Нардеп з Волині побився з олімпійським чемпіоном. ФОТО

Нардеп з Волині побився з олімпійським чемпіоном. ФОТО
У центрі чергової бійки у Верховній Раді опинився народний депутат від Волині, очільник обласної організації ВО «Свобода» Анатолій Вітів.

Про це повідомила парламентський кореспондент Наталка Пахайчук.

Нагадаємо, у вівторок, 19 березня, у парламенті знову побилися депутати. Цього разу приводом для колотнечі стало мовне питання: регіонал Олександр Єфремов виступив з трибуни російською мовою.

Коли виступав Єфремов, «Свобода» йому скандувала: «Ганьба!». Потім до трибуни вийшов Олег Тягнибок і крикнув: «Слава Україні»! (у журналістській ложі про це жартували: «Так крикнув, аж люстра затремтіла і коліна у регіоналів»).

Тягнибок заявив, що більше не буде порушуватися Конституція України, і що цей виступ російською – провокація.

До трибуни підтяглися свободівці, серед них – волиняни Анатолій Вітів, Євген Мельник, Валерій Черняков.

У той час комуністи і регіонали скандували: «Фашист!». У якийсь момент регіонали підійшли до трибуни, почалася шарпанина.

Депутат-регіонал Єльбрус Тадеєв, до слова, олімпійський чемпіон, майстер спорту з вільної боротьби, заліз на стіл. Анатолій Вітів хотів його скинути.

Вітів хоче стягнути Тадеєва зі столу
Вітів хоче стягнути Тадеєва зі столу


Вітіва і олімпійського чемпіона розтягли. Спікер Володимир Рибак постійно просив припинити бійку і не свистіти. Далі оголосив перерву до 11-ї і нараду голів фракцій.

Фото Сергія Шаповала


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 82
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дурня.
Свобода пiшла в Раду задля таких дурниць?
Відповісти
це ми її туди відправили
Відповісти
Чуть лох не отримав по морді ))) вгадайте хто лох??? )))
Відповісти
Сам ти дурня, споч. це,а далі трубу їм віддамо і знову прогинатимемося??? Це ти дурня, а МСвобода діло робить!!! Нажаль, тільки так там можна щось змінити, НАЖАЛЬ!!!!
Відповісти
Який заголовок.... "побився" :)))))))))) клоунада.....
Відповісти
Кличка в студію....
і персонал Феофанії....
Відповісти
та ні от Кличко як розумна людина і істинний спорцмен, ніколи не полізе з кулаками, буду за Удар і всьо тут, задовбали ті свободівці
Відповісти
Миколайович респект)
Відповісти
клоуни
Відповісти
ти "крєпкій хзяйствєнік",нє надо мєшать людям работать?савєти...
Відповісти
клоуни....
Відповісти
Весело там у них))
Відповісти
це ригам не бютівську інтелігенцію стільцями по голові бити, сцать, коли страшно, коли в рило отримати можуть...
Відповісти
Все правильно вони роблять, підтримую. Інакше з бидлом не можна, то все кукурікання.
Відповісти
от вже вибрали то вибрали, шановні свободівці, піст "на дворі", покайтесь...хоча навряд чим це допоможе. І куди ви всі дивились обираючи рік за роком ті свободу, ндаа?!
Відповісти
До чого тут піст??? Там садати за вбивство треба кожного регіАнала, то про це хтось пише????
Відповісти
Цих козлів зСволоти потрібно на стовпах фонарних вішати до гори ногами ФАШИСТИ
Відповісти
Інвалід.
Відповісти
Це таких як ти,бидло комуністичне,ми скоро будем вішати!Недовго вам хизуватись лишилося!
Відповісти
Це комуняк і ригів потрібно превсилюдно, а свобода - єдина політ. сила, що заслуговує бути у ВР
Відповісти
БАТЬКІВЩИНІ і УДАРУ - ТРЕБА БРАТИ ПРИКЛАД і ПОСТУПАТИ з БИДЛОМ,ЯК ЦЕ РОБИТЬ СВОБОДА!!! МОЛОДЦІ,ХЛОПЦІ,БИЙ ВОРОГІВ УКРАЇНИ!!! ГАНЬБА ТАКИМ СПОРТСМЕНАМ-"мастєрам спорта",ЧУРКІВ - ГЕТЬ з УКРАЇНИ!!! ДАЙОШ СВОБОДУ!!!!!!!!!!!!
Відповісти
А ти придурок...
Відповісти
А козо...паси тедээви, значить ынтернацыоналисты
Відповісти
краще хитрозробленні, ніж бидло
Відповісти
Один удар у вухо заміняє чотири години виховних бесід. - Бандити з ОЗУ ПР іншої мови не розуміють.
Відповісти
От дебіли! Вас як баранів , влада в особі ПАРТІЇ РИГІОНІВ уже завела на бійню , от-от почнуть живцем шкіру драти , а вони все одно:" Бе-е-е-е! Нащо обрали Свободу!Зараз піст, нащо битись" ! Коли переходить дорогу бандит вночі --- ти краще йому розкажи про піст!
Відповісти
От придурки ці Свободівці.Вибрали людей в парламент,щоб працювали на благо держави, а оте бидло нікому працювати не дає.Як ще в них совісті хватає за зарплатою ходити.Та й шо вони можуть людям запропонувати?Громадянську війну???А ще дууууууууууууууууууже шкодую,що Єльбрус Тадеєв Вітіву по пиці не дав.Але думаю,що колись таки цей волинський алкаш по пиці отримає...
Відповісти
Підтримую на 100500% все вище сказане!!! СВОБОДА - це виразка українського парламентаризму, купка недоумків!!!
Відповісти
Зате ви дурні прихвосні... дурніше немає куди.. з такими дебілами країну не збудуєш!

