Додати запис

не дай тобі, Боже... або дерибан по-волинськи.

Розкажу дивне. Щоправда, дані не перевірені, а кажуть знайомі, які мають знайомих. Проте, як на мене, джерело інформації цілком достовірне. Так от. Ви, можливо, знаєте, що я з Волині - краю дикого, невеликого, болотного і прикордонного. Своїх грошей тут мало, але транзитних - завалісь. Земля обітована. Це вступ. Здається епоха первинного накопичення капіталу канула в далеких дев.яностих в лєту. Ну, хто що міг вкрасти - вже вкрав. Це основна частина. А тепер по ділу. На Волині коється щось страшне. В людей відбирають всі більш-менш прибуткові бізнеси.


В знайомого вже колишнього бізнесмена відібрали розплідник форелі на Оконських джерелах. Він тепер в запої, на питання: чого нічого не робиш, каже, що життя дорожче (сумнівна теза). Вобщім, приїжджає кілька машин, з неї виходять серйозні озброєні дяді і кажуть: або віддаєш по-хорошому, або пиздець твоїй сім.ї (дослівно), тобі, друзям... І підкріплюють сказане демонстрацією вмісту машин, а там ще серйозніші дяді, ще серйозніше озброєні. Питання в тому, що це вже кілька відомих фактів. Так, я знаю, що в тар-тарари пішов ще один, вже насінневий бізнес (розплідники, насіння, добрива). Ніхто не намагається боронитися, а "бізнесменів" на узбіччі волинського бізнесу все більше.
Звісно, я не маю точних даних, але кажуть, що за цим всім стоїть син гаранта... Виглядає на правду, враховуючи минулорічну війну за маршрутні перевезення, коли донецькі тупо на очах в усіх "віджимали" в Луцьк-експресу і Вояж-Люкса їхню багаторічну парафію. Я тоді ще писала і про ментівський "безпрєдєл" на дорозі (коли зупиняли по п.ять-шість разів за поїздку, возили водіїв з маршрутками і пасажирами в наркодиспансер, лякалися тільки камер, на них направлених), і про те, що водії менше, ніж по-двоє не їздили... Тоді, правда, об.єдналися і бізнесмени, і луцька влада, і споживачі і сервісу - все відстояли.
Так за Волинь взялися з іншого боку. Така фігня, малята...

перепост, оригінал
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже цікаво..... і що далі?
Відповісти
а далі... ти!
Відповісти
прикольно... мій блог моніторять...
Нещодавно з учнями спілкувалася, то ніби та ж фігня з власниками "Куреня", була в "Курені", стандартної картини з засідаючими там власниками кавказької національності не було...
Хоча, судячи з того, що про такі "страшилки" в однаковому стилі розповідають по всій УКраїні, там, за лінком на "оригінал" є, цілком може бути, що син гаранта в нас став чимось типу "чупакабри" - всі знають, але ніхто не бачив... Хз, хз. Тим більше, що постраждалі навіть чути не хочуть про інтерву...
Відповісти
Страх, всьому проблема безпідставний страх. Люди бояться відстоювати свої права, а це створює прецедент, щоб знову і знову їх порушувати.
Відповісти
Безпідставний страх? Схоже підставу було наочно продемонстровано. Чи ви хочете джипи зі зброєю по центральному телеканалу побачити. Лише тоді страх вважатимете підставний? Треба гуртуватися і гнати в шию. Так само зі зброєю. Якшо міліція свою роботу не робить.
Відповісти
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D1%81
Відповісти
Бізнес (англ. business — справа, діло) — підприємницька, комерційна чи будь-яка інша діяльність, що не може суперечити закону і спрямована на отримання прибутку.
Відповісти