В Україні пологи зроблять платними

В Україні пологи зроблять платними
Пологи в Україні будуть платними від 2019 року. Такі нововведення передбачаються новим проектом медичної реформи.

Платити доведеться за планові пологи. Породілля буде отримувати пакет усіх послуг, а оплата проходитиме через державне агентство – Національну службу здоров'я, - пише ТСН.

Якщо ж у породіллі немає коштів на оплату пологів, вона зможе народжувати безкоштовно, проте їй не нададуть окрему палату. Також безкоштовними будуть екстрені пологи. Робота лікарів у такому випадку вважатиметься екстреною допомогою, яка покривається державою.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В Україні пологи вже давно є платними!
Відповісти
В норм країнах людям платять аби тільки розроджувались
а в нас ше треба заплатити аби народити,а потім податки за дітей.
Відповісти
ніби вони зарас безкоштовні
Відповісти
правильно...скоро за повітря платити будемо..
треба ж розділяти людец на прошарки...маєш гроші - маєш все що потрібно, не маєш грошей - переб'єшся й так..
Відповісти
а вони шо, були безкоштовними???? двічі був на родах, в аптеку збігай - те купи, се купи, цьому дай, тому дай. батьки мене зрозуміють!!!!
Відповісти
А типу вони до того були безкоштовними, не смішіть, просто тепер будуть платити ще й додатково через каси.
Відповісти
Вони й були платні,просто будемо платити не лише лікарні,лікарям, а й державі. І як має кожен отримати повний пакет послуг,в який входить окрема палата,якщо стільки палат немає???
Відповісти
І ще нехай службу створять,щоб по смітниках новонароджених збирала,а так точно буде,бо і зараз вже є...,а тепер прийдеться офіційно платити,ну і подачу в кишеню ще треба дати її ж не відмінили не всі це можуть зробити.
Відповісти
Ахха типу на сьогодні вони безкоштовні)
Платиш за все,що тільки можна ще й впихують по декілька раз одне й те ж саме купляти.
Відповісти
Я народжувала у листопаді. Платила тільки за необхідні пакети та кімнату окрему зі зручностями(ванна, туалет....ціна 200гр.за 3 дні). А за роди хто хоче той платить, хто не хоче ні. Люди самі попередньо домовляться, або віддячують. .а потім жаліються як дорого. З пузом ще ніхто з роддому не вийшов, бо не заплатив))))))
Відповісти
Пакет усіх послуг!Аж смішно.Ніби зараз безкоштовно ідеш народжувати.За все платиш!Медикаменти,лікаря"хорошого",палату"нормальну",відношення...Одним словом,платиш за свій спокій.А в 2019 будем платити просто вдвічі більше.
Відповісти
Не державі потрібно платити, а жінкам. Жінка мусить виносити дитину, народити, неспати ночами,виростити і виховати, а ще мусить на роботі гроші заробляти і вдома всю роботу робити, а пенсійний вік підняли??? А платити я думаю доведеться більше. Один плюс, що в результаті такого "покращення" черг в садочки не буде.
Відповісти