На Волині поїзд влетів у вантажівку і загорівся: подробиці аварії. ФОТО

На Волині поїзд влетів у вантажівку і загорівся: подробиці аварії. ФОТО
Оновлено о 15:35 Причиною аварії, яка сталася на залізничному переїзді у селі Дерно Ківерцівського району Волині, стало те, що водій вантажного автомобіля не дочекався, доки проїде електричка, і спробував «проскочити» переїзд перед потягом.

На залізничному переїзді перегону «Олика-Арматнів» при включеній звуковій та світловій сигналізації електропоїзд №6353 сполученням «Здолбунів-Луцьк-Ковель» врізався у вантажний автомобіль «Вольво», повідомили в УМВС України на Львівській залізниці.

«Вантажівка поїхала повз інші машини, які стояли, і чекали, доки проїде поїзд «Здолбунів - Ковель». Сигнал заборони переїзду при цьому був увімкнений», - повідомив головний інженер Рівненської дирекції Львівської залізниці Микола Врочинський.

Коли поїзд налетів на вантажівку, очевидно, загорілося дизпаливо у баку автомобіля, припускають рятувальники. Кабіна вантажівки відлетіла і лежить біля місця зіткнення – загалом потяг «просунув» авто близько 150 метрів. Передні колеса поїзда зійшли з рейок.

Загорівся перший вагон потягу. Він і досі продовжує стояти на коліях, оскільки в його колесах застряли деталі розтрощеного автомобіля.

Водій авто - 46-річний мешканець міста Ковеля - залишився живий, проте з чисельними травмами і переломами доставлений у лікарню. Постраждала також пасажирка електрички – 32-річна мешканка села Дерно. Її з переломами тазу теж забрали медики.

Як повідомили рятувальники, повідомлення про пожежу рятувальники отримали о 10:07. Прибувши до місця зіткнення о 10:29, пожежники за 20 хвилин погасили вогонь.

Доки на залізниці тривають рятувальні роботи, сусідньою колією продовжують курсувати поїзди.

Уламки від вантажівки
Уламки від вантажівки
Початок переїзду
Початок переїзду
Рух направо зі сторони Дерно тимчасово перекрили
Рух направо зі сторони Дерно тимчасово перекрили
Потяг протягнув частину автомобіля майже на 150 метрів
Потяг протягнув частину автомобіля майже на 150 метрів
Сигнал зупинки руху для автомобілів був увімкнений
Сигнал зупинки руху для автомобілів був увімкнений
залишки від кабіни, де був водій вантажівки
залишки від кабіни, де був водій вантажівки
залишки від кабіни, де був водій вантажівки
залишки від кабіни, де був водій вантажівки
Залишки від кабіни, де був водій вантажівки
Залишки від кабіни, де був водій вантажівки
З-під потяга виймають уламки
З-під потяга виймають уламки
Залишки від кабіни, де був водій вантажівки
Залишки від кабіни, де був водій вантажівки
До вагона чіпляють пожежний поїзд, аби відтягнути останній вагон
До вагона чіпляють пожежний поїзд, аби відтягнути останній вагон

