«Волинь» без шансів програла «Геліосу»

Харківський «Геліос» здобув перемогу над «Волинню», забивши по голу до і після перерви.

Про це пише UA-Футбол.

У першому таймі тільки Сергій Кравченко міг знімати всі питання щодо переможця. Однак одного разу примудрився з метра не замкнути простріл, а трохи потім не пробив воротаря впритул. Прекрасний шанс виводити харків'ян вперед був у Субочева, але і він також програв Хвалицькому дуель. «Чари» ворота вдалося Козлову, який замкнув передачу з правого краю від того ж Сергія Кравченка.

«Волинь» непогано виглядала в другій частині першого тайму, але лучанам не вистачало останнього пасу.

«Сонячні» не стали тримати інтригу, а відразу ж з виходу з роздягальні забили другий. Нарешті відзначився Сергій Кравченко, відправивши в ціль подачу з кутового.

На поле пішла відкрита гра. Оборона господарів почала себе відчувати вже дуже самовпевнено, в той час як нападники були не проти забити третій гол. Ближче до фінального свистка «хрестоносці» зовсім скиснули, але господарі цим не скористалися, завершивши матч з рахунком 2: 0.

У турнірній таблиці харків'яни – четверті, лучани - тринадцяті. Наступним суперником «Геліоса» стане «Полтава», а «Волинь» поїде до «Колоса».