Як горіла 16-поверхівка в центрі Луцька. ФОТО. ВІДЕО

Як горіла 16-поверхівка в центрі Луцька. ФОТО. ВІДЕО
Оновлено о 21:40

Увечері 2 травня горів один з найвищих будинків Луцька - 16-поверхівка біля готелю "Україна", що в самому центрі міста.

Приблизно о 19:30 люди, які проходили повз будівлю, побачили полум'я та чорний дим на балконі 13-го поверху.

Вони викликали пожежників, які вже за кілька хвилин були на місці.

Рятувальники швидко розгорнули спецобладнання та почали гасити вогонь. Пожежна драбина змогла дотягнутися лише до 8-го поверху, але цієї відстані пожежниками було достатньо, щоб почати гасіння.


Відео з Волинських новин

Під будівлею зібралися кілька сотень людей, які знімали пожежу на свої телефони. Кілька десятків мешканців будинку вийшли зі своїх осель, споглядаючи за ситуацією на вулиці. Але чимало людей залишилися у своїх квартирах. Потреби евакуйовувати усіх не було, пояснили рятувальники.

На місце події також оперативно виїхали працівники ДАІ, які перекрили рух автомобілів біля будинку.

О 20:20 рятувальники винесли з будинку літню жінку, що мешкає у квартирі, в якій сталася пожежа. Жінка при свідомості і навіть сама дійшла до автомобіля медичної допомоги.

Медики розповіли, що жінка 1948 року народження. Бабусю оглянули. Травм чи ознак отруєння димом не виявили й відпустили.

На місце надзвичайної події виїхав начальник волинської міліції Олександр Терещук. З його слів, загорання виникло через порушення бабусею правил пожежної безпеки.

"Це одинока жінка. Мешкає сама. У неї були прибори для обігріву. Неправильно ними користувалася, тому сталася пожежа. Але вона у нормальному стані. Більше потерпілих нема", - пояснив він.

Станом на 20:35 в будинку стояла сильна задимленість. Тому мешканців просили не заходити в будинок, допоки дим не розвіється.

Як розповіли мешканці, в будівлі не дотримано правил протипожежної безпеки. Зокрема, два бари, що розташовані на першому поверсі, заблокували три з чотирьох протипожежних вікон. Також жителі будинку нарікали на три десятки антен, які встановлені на даху будівлі. Скаржаться і на те, що у підвалі та на сходовій клітці мешкають бомжі.

Люди пояснили: їхній будинок збудований таким чином, що сходова клітка знаходиться у замкнутому просторі. А це ускладнює роботу рятувальникам під час пожеж.
Ось підвал, де мешкають бомжі. Начальник волинської міліції пообіцяв відреагувати на скарги місцевих жителів
Ось підвал, де мешкають бомжі. Начальник волинської міліції пообіцяв відреагувати на скарги місцевих жителів
Пожежники винесли із 13-го поверху стареньку бабусю
Пожежники винесли із 13-го поверху стареньку бабусю
Старенька була закутана, як «капустина»
Старенька була закутана, як «капустина»
Рятувальники розповіли, що вона дуже злякалася і не хотіла, аби її виносили з приміщення
Рятувальники розповіли, що вона дуже злякалася і не хотіла, аби її виносили з приміщення
Коли почалася пожежа у квартирі, бабуся вийшла на сходову клітку 13-го поверху й весь час була там
Коли почалася пожежа у квартирі, бабуся вийшла на сходову клітку 13-го поверху й весь час була там
Жінка розповіла медикам, що народилася 1948 року й мешкає сама
Жінка розповіла медикам, що народилася 1948 року й мешкає сама
Оглянувши бабусю, медики її відпустили
Оглянувши бабусю, медики її відпустили

