермаркету Сільпо)
Відповісти
"СІЛЬПО" – нова назва ЛУЦЬКА?
Відповісти
не умнічай)
за то бабло, що ти там таритись буш ти б в Хмельницький зганяв двічі і купив би те що там будуть пропонувати)))

СІЛЬПО - супермаркет)
Універмаг ЛУЦЬК - торговий центр)
Відповісти
В Луцьку бiльше ще одним романтичним мiсцем для закоханих.
Відповісти
ото романтіка - по ЦУМу лазити, на ціни дивитися і бажання загадувати)))
Відповісти
ну то ж краще нiж по пiдворiтнях пити i курити )))
Відповісти
http://www.facebook.com/Cymlutsk?fref=ts
Відповісти
можна було запропонувати хоч якісь європейські бренди, як у львівському "Ашані" чи рівненськ0му "Каравані"!бо чим тоді універмаг буде відрізнятись від "Варшавського", "Юванта", "Іміджа" чи навіть того ж "Буратіно"?
Відповісти
а місце для валютчиків де який цум без валютчиків
Відповісти
На ескалаторі. У них буде "плаваючий курс".
Відповісти
в тему, :))))) хі-хі-хі
Відповісти
відкриють, щоб знову спалити....
Відповісти
Открытие надо было приурочить к дате поджога. Кто забыл напоминаю 4 ноября 2011 года.
Відповісти
Чув, що в договорах оренди таки умови, що орендарі в повному шоці. Людей за гамно мають. Раніше спалили, щоб всі в момент зїхали, а потім ще й кинуть. Бідолашні орендарі!
Відповісти
Вивісками вже фасад зпоганили. Вчепили жовте тло Тигреса, яке спортило весь фасад.

Село є село.
Відповісти
Ще зверніть увагу на зовнішній вигляд,запах та колір товарів, конкретно у відділі"Bon Voyage"-гаманці посиленно відмивали хім.засобами, куртки чистили, прали й довго провітрювали, а тепер все на відкриття, під шумок проканає? Не дайте на собі заробити ровенському "супер-бізнесмену"!
Відповісти
А якісь музики будуть виступати?
Відповісти