У центрі Луцька на переході збили дівчину

У центрі Луцька на переході збили дівчину
У Луцьку на пішохідному переході збили людину.

Це трапилося 20 червня.

Місце події - пішохідний перехід на проспекті Волі неподалік готелю "Україна" та драмтеатру.

"Під колеса" автівки потрапила дівчина.

Подробиці події згодом.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І знову єврономери
Відповісти
І знов олень на польських номерах... Скільки ще їх буде їздити?
Відповісти
При чому тут євро номери?, ДЯТЕЛ знову за кермом
Відповісти
Ох, як знав що зараз хтось напише про європейській номер авто.
Якщо людина придбала нормальне авто за кордоном, а не лайно яке продають в нас за ті ж гроші це ще не значить що він буде їздити і навмисно потрапляти в ДТП.
Не від номерів це залежить, а від не уважних людей що за кермом.
Відповісти
Знову "бляхи". Відро купили а їздити ні.
Відповісти
А є різниця ,які номери ?
Відповісти
Це тупі курки повзуть з навушниками.
Хай дивиться тупе
Відповісти
євробляхи
Відповісти
А ніби якби він їхав на Укр. Номерах то це б щось змінило...
Відповісти
А причом тут ці номери?
Відповісти
А до чого тут номери, могли й на наших номерах збити...
Відповісти
поки люди самі не піднімуться і не почнуть палити всі авто на іноземній реєстрації порядку в луцьку не буде!!
Відповісти
Опять ті бляхи!!!!!
Відповісти
Та ви закулупали..відколи це "єврономери" є критерієм оцінки професійності водія чи адекватності/уважності пішохода???
Єврономерів багато по одній простій причині, - це можливість єксплуатувати нормальне авто по людській ціні. Коли ви вже зрозумієте???
Відповісти
Чи потрібен підземний перехід у центрі ????????
Відповісти
Взагалі від номерів не залежить)
Дивитися треба як водіям так і пішоходам!
Коли в другому ряді стає авто, ти йдеш (в данному випадку на право) і ти зобовязаний призупинитися та подивитися на право, Тільки тоді продовжити перехід!
І не треба тут строчити говно коментарі, мол бляхи чи ще щось!
Винні дві сторони, як водій так і пішохід
Відповісти
А чому ніколи не враховують те як пішоходи переходять, а завжди винуватий водій?
ПІШОХІД - ЗАВЖДИ ПРАВИЙ, АЛЕ НЕ ЗАВЖДИ - ЖИВИЙ!
Відповісти
А то, що понакуплюють з тимим так званими єврономерами і зразу стають пантові. Хоч насправді їздять гнилим гольфом.
Хітрих розвелось. Таких самих як ті придурки які ліси нищать щоб бурштин викопати. Розстріляти всіх.
Відповісти
вони там вибігають а не єодять,там тре сфітлофор як біля променя
Відповісти
В Луцьку менше 10% авто на іноземних номерах, але в кожному другому ДТП присутнє авто на іноземних номерах... Про що це говорить??? Машину купив дешево, а їздити не купив, і не шкоди, що її розіб'ю, всеодно наступну куплю.
Відповісти
Єврономери не показник неадекватності водія на дорозі, просто такі машини дешеві і їх може купити і школяр, тому нашим поліціянтам найбільше потрібно звертати увагу на такі авто.На рахунок аварії, там би підземні переходи поробити, або хочаб світлофор....а то буває стоїш такий і чекаєш поки пройдуть люди...проїде маршрутка і ще щоб зліва інша машина тебе не зачепила а тут і пішогод знову....дуже втомлює водія тільки проїзд от того переходу!
Відповісти
А тому, що ці авто на бляхах купуть недосвідчені водії та в основному молодого віку, в яких грошей не має, але кров грає, то гасають як ненормальні, на правила незважають, бо встановити їх не реально, а ще прав у половини немає.
Бо той автомобіль купили за 300 доларів і втягнули в Україну ще за 300, тому і не шкода, бо якби купив за 3-5 тисяч, то переживав би, щоб ні в кого не в*їхати і щоб у нього не в*їхали, працював би інстинкт самозбереження.
Відповісти
.тузи матьвашу.
Відповісти