свобода молодці, так тримати!
Відповісти
Дурни - это Свободовцы. До них не доходит, что такими действиями они только добавляют баллы регионалам.
Відповісти
НУ ТИ Й ПРИДУРОК!Невже ще є на Україні такі дебіли,які думають,що ПР і комуністи працюють на благо держави?Треба бути сліпим і глухим або не сповна розуму щоб вірити цим покидькам...
Відповісти
таких на Україні більшість
Відповісти
Браво, Гарік!!! А що їм ще робити, коли розуму в них нема.
Відповісти
Вони будуть працювати, але в УКРАЇНСЬКІЙ Верховній Раді, без отого бидла, яке очолює наш ананас
Відповісти
Молодець!!!
Відповісти
слабо, я би ему засадил по повної программі, рожа в нього такая...
Відповісти
Слава СВОБОДІ,смерть регіонам
Відповісти
Браво!Кацпаів і "саатаваріщі" - у кацапстан!Решті коментаторів,котрі проти Свободи,а значить і,проти УКРАЇНИ - безкоштовні зубні протези!
Відповісти
Ти полегше з горілкою будь,краще травку кури,тоді не так вставаляє:)
Відповісти
жалко, що в нашій країні є такі люди як ви(совковий електорат ПР і КПУ)
СВОБОДА - патріотична партія, яка захищає українців і українське, що ПР і КПУ, за підтримки сасєдєй, намагаються все знищити і пабудувати расєйскій мір...
Відповісти
Свобода до патріотизму не має ніякого відношення!!!
Яким чином "свобода" захищає українців, якщо Україна для свободи ототожнюється максимум з територією до лівого берега Дніпра.
це просто купка недоумків, ви подивіться тільки на їхні обличчя... Або шиза, або пустий придуркуватий погляд, жодної адекватної людини серед тої Свободи немає...

