Стильний Луцьк. Портрет дня: Ліна Гришко

Стильний Луцьк. Портрет дня: Ліна Гришко
Ліна Гришко, 20 років, студентка

Вбрання Ліни - це поєднання лише двох кольорів. Чорна сукня та довга шифонова спідниця бірюзового кольору. Завдяки цьому вбранню дівчина виглядає елегантно, жіночно та вишукано. А легка спідниця - саме те, що дозволить відчувати себе комфортно у спекотний літній день.

"Купую речі тільки на секондах. Давно переконалась, що у наших магазинах неможливо знайти одяг, який вирізнявся б від усього іншого і продавався за доступною ціною. Багато чого мені шиє мама.

Зазвичай я знаходжу в інтернеті цікаву річ, показую мамі фото і вона її шиє. Навіть сьогодні на мені майже весь одяг маминого виробництва.

Принаймні раз в тиждень ходжу купувати одяг.

Я не зосереджуюсь на брендах, тобто для мене це не має значення. Річ може бути якоїсь невідомої фірми, або взагалі без неї. Якщо вона мені сподобається, то це не зупинить її придбати.

Влітку я ношу безліч різного одягу - від топів і шортів, джинсів з кросівками, до легких суконь і взуття на підборах. Кожного разу щось інше, не має чогось одного, що я постійно одягала б. Страшенно люблю сукні і взуття на підборах. Часто у мене буває так, що одягаю туфлі на високих підборах, потім приходжу додому і хочеться від них спекатись, кажу собі, що більше ніколи їх не одягну. На наступний день одягаю знову і нормально у них себе почуваю.

Нізащо не носила б штани з матнею. Є речі, в яких відчуваєш себе не комфортно. Ці штани з тієї категорії речей.

Зазвичай одягаюсь відповідно до свого настрою.

Улюблена річ - сукня з квітковими візерунками, пошита мамою.
Найдешевша покупка - спортивні шорти за 2.30 грн. Найдорожча - зимові черевики на шпильках за 1100 гривень".

Секрет оригінального стилю від Ліни Гришко: "Достатньо вносити щось своє у кожну річ. Тоді ваш одяг буде індивідуальним, а стиль своєрідним".