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Давно пора на всіх переїздах поставити бар'єри! В москалів давно вже так! Світлофор запрацював - опускається шлакбаум і підіймається бар'єр!
Відповісти
Никогда не переведутся идиоты за рулем.
Відповісти
І через ось таких нам знову піднімуть штрафи. Тут і диференціацією в залежності від матеріального стану порушника не допоможеш...
Відповісти
бумаю і шлак баума вистачить, тим більше що недалеко є пост безпеки який може контролювати процес
Відповісти
а тепер нехай цеймісцевий Шумахер компенсує Укрзалізниці вартість збитків. Буде приклад для інших!
Відповісти
Влетить, переважно, страхова компанія його господаря
Відповісти
У Росії кажуть "в ПростоквашинЄ", а в Україні - "в ПростоквашинО"))
Відповісти
Не судіть,в цій ситуації можете опинитися і ви.
Відповісти
ну хібащо якщо "ми" придурки.
Відповісти
А що значить - "можете опинитися й ви"! Треба бути справжнім придурком, щоб пролетіти через переїзд на червоне світло, коли інші водії чекають, щоб відкрився переїзд! Дуже спішив - мабуть, на той світ!!!
Відповісти
Віра ви в цьому не праві!!!Ви тільки уявіть якби ви їхали за рулем автомобіля і тут вам подзвонили і сказали що ваша найблища людина загинула!!!а тепер подумайте що б ви робили у даній ситуациії....і не судіть інших...ми від цього не застраховані)))
Відповісти
Шо ви базарите, бувають різні причини, думаєте воділа такій винний? Може бути що тормоза не спрацювали, бо в такіх машинах часто буває, а може думав шо проскочить... Не вам його судити!
Відповісти
"Не спрацювали" у него мозги.
Відповісти
а я чув що шофер призупинився перед переїздом і в останній момент вискочив на колію.
Думаю що можливо довго в дорозі та й на переїзді забув вимкнути передачу кинув счеплення от і рушила машина прямо під поїзд.
Відповісти
Ну, якщо б він забув вимкнути передачу, то він врізався б у попередні машини! Тому, на мою думку, він все обдумав і вирішив, що встигне - і пішов на обгін, не подумавши, що буде потім!!!
Відповісти
не судіть так, ви незнаєте шо з ним може в нього шосб не так було.
Відповісти
ага, з головою.
Відповісти
У мене такий рейтинг водіїв по ступеню небезпечності поведінки на дорозі: 1 місце - мотоциклісти, 2 - TIR-и, 3- Тойоти Кемрі, 4 - черевички та буси, 5 - жигулі.
Відповісти
+100. Верно подмечено. :)
Відповісти
Водієві забороняється:
...керувати транспортним засобом у хворобливому стані, у стані стомлення ... (ПДР)
Чи всі з нас усвідомлюють, що, відчувши сонливість чи втому і продовжуючи рух, ми скоюємо ЗЛОЧИН? Тут і злочинна недбалість і злочинна самонадіяність разом узяті ...
Відповісти
Всі ви ведете цікаву бесіду про цей випадок. Одні засуджують водія, інші оправдують, але:
-ніхто не подумав, про людей які користувались послугами Укрзалізниці;
-про локомотивну бригаду, ніхто слова не сказав( а ви не розумієте, що це таке, коли після такого випадку, напротязі 2-3 місяців викликають у прокуратуру і кожен раз пояснюєш, як ти слідував, з якою швидкістю,коли подавав звукові сигнали, на якій відстані побачив вантажівку,коли застосував екстрене гальмування і так знову і знову)
У Росії бар'єрами обладнані не усі переїзди це я знаю на 100%, оскільки я є працівником Укрзалізниці.
Відповісти
А ще мені потяга шкода. І праці простих людей. Дармової, практично.
Відповісти
Люди, куди ми всі так спішимо? А може, ми вже запізнились? Чи заблукали?
Відповісти
не судіть.....і судимі не будете......Ні хто не знає, що сталося з водієм. Дійсно, як вище зазначають, могло буди звичайна несправність автомобіля.... Оскільки, в той момент в колонії стояли і працівників міліції, сам водій декілька хвилин стояв перед переїздом....і вже при під'їзді потяга, різко (як в народі кажуть - з буксами) рушив. Так що хочете сказати що він камікадзе...
Відповісти
Нет конечно, камикадзе оказался его TIR-трансформер. Он отключил сцепление, коробку передач, акселератор, взял управление на себя и покончил свою автомобильную жизнь самоубийством.
Відповісти
Він, часом, не водій Анни Кареніної? :)
Відповісти
повині бути шлавбауни і крапка
Відповісти
Минулої зими було. Ремонт на переїзді, траса Луцьк-Ягодин. Ранок. Тим, хто з Ковеля їде, сонце в очі сліпить. Шлагбаум, ЗАКРИТИЙ. Черговий по переїзду прапорцем дозволяє нам зигзагом об"їхати загорожу... Назустріч пре Жигуль 5-ка, та ще й газу дає! Смакуйте помиттєво: ми прибираємося на свою сторону, водій жигулів висовується у вікно, щоб загнати нам кілька матів - він, бідолаха, вирішив, що ми просто нахабно їхали по його смузі, розкриває рота і в цей момент стрілка шлагбаума вибиває його лобове скло і, брехать не буду, напевне, лупить його по лобі! Були б більш культурні часи, залізничник підійшов би, холоднокровно розрядив обійму нагана в це теля, то й наука була б решті. А ще можна на опорних мачтах вішати. Вниз головою...
Відповісти
Ще випадок був. Знайомі в Німеччині, м. Бонн, в"їхали на переїзд, та за ним машини зупинилися. Шлагбауми там автоматичні, а метро/трамвай, У-бан зветься, пре понад сотню з-за поворота...
Відповісти
Насправді,водієві позвонили і сказали,що в Польщі розбився його син.Я думаю,мало хто зміг би контролювати себе в такій ситуації!!!!!!!!
Відповісти
Сочувствуем, но это не оправдание.
Відповісти
Это не оправдание. Это - скотство рисковать другими людьми, решая свои проблемы. Чем он мог помочь разбившемуся сыну? Что дали бы ему 2 сэкономленные минуты? И чем помог?
Відповісти