Ліга Європи: «Челсі» – «Базель» 3:1. ВІДЕО

У фіналі Ліги Європи 2012/2013 років зіграють англійський "Челсі" та португальська "Бенфіка".

Ці команди перемогли швейцарський "Базель" та турецький "Фенербахче" в півфіналі турніру, - пише Football.ua.

Нагадаємо, в першому півфінальному матчі "Челсі" на виїзді здолало "Базель".

У другому матчі швейцарці мали шанс вибити англійців з турніру. Під завісу першого тайму вони відкрили рахунок в грі: відзначився Мохаммед Салах. Для виходу в фінал їм треба було забити ще один.

Челси - Базель 0:1 Салах 45+1 по nogovitsunyuriy91

Однак, в другому таймі лондонці просто "зім'яли" суперника: по голу забили Віктор Мозес та Фернандо Торрес.

А добив гостей Давид Луїс. Він отримав м'яча від Френка Лампарда та першим ж дотиком переправив сферу у ворота "Базеля".

Тож, англійці в фіналі.

Челсі - Базель 3:1
Голи: Торрес, 50, Мозес, 52, Давид Луїс, 59 - Салах, 45 +1

Челсі: Чех, Кехілл, Іванович, Бертранд, Аспілікуета, Давид Луїс (Аке, 82), Рамірес (Оскар, 66), Лампард, Мозес, Азар (Мата, 75), Торрес

Базель: Зоммер, Шер, Сауро, Штайнхофер, Возер, Ф.Фрай (Діас, 76), Дие, Ельнені, Салах, Штокер (Д.Деген, 62), Штреллер (Зуа, 62)

Попередження: Аспілікуета - Шер, Штайнхофер, Дие

Іншим фіналістом стала португальська "Бенфіка", яка розгромила вдома турецький "Фенербахче". Поєдинок завершився за рахунку 3:1 на користь португальців.