Спекотна поразка: «Волинь» вдома програла «Жемчужині»

Одеська «Жемчужина» здобула дебютну гостьову перемогу в першій лізі, взявши гору над луцькою «Волинню».

Про це повідомляє UA-Football.

Одесити відкрили рахунок вже в дебюті гри. Поспєлов відгукнувся на подачу від кутового прапорця і переправив м'яч у рамку. Однак ще до перерви «хрестоносці» зуміли відновити паритет. Гості втратили м’яча біля власного штрафного, Шаповал зачепився за м'яч, залишивши Воробею можливість пробити від правого кута воротарського - 1: 1.

Господарі виглядали трішки цікавіше свого суперника, але підводила реалізація, а також блискуча гра голкіпера Ширяєва. А незабаром «Жемчужині» вдалося одну з небагатьох своїх можливостей втілити в другій гол: на 70-й хвилині відзначився Паламар.

«Волинь» не зупинялася і до кінця поєдинку створила кілька прекрасних моментів, щоб зрівняти рахунок, але на висоті знову був Ширяєв. Ну, а вже в компенсований час «ювеліри» спіймали суперника на ще одній контратаці - 1: 3.

Лучани залишаються на останньому місці. У наступному турі «Волинь» на виїзді зіграє з «Арсеналом».