«Волинь» програла і опустилася на останнє місце в першій лізі

Луцька «Волинь» зазнала чергової поразки у першій лізі. Цього разу – від ФК «Арсенал-Київ» із рахунком 0:2.

Про це повідомляє UA-Футбол.

Матч виявився дуже в'язким і не ряснів безліччю яскравих моментів. По такій грі себе краще проявити вдалося киянам, які забили по голу в кожному з таймів. У першій 45-хвилинці оборона «хрестоносців» не впоралася з прострілом з правого флангу. А Батальський з двох метрів відправив м'яч у сітку. Після перерви ситуація частково повторилася, тільки тут уже Семчук в підкаті заніс м'яч за «стрічку».

«Арсенал» ділить перше місце з «Полтавою», з якою зіграє на вихідних. У «Волині», що замикає таблицю, за курсом «Черкаський Дніпро».