На «Lutsk Food Fest» відомі ресторатори зніматимуть кулінарний блог
![На «Lutsk Food Fest» відомі ресторатори зніматимуть кулінарний блог На «Lutsk Food Fest» відомі ресторатори зніматимуть кулінарний блог](/img/modules/news/2/8d/d73fd43f549cead79a7d6add5d26d8d2/top-photo.jpg)
Відомі ресторатори зніматимуть на «Lutsk Food Fest» кулінарний блог.
Уже за кілька днів, 29 та 30 липня відбудеться шостий гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest». У рамках заходу діятиме спікер-зона – місце інтелектуального відпочинку та цікавих розмов.
Спікер-зона – це локація, де відомі ресторатори, блогери та просто цікаві особистості, пов’язані зі світом кулінарії, розповідатимуть гостям цікавинки з власного досвіду.
Відомі луцькі ресторатори Роман Хорзов та Андрій Котищук на «Lutsk Food Fest» не просто розкриватимуть секрети італійської кухні, але й знімуть чергове відео для свого блогу «Готуємо з Дядя Pizza».
Усіх, хто буде уважно слухати і спостерігати за спроцесом приготування смаколиків, вони обіцяють почастувати своїм творінням.
Усіх поціновувачів італійської кухні та змістовних розмов чекають на спікер-зоні «Lutsk Food Fest» у суботу, 29 липня, о 12.00.
Нагадаємо, фестиваль відбудеться 29 та 30 липня, а Генеральний партнер дійства «Fragolino Novellina» проводитиме дегустації ігристого вина. «Приходьте і не пропустіть нагоди спробувати елітний клас вин! Створене за традиціями італійських виноробів. Стільки вина ви ще не пробували!» - кажуть організатори.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Уже за кілька днів, 29 та 30 липня відбудеться шостий гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest». У рамках заходу діятиме спікер-зона – місце інтелектуального відпочинку та цікавих розмов.
Спікер-зона – це локація, де відомі ресторатори, блогери та просто цікаві особистості, пов’язані зі світом кулінарії, розповідатимуть гостям цікавинки з власного досвіду.
Відомі луцькі ресторатори Роман Хорзов та Андрій Котищук на «Lutsk Food Fest» не просто розкриватимуть секрети італійської кухні, але й знімуть чергове відео для свого блогу «Готуємо з Дядя Pizza».
Усіх, хто буде уважно слухати і спостерігати за спроцесом приготування смаколиків, вони обіцяють почастувати своїм творінням.
Усіх поціновувачів італійської кухні та змістовних розмов чекають на спікер-зоні «Lutsk Food Fest» у суботу, 29 липня, о 12.00.
Нагадаємо, фестиваль відбудеться 29 та 30 липня, а Генеральний партнер дійства «Fragolino Novellina» проводитиме дегустації ігристого вина. «Приходьте і не пропустіть нагоди спробувати елітний клас вин! Створене за традиціями італійських виноробів. Стільки вина ви ще не пробували!» - кажуть організатори.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
На луцький фестиваль анімації приїде мультиплікатор з Дніпра
27 липень, 2017, 20:23
Погода в Луцьку та Волинській області на п’ятницю, 28 липня
27 липень, 2017, 20:00
На «Lutsk Food Fest» відомі ресторатори зніматимуть кулінарний блог
27 липень, 2017, 19:38
Де на Волині та у Луцьку не буде світла 28 липня
27 липень, 2017, 19:00