Додати запис

Ху із «зая»?

Цікавий біл-борд побачив на цих вихідних в районі ТАМ ТАМу.Ні, я не те що проти таких "вітань", чи хочу посміятися над щирим поривом зробити рідній людині приємно... Але я просто "панять хочу" - хто такий "зая"? (вибачте, якщо втручаюся у приватні справи, але раз уже наліпили такий біл-борд в усіх на очах - значить мали б бути не проти).

Якщо "зая" - це та (той?), кого вітає вольовий чоловік з фотографії - тоді питань нема. Але якщо "зая" - це саме цей чоловік? ))) Одним словом, як мінімум прізвисько людині забезпечене, я думаю....
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
я теж вчора із цього заї реготала :))))
Відповісти
Не люблю такі вітання... мені було б соромно, якби моя фотка там висіла
Відповісти
який зайчик-бородань)
Відповісти
Дійсно мужик попав. А з другої сторони, може дівчина не хоче показувати своє обличчя, от він і вліпив себе, а кому пресвячується той і зрозуміє. Хоча місто не зрозуміє таке привітання)))))).
Відповісти
То цілий Зай!)
Відповісти
Шо тут непонятного: Зая - це дєвушка, до якої звертаються! Якби Заєю був він сам - то після привітання була б крапка, а потім підпис: твой Зая. І судячи з усього, дєвушці все це подобається - і білборд з любімим чуваком, і те, як її називають))) У мене знайоме подружжя одне одного Рибами називають і нічого - живуть щасливі, рука бо руку як шпроти в баночці)))
Відповісти
Є така ж дебільна рекалама біля Сан Ремо, що неподілак від 21 гімназії, малого вітають. Брєд.
Відповісти
ну не логічно вітаючи дівчину - ставити своє фото!
це вітають Богдана напевне
Відповісти