«Вставай, Україно!» в Івано-Франківську. ФОТО. ВІДЕО

«Вставай, Україно!» в Івано-Франківську. ФОТО. ВІДЕО
Кілька тисяч людей зібрала опозиційна акція «Вставай, Україно!» в Івано-Франківську.

Організатори нарахували більше 10 тисяч учасників, у той час як міліція – лише 4 тисячі, - йдеться в сюжеті ТСН.

В Івано-Франківську до лідерів опозиції – Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока – вперше приєднався Віталій Кличко. Попри те, що «Вставай, Україно» спільно організовують три партії, досі на мітинги, які вже відбулись у Вінниці, Ужгороді та Львові, приїздили лише лідери Об'єднаної опозиції та «Свободи».



Лідер «УДАРу», який вперше вийшов на акцію, заявив, що вже наступного тижня в парламенті вимагатимуть відставки влади. До кінця травня з акцією «Вставай, Україно!» опозиціонери планують об'їхати всі обласні центри.



Фото з intv.ua та vikna.if.ua


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ми не сумнівались ,що ВАС буде багато !!!молодці!!! Франківщани!!!!! Ми здолаемо разом ворогів України,бо сила в едності!!!! Спасибі !!!!!!!!!
Відповісти
Щось не видно Гринджолів...А дурнів багато...
Відповісти
дУРНЕВ був один !!! страх великі очі мае,от тобі ЗДАЛОСЯ .
Відповісти
якщо ти рахуєш, що 3тис. багато, то ти глибоко помиляєшся
Відповісти
А у Луцьку тихо як у болоті. Де поділась "Батьківщина"?
Відповісти
А Пустовіт продав її за 30 серебряників.
Відповісти
Луцька міська партійна організація "ВО "Батьківщина" нікуди не поділася, ми знаходимося на проспекті Волі, 39 а, каб. 5, заходьте! За попередніми даними у Луцьку така акція відбудеться на початку квітня!
Відповісти
Шановні, не переживайте так і ми дамо ще жару)
Відповісти
З днем народження - Іудо!!!
Відповісти
НУ якщо 3 тисячі адекватних людей на одного Дурнева (неадекватного) то це дуже багато!!варто було б тобі підрахувати скільки в Україні людей,які виходять ,порівняно з тими, яким гроші в даний час важливіше ніж майбутне їхніх дітей. адже завжди так не буде!!! рано чи пізно,дії таких людей обернуться протів них самих.
Відповісти
Психуй не психуй се равно получишь х.й!!!!
Відповісти
от твоя культура КОМСОМОЛ !!!! ТАК ВАС БУЛИ ПРИЖАЛИ що тільки й думаеш про нього !!! знаеш чому ти, комсомол був та е??? таких як ти зашифрували здавна з точністю наоборот читай КОМСОМОЛ -наоборот буде ЛОМОСМОК !!!!! ОТ І СМОКчете все в виді лома.......та й голови не вилазить вам би щось та лиш би СМОК !!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
З нетерпінням чекаю такої акції в Луцьку. Дякую івано-фраківцям за зібраність, волю і бажання звідьнитись від гніту янеків-кровосісів-азірових. Слава Україні!
Відповісти
і від таких я Команда Кличка (УДАР) та ВО"Батьківщина".
Тільки СВОБОДА. ТІЛЬКИ ТЯГНИБОК ! ! !
Відповісти
Шагают бараны в ряд,

Бьют барабаны, -

Кожу для них дают

Сами бараны.



Мясник зовет. За ним бараны сдуру

Топочут слепо, за звеном звено,

И те, с кого давно на бойне сняли шкуру,

Идут в строю с живыми заодно.
Відповісти
Народ зовсім здурів.Вірить Фашистам,а в них одні дурнуваті гасла ,для них якби тільки влада а на народ їм плювати.
Яценюк і Кличко самі нічого путньго зробити неможуть.
Відповісти