Відповісти
Якщо "Свобода" так вже захищає українців та українське, то чому досі не скасований ганебний мовний закон? Чому не розроблені і не запропоновані законопроекти по підтримку українських виробників (різні галузі, все треба підіймати)? Чому не запропоновані ініціативи про підтримку українського книговидавництва? Вони тільки і вміють, що кричати та скандувати, блокувати, кулаками махати і огорожу біля Верховної ради України зрізати. Ото велику справу зробили!!! Гадав, що з їх приходом щось зміниться у найвищому законодавчому органі, але не так сталося, як гадалося. От скажіть: а не соромно тим самим депутатам від "Свободи" після такої бездіяльності ВРУ отримувати зарплату з наших податків?
Відповісти
Ти взагалі орієтуєшся в процедурі чи комітетех?? Справді що ми можемо робити це в Одесі вибити з народом двері, або без голосування спилити паркан щоб ти міг підійти до ВР поближче. А що ти робиш особисто???
Відповісти
якщо СВОБОДА не зробить порядок у Верховній зраді, то цього не зробить ніхто. Хлопці тримайтеся і боріться.
Відповісти
Позор на весь світ?????????
Відповісти
Підтримую!!!
Відповісти
Ваван є ваван, а мислення, розум - категорія не ваванівська
Відповісти
не за вас- за свої коритя чубляться
Відповісти
Свобода все робить правильно! Бандити в парламенті, раз ви, шановні і нешановані бики, вибрали вже їх, потребують дисципліни і поваги до мільйонів українців, до мільйонів мертвих і живих і не народжених! Якщо не розуміють нормальної мови (а часто, крім фєні у них мови нема), то будуть отримувати по зубам до тих пір, поки не почнуть голосувати особисто, виступати виключно українською мовою та любити, дідько б їх взяв, Україну як свою матір.
Відповісти
Вітіву і решті свободівців - БРАВО!!!! Бити це регіональне бидло треба, бо іншої мови вони не розуміють!Якщо вони суки такі працювати не хочуть, займаються кнопкодавством,не розмовляють державною мовою, то гнати їх треба на центральний вокзал, пакувати в товарняк і відправити путіну!
Відповісти
100%!
Підписуюся під кожним словом, підтримую!
Паспорт ще укр. треба зробити і укр. стати для початку!!!
Відповісти
Бити, воювати, принижувати, блокувати... Більше ні на що та свобода не здатна. Бандерстад, фашисти!!!
Відповісти
башляє тобі?
Відповісти
До чого тут фашисти? Відразу видно стереотипи кпу-пр.

