На Волині жінка на Лексусі врізалась у дерево

На Волині жінка на Лексусі врізалась у дерево
Біля села Юнівка Локачинського району жінка-водій в’їхала у придорожнє дерево.

Аварія трапилась 19 грудня на проміжку автодороги Устилуг – Рівне, повідомили в УДАІ УМВС України у Волинській області.

49-річна жінка, керуючи автомобілем «Лексус RХ-350» їхала з Луцька до Володимира-Волинського, не впоралася з керуванням, з’їхала в лівий кювет і зіткнулася з придорожнім деревом.
Травмовану жінку відвезли до Локачинської центральної районної лікарні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чого і куди в таку погоду бабі пертися. Не краще сидіти дома і у вікно виглядати пяного чоловіка чи дітей забавляти?
Відповісти
Чоловік, або коханець подарив - то можна і порассекать!:)
Відповісти
Дурень!!!!!
Відповісти
дзеркало далеко "мадам"?:)))
Відповісти
А то не матушка Стефанія з Зимнинського монастиря?;)
Відповісти
Тюю. Ви, що? То дерево вибігло на дорогу і врізалося в автомобіль фірми Лексус марки RХ-350! Жіночка не виноватая!
Відповісти
Боже, чесне слово ... Таке враження,що живемо в Африці, десь в Конго,чесне слово..., ніякої поваги, а одна дискримінація!!! с-ки чоловіків в аврію попало на тих же Лексусах??? То не писали, а тут на тобі одна жінка і ще й на Лексусі...,ай я яй, відразу коханці, олігарх коханець чи чоловік олігарх? Може вона сама собі його придбала? Тільки заздрісники таке могли написати,чоловіки,які в тролейбусах їздять, не те, що в маршрутках або взагалі пішака ходять!!!
Яка різниця ХТО??? Я ЖІНКА І ДАЛІ ЩО? МЕНІ ЗА РУЛЬ НЕ МОЖНА СІДАТИ БО Я ЖІНКА? Я В ШОЦІ, ОЦЕ ЄВРОПА, "європейці", діди, якщо вона БАБА то ви БИДЛО, бо по-ін. я на це не можу ніяк сказати, норм. поважаюча людина собі такого не дозволить і чоловік який поважає в першу чергу себе до такого рівня-НУЛЬОВОГО не впаде, а ви..., полішуки і тому жаба задавила,що джінка за кермом престижного авто...Пл статистиці набагато менше якраз ТАКИ ЖІНКИ НЕ ПОПАДАЮТЬ У АВАРІЮ,БО ЖІНКИ ОБЕРЕЖНІШІ, п яні за руль не сідають та перехожих не збивають,на відміну від вас,дідів! Що вам казати? Ви й далі переконуватимете мене сидячи макс. у своїй в 1 -кім. квартирі -це при кращому розкладі ситуації або взагалі у гуртожитку...та відпочиваючи у власному дворі...,а в неї коханець є...,заздоісно? Собі такого знайдіть і тоді мовчіть,самі ж тут про продажність пишете,захищаєте це явище,а тут... на тобі...паскуда:), шалава і так далі...
Це Ви зі сторони, думайте перш ніж щось писати,писаки!Займіться собою!!!
А журналістам раджу таких статей не писати та назв не робити, бо це НЕ СЕНСАЦІЯ, А ПОКАЗУЄ ВАШ РІВЕНЬ ІНТЕЛЕКТУ!
Відповісти