Затопило луг біля села Рованці. ФОТО

Затопило луг біля села Рованці. ФОТО
Річка Стир попід вулицею Глушець вийшла з берегів настільки, що затопила поле біля села Рованці.

Вода залила луг ліворуч річки. До забудови села Рованці вона не дійшла, проте в самому селі вода також стоїть на городах.

Позаливало і підвали. Люди відкачують воду самотужки з підвалів.

За словами мешканців, поки відкачувальної техніки в селі вони не бачили. Проте активно з підтопленнями борються в багатьох районах Волині. За добу відкачують до 3 тисяч кубометрів води.

За словами начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій на Волині Володимира Грушовінчука, підняття рівня води ще очікують упродовж наступного тижня.

Рятувальники чергують у посиленому режимі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Та вода до нас ще минулого тижня підійшла, а ви тільки побачили.
Відповісти
Рекомендую звернути увагу, шо на підтоплених територіях пропонують ділянки під забудову. То ж сільська рада роздасть, а потім потрібно буде вкладати мільйони у боротьбу з підтопленнями.
Відповісти
А от тут вже фігушкі! Хто купив - той хай за себе і турбується! Головою думати до того як... треба!
Відповісти
А хто купив - той знав де купляти! )))) З того масиву де продані ділянки - лише кусок у воді! :))
Відповісти
Тільки не в цьому випадку!! От мені цікаво,кому так вигідно цю проблему роздувати???Адже напевно всі знають як працюють місцеві керівники.Села одні з найкращих в Україні!!!А вони ..гадять...Що за люди?
Відповісти
мда.... реально топ новина... катастрофа..жертви
Відповісти
Слава Богу без жертв, но для жителей однозначно катастрофа.
Відповісти
Для яких жителів??? Територія підтоплення до існуючої забудови - не доходить!!!
Відповісти
Рованці на моїй памяті заливало десь пять чи навіть більше разів з 1964 року.
Відповісти
І чого не правий губернатор, коли каже, що хто хотів рибу ловити з веранди чи вікна, обрав там ділянки - хай ловить! А то до держави йде, щоб йому відкачували воду... Відкачуйте разом з Яручиком, Москвічем...
Відповісти
Ці добродії планують відгрохати там дамбу, котра розпорядниками держбюджету (в т.ч. Клімчуку) - навіть не снилась!!! І як мені відомо роботи розпочнуться вже цього літа!!!
Відповісти
та да. але ж сам то Клімчук хитро обрав собі хорошу діляночку а для простих людей от такі ділянки і віддає.
Відповісти
Така ситуація в Рованцях кожного року,і воду з льохів черпають кожного року,зараз легше,можна купити помпу.А луг залило водою з талого снігу,це сталося ще минулого тижня.
Відповісти
Розумні-знають як вийти із складної ситуації,мудрі-в неї не попадають.Бачили очі,що купляли ...Без страхування...Бог помагає мудрим !
Відповісти
эту территорию еще при Советской власти топило
Відповісти
Ходив у 7-му школу в Луцьку. Той луг завжди заливало, було видно з вікон під час уроків. Там не треба було хати будувати. Луг є луг.. і залиште його в спокої. а тепер кричать - караул!!
Відповісти