краще сиди і не висовуйся
Відповісти
Згодна з Вами
Відповісти
СЛАВА УКРАЇНі !!!! СВОБОДА - так тримати ! Анатолій - молодець !
Відповісти
Скільки ж на Волині довбнів, що підтримують недоумкувату Свободу.... Це мабуть і є справжній прояв бандерстаду.... горлати, людям працювати заважати, один на одного нацьковувати, а самим нічорта не робити, а все "заради України-неньки". Та срати вони на України хотіли...
Відповісти
а от цікаво звідки ти, що цю х*йню тут пишеш
Відповісти
Виконуючи недолугий, прийнятий при допомозі Іуд, які керували Верховною Радою на той момент, закон про мови , треба, щоб виступали шановні народні депутати у Верховній Раді ,з Криму на чистій татарській мові, з Закарпаття на угорській, з Буковини, на румунській, з Одеської області на гагаузській, а також команди в армії , міліції, на флоті віддавалися на тих мовах , які знає даний офіцер.І тоді буде повний порядок.Де ще є така країна у Європі , щоб прим"єр говорив на іноземній мові.Це терпить тільки Україна.
Відповісти
схамениться люди Бога побийтеся
Відповісти
Шкода, що Артему Пшонці мордяку не розбили, а він же зовсім поруч стояв.
Відповісти
БАНДЕРА-ЦЕ ГЕРОЙ УКРАЇНИ!!!І вам нешановні до його рівня ніколи не дорости.Побільше читайте недоумки українську історичну літературу.З такими,як ви вищепишущі московські совки незалежну,сильну,українську УКРАЇНУ ніколи не побудуєш.Перевиховуйтесь.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Відповісти
Свобода тільки навчить цих перевертнів дисципліни
Відповісти
Свобода молодець,так тримати
Відповісти
свобода ви шакали здатн1 т1льки на мордоб1й
Відповісти
Вітів молодець!
Відповісти
"Людині".Ти -дебіл!Вже забув як регіони опозицію били?Ти підлий шакал сам і тобі би не завадило пику начистити за те ,що ти такий тупий!Цих Прдунів треба не бити,а стріляти і вішати прямо на площах!Чи таким як ти засліпло, як вони нашу державу грабують?Тільки Свобода їх зупинить.Ти ж не вийдеш зі своєї хатки на війну з ними,а тільки патякати вмієш,мерзота!
Відповісти
garik,"Свобода"-це стадо!!!Вони,як бики,тільки стадом і ходять.Може ти в них щось людське побачив?Подивись на Вітіва,і скажи що???:)
Відповісти
Ех шкода,що Вітіву по пиці не дали.Але колись Тягнибик з Вітівом своє знайдуть...
Відповісти
Фашисты они и в Украине фашисты
Відповісти
Увага!Терміново потрібні актори на головну роль в продовженні відомого американського фільму "Тупий та ще тупіший".Кастинг на головні ролі та масовку відбудеться завтра у Верховній раді.Представники ВО "Свобода" на кастинг запрошуються позачергово.Щоб (точно) попасти в фільм їм достатньо лише надати правильну відповідь на дуже складне питання:"Скільки буде два додати два?":)
Відповісти
Фу, фу шановні. Ваші ізліянія стануть нікому непомітні, більше того - зникне можливість писати тут коментарі. Якшо не збавите обороти і не пере танете писати образи
Відповісти
Молодці
Відповісти
А кого обирати? Ригів? То обирай і щасливої дороги тобі з ними у дніще (митний союз). Риги - біда українського народу. Свобода - єдина політична сила, яка варта наших голосів і заслуговує бути у Верховній Раді. Тягнибок наш президент, а ригів - геть
Відповісти
Ваш Тягнибок тільки й може що як останній трус назбирати банду таких як він(бо сам ходити напевно вже в людних місцях боїться) і верещати як баба шо він рятівник нації.Коли дивишся на його виступи і виступи його побратимів закрадається думка що десь дурдом розпустили,а людям повідомити забули.Ви пишете,що Свобода то е політична сила.Для кого?Для таких як ви?Ви подивіться що ви пишете і з якою ненавистю до людей.Якщо вас зібрати в одне місце ви ж один одному горлянки повигрезаєте:)Не люди,а якісь скажені пси...
Відповісти
І ЦЕ ТАКІ "ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ"? Тадеєв - ТИ ОПОЗОРІЛ НЄ ТОЛЬКО ЗВАНІЄ ОЛІМПІЙЦА,НО І ФАМІЛІЮ тадєєв!!! ГАНЬДА РОДУ ТАДЕЄВИХ!!!!!!!!!
Відповісти
позор , превратили Украину в реалити шоу .... "Укради и опозорь"
Відповісти
Киів, народ чекае у травні мільони.
Відповісти
Ничего в драке страшного нет. А если нужно доказать свою правоту? Дурнячок для регионалов закончился.
Відповісти
Цікаво а в росії в парламенті на татарській чи українській говорять?


Відповісти
СВОБОДА-це наша надія,це наше майбутнє.А таких як анжели,гапки і їм подібні викинути на смітник історії,щоб їхнього смороду тут не було чути на нашій благодатній УКРАЇНІ.Звідки тільки такі беруться...Ви навіть не пси,ви-шакали,ви-чиряки на здоровому тілі УКРАЇНИ.
Відповісти
Вітів це боєць знаю його здібності, ще по молодості брав на себе навчання молодих бійців. Тадеєв ще не отримував кизди за рингом, скоро отримає.
Відповісти