У Луцьку горіла маршрутка. ФОТО

У Луцьку горіла маршрутка. ФОТО
У Луцьку на вулиці Теремнівській загорілася маршрутка №9.

Пожежа сталася 11 березня.

Автомобіль, який курсував за маршрутом №9, загорівся приблизно після 15 години. Пожежа спалахнула в передній частині автомобіля.

За словами працівників ДСНС, водій самостійно зміг ліквідувати пожежу за допомогою вогнегасника, який знаходився всередині.

Пожежники прибули за викликом пасажирів уже після того, як водій встиг загасити пожежу.

Ніхто з пасажирів не постраждав.

За словами працівників ДСНС, швидше всього сталося закорочення проводки автомобіля, проте точнішу версію ще встановлюють.

Автомобіль після інциденту зміг завестися.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ого)))Еталони ще ті...
Відповісти
минулого тижня їхала девяткою, і на ходу в маршрутки колесо відлетіло...
тепер питання: для чого міська влада випускає на маршрути таке лайно на колесах?
Відповісти
а ще кажуть китайські поганію
Відповісти
лайно на колесах це ж так весело і прикольно))зловіть і катайте романюка на лайні )))))))))))
Відповісти
Водію подяка від пасажирів!Молодець відреагував миттево!Без паніки лікідував займання.А ось до якості вітчизняної тенніки є питання?
Відповісти
Реклама на маршрутці "ПЛАНЕТА СЕКОНД-ХЕНД"-дуже влучна і відповідає за змістом!!!)))
Відповісти
і я про те подумала))))
Відповісти
Це все технічний стан авто. Якби це все не купувалось, такого лайна було б менше на маршрутах. Задумались би ті кому слід -- завтра можливо і не таке трапиться, а там і близькі можуть бути!
Відповісти
Сколько еще будем на это барахло китайское смотреть и подвергать себя, детей, родственников и вообще людей опасности???!!! Да еще и на киевских номерах... Своих бизнесюков мало на перевозки?!
Відповісти
ОТ яке барахло кит-укравтопрома -підтримуєм вітчизняного товаровиробника- на хрена нам гавно.дайте людям немецкий секонд-хенд так он буде з 20років петляти по нашому бездоріжжю.бидло що сидить у вр яйця чіхає і закони приймає під себе.не один скот на гавні вітчиз.не їздить і костюми від укр.фабрики не носить.рубати шашкою таких які роблять такі покращення для народу
Відповісти
це голева підпалила
Відповісти
Брехня,ні це Шаміс підпалив!
Відповісти
А маршрут-то Вітинського,куди влізе там і проблеми.
Відповісти