На фото:
Сукня, спідниця, намисто - mom created (створені мамою), взуття - New Look, сумочка - no name.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 109
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мені понравилася.
Відповісти
Зачьотна. Може не мєгастильна, але смак і вроду має, за собою доглядає, примно глядіти.
Відповісти
Не знаю навіть, що сказати. Хоча, думаю, хлопцям така панянка би сподобалась. Чи не так?
Відповісти
оце дійсно стильно! гарнота
Відповісти
татуаж не рулить!!!
Відповісти
Шифон виглядає так "повітряно" і ніжно, багато хто за це любить цей матеріал. Мінуси - тканина мнеться і може виглядати неакуратно. У дівчини молода гарна шия, нащо її закривати ось цією "підвіскою"?
Відповісти
нічого зайвого і досить непогано
Відповісти
люблю цю рубрику за коментарі, які залишають "знавці і поціновувачі стилю".. прогулявшись ввечері по місту ніяк не можу розгледіти вас і вашого стилю.
Відповісти
Почни з себе!
Відповісти
Юленька, а можете преподать урок? Ведь это проще простого.
Відповісти
я її не коментую, мені абсолютно однаково як одягаються люди, аби їм зручно було. Я мала на увазі, що не бачу по вулиці всіх тих знавців,які тут залишають відгуки:)
Відповісти
видай посилання на влвсне фото в повний рост
Відповісти
Хороша)))
Відповісти
У цих спідницях уже ходить пів міста (
Відповісти
А в джинсах? :)
Відповісти
Ну це через те, що холодно. А так писк моди - коротенькі шорти. :)
Відповісти
Мені сподобалось, нічього зайвого,ніжно і невимушено, гарний бірюзовий колір) Так тримати, молодець. Напевно єдине нормальне вбрання в цій рубриці!
Відповісти
Оце нарешті гарно, тільки прикраса дивна
Відповісти
У неї не татуаж брів, панове!
Відповісти
роззуй очі
Відповісти
це Ви роззуйте, думаю мені краще знати татуаж це чи ні! А підкрашувати їх і татуаж це різні речі!
Відповісти
Не факт, може брови підбриті і олівцем наведені.
Відповісти
прекрасна жінка)
Відповісти
Гарно!
Відповісти
Ну, скажу исходя из бренда вещей : mоm created, то стиль бы назвал casual mоm's style. На фото: села на лавку - юбку в сторону.
Опять же: НИЧЕГО НЕОБЫЧНОГО.
Відповісти
ты что за покемон?
Відповісти
Як на мене, потрібно було більш якісну тканину обрати для спідниці. Прикраса - гарна, навіть дуже. Тільки з "простецькою (повторюсь, через тканину) спідницею, справді виглядає дивною...
Відповісти
У дівчини гарні акуратні нігті. Зручно і не треба отих "акрилових" котячих пазурів
Відповісти
Гарна дівчина
Відповісти
Усім Привіт, заперечувати не буду, дівчина гарна, симпатична , молода.... Мене збентежила тільки ота тюль на поясі, і шкіряна "штука" на шиї, яка, на мою скромну і суб"єктивну думку, робить дівчину трохи вульгарною. А так може бути на трійку з мінусом....
Відповісти
Вгазалі-то ТЮЛЬ - чоловічий рід))). ТОму не ОТА ТЮЛЬ, а ОТОЙ ТЮЛЬ ))))).
Відповісти
яка тобі різниця, всі зрозуміли, що я хтіла сказати...
Відповісти
як же ж цікаво про себе читати ....
брови в мене натуральні ... підфарбовані лише
вся планета носить джинси ... але ніхто не "умудряється" прокоментувати цей факт )))
Відповісти
а мама знає за твоє тату між лопатками???
Відповісти
воно не маленьких розмірів ... на видному місці ... в мене немає причин її скривати від когось ... тим більше від мами
Відповісти
Ліна, оминайте стороною більшість негативних коментарів.Так, дуже багато дівчат носять довгі сукні, але варто зрозуміти, що далеко не всім вони пасують. Вам дуже гарно в цьому образі. Ніякої вульгарності не несе в собі кол"є, до того ж воно не псує Вашу довгу шию, а лише підкреслює її красу. Гадаю, що и і самі про це знаєте. Мамі - повага за умілі руки, а Вам - терпіння і гарного настрою!
Відповісти
Мама - рукодельница. Повага!
Очень красиво. Главный плюс: длинная юбка надета НЕ с трикотажным верхом!
Відповісти
акуратні нігті, все витримано, без перебору, непогано!
Відповісти
О це справді стильно. Нарешті можна хоча б щось назвати модним і стильним. Але трохи зачіска у неї хаотична, але і це зараз в моді.
Відповісти
Ліна, лиши номер телефону -поговоримо про моду)))
Відповісти
В контакті її шукай
Відповісти
а шо то таке,бабо?
Відповісти
Ліна - просто та зі смаком.
Виглядаєш гарно.
Відповісти
ти її подруга,чи може це ти і є Ліна
Відповісти
ну наконецто...велеколепно-самая крутая, а то что на шее вне всяких похвал(;
Відповісти
А мені та "штука" що на шиї виглядає вульгарно і не красиво, можна було б щось інше підібрати
Відповісти
Та чого ж Ви так придираєтесь???Критикуєте???як на мене це найкраща дівчина , з усіх,раніше запропонованих.
Відповісти
та бездельничает...вот и отвечает каждому, типа ой какая я остроумная/ий, и юмарная/ой...небось перечитівает свои коменті и тащица в одиночистве (;
Відповісти
угу...цепочку блістящу з стразіками аля кіркоров...от тоді б ти вгомониЛОСЬ би))))
Відповісти
кіркоров такі вже не носить
Відповісти
вот и мне, Ель, фиговина на шее оч и оч нра - маме в пору делать такие на заказ
Відповісти
згідна)))
Відповісти
Більшість розсхвалювань якісь однотипні - таке відчуття, що їх пише одна людина. І хто ж це може бути? :))
Відповісти
Ліна сто пудов
Відповісти
Ліночко, думаю тобі пасувало би довге волосячко.
Відповісти
нііі,у неї є фото з довгим волоссям. з коротким набагато краще!
Відповісти
Спочатку кинулися в очі фото - перша думка - жінка років 30-33, аж глянь - дівчині то всього 20((((
Відповісти
Эти ноги - весомый аргумент!
Ніжки і босоніжки - гарні! А все інше ніяке...зачіска так собі, одяг звичайний, прикраса, як на мене, завелика, брови бажають кращого...
а вот "А ноги, а ноги, а ноги, ноги, ноги
Как буд-то это к счастью две дороги!"
Відповісти
шкода Мурчику не дісталось... согласна на счет ног!
Відповісти
Ноги як ноги.
Відповісти
А куда заведуть ці 2-і дороги?....
Відповісти
... до щастя.
Відповісти
От догоди людям, то вам занадто багато всього.... то замало; на рахунок сьогоднішньої героїні - нормальні брови, зачіска пасує ,на