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пожежа
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
цікаво що один із барів належить Бровіну в тому будинку. Хай відповість за заблоковані вікна. і як тоді пожежники дають дозволи на користування тими барами?!!? А потім щось ще будуть думати і казати.
Відповісти
"...дають дозволи на користування тими барами?!!?"
Ха-Ба-Рі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
ти думаєш пожежники шото рішають
як влада скаже так і зроблять
Відповісти
А з вигляду, по фото (зі спини) бабуля на бомжа змахує ..: (
Відповісти
Шкода бабцю((((
Відповісти
Пожарники придурки откуда берут таких
Відповісти
З чого висновки? Аргументуйте!
Відповісти
Що це за кацапка мичить за кадром?
Відповісти
пожежники молодці! вони дуже злагоджено й швидко працювали!
Відповісти
їм то взагалі потрібно була заїхати зі сторони готелю так було б їм краще тушити. і бар чогось зразу закрився.
Відповісти
тільки хто тепер допоможе самотній бабусі? :(
Відповісти
А суміжні квартири постраждали?
Відповісти
Цум горів під дзвони і ще одна пожежа в центрі під дзвони собору...
Відповісти
Оглянувши бабусю, медики її відпустили
цікаво куди? хоча схоже все своє у неї з собою
Відповісти
бомжи в центрі живуть О_о )))
Відповісти
Ото такий центр!:) У "спальниках" 33-й, 40-й і то краще, а бомжам можна і ЦУМ віддати!:) Збудують ПортСіті - кому той "центр" буде потрібний?!:)))
Відповісти
а бабулька стильна)
Відповісти
А люди які живуть поруч та знизу бабулькі...їм яка біда перед самою Паскою!!!нижніх затопило тих продиміло;(
Відповісти
Видно що в бабулі хвора голова, Горіти її в пеклі,зробила біду людям до паскі
Відповісти
Ну ти й придурок!Ти думаєш ця старенька спеціально свою квартиру підпалила?Літня людина,живе одна,допомогти нема кому.Закоротила проводка,от и результат.В моєї знайомої в цьому будинку вже два рази через замикання в мережі будинку холодильник горів.Як я розумію зараз їй взагалі подітись буде ніде.Треба щоб наша міська влада їй допомогла.І хай журналісти напишуть чим ми,лучани можемо допомогти цій жінці і куди цю допомогу треба передати...
Відповісти
Завпросіть бабулю до себе на свята, хай погостює трохи, побачите на що ваша квартира перетвориться від такої гості.
Відповісти
"Видно що в бабулі хвора голова, Горіти її в пеклі,зробила біду людям до паскі " -цікаво, до якої церви автор ходить...
Відповісти
Побачимо зараз як працює наша міська влада.Згоден з Юлею.Жінці треба допомогти.Цікаво,чи був хтось до цього моменту в жінки з соціальних служб міськради,адже вони повинні навіщати одиноких людей...
Відповісти
Де наші тимурівці-кононовичі? Допомогли б старій оклигати.
Відповісти
А балаболи-свободівці теж сховались?!:)
Відповісти
А вот нєфіг було банер Палиці на будинок вішати. Де тільки згадується прізвище цього ділка - там скрізь підпал.
Відповісти
Цей пожар виник іза дурної бабулі того шо вона вкл елк батарею а батарея була погана і от не склалося.А тепер де буде та бабка жити....
Відповісти
не обіжайте бабулю)
Відповісти
жінці допомогти....... а в мене дякуючи цій жінці пів квартири згоріло... а те що лишилось то все чорне і живе там мама якій 72 роки....нам допомогти не потрібно?????????
Відповісти
Бровін хай вам поможе, там кабак його з суттєвим порушеннями сидить, якщо на це закрили очі, та на наслідки вже не закриєш.
Відповісти
Власники барів повинні надати суттєву фінансову допомогу потерпілим. А тим налоттям, які збиткуються зі старенької, хто зна чи не буде гірше. І при чоиу тут дзвони собору? Хворі асоціації.
Відповісти
якого власники барів повинні надавати фінансову допомогу? Яким чином їх заклад відноситься до пожежі, яка сталась? Вони підпалили її? Чи проводку пошкодили? Чи дали бабці несправні обігрівачі? жесть..
Відповісти
підтримую..
Відповісти
Сколько жил там то эта бабка всегда была какаято странная с головой недружила.мне и неудивительно что она подпалила... А дом когдато был хороший всё детство прошло там.А сейчас там можно фильм ужасов снимать....Времена меняются.и всё вокруг стареет.
Відповісти