Неонацисти, Бандера, карателі: яким російський телеканал показав «Бандерштат»

Неонацисти, Бандера, карателі: яким російський телеканал показав «Бандерштат»
На телеканалі Россия1 змонтували сюжет, в якому про фестиваль "Бандерштат" розповідали, як про місце, де пропагують неонацизм.

"Назвіть дату народження Степана Бандера, рік прийняття першої Конституції Пилипа Орлика і співати гімн УПА - з цих і не тільки тестів на "патріотизм" тепер починаються інтерв'ювання в львівському відділенні Міністерства України", - йдеться у відео, яке виклали на Youtube.

"Образ Бандери всіма силами вдавлюють в свідомість українців. Інколи трапляється це і під файєрами та громовими гітарами. Таким був рок-фестиваль з назвою "Бандерштат", - мовить ведучий далі.

Більше дивіться у відео:


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну шо тут можна сказати... тільки Слава Україні!!!
Відповісти
Відео для СБУ - знайди Шуріка Кононовича! Чого цяя гнида вільно розгулює і дає інтерв'ю цим шизофренічним каналам?
Відповісти
А хто таке кононович??
Відповісти
От же ж нерозумні
Відповісти
Хто пустив тих шлюх в Київ і дозволив там таке говорити?
Відповісти
Ох, запищали москвовити!!! Волиняни, знайдіть і поясніть тому бидлу "антифашисту", де поребрик
Відповісти
Кононович жирує і бикує?
Відповісти
недовго ще...
Відповісти
Раджу проводити фестиваль 3 рази на рік якщо вінстав поперек горла Москві і Варшави
Відповісти
Героям Слава!!!
Відповісти
Хочте прикол? Бандера не був лідером УПА. Більше Того - до УПА він мав абсолютно опосередковане відношення, оскільки ще від початку війни був ув'язненим німцями і провів у концтаборах до моменту, коли союзницькі війська не визволили бранців тюрми, Бандеру в тому числі. І притензій до нього не мали, навіть не затримували. А УПА командував Роман шухевич. Бандера ну просто фізично не мав змоги лідирувати УПА. Апріорі. Шах і мат, уроди, всєво харошево, дєржитєсь там.
Ах да... Ну шоб репортаж зайшов на вєрочьку то вєрняк патащіть згадування про те, що упа трощило поляків і євреїв. Сорі, а де і хто був, коли перед тим поляки мордували, палили і варили в казанах українців, цілими селами, просто так, чисто Того, шо ми українці? Шо, покидьки? Ви де були, доблесні ви наші старшиє братья? А, ок... А коли в варшаві проти фациків місто повстало, в надії, шо червона армія, шо стояла вже в передмістях ввійде в місто і звільнить їх швидко і малими втратами? Шо тоді зробили? Почекали поки німці не перестріляють всіх кого побачать, а вже поооотім зайшли в місто. То хто там ше мичіть своєю коровою? То хто фашист?
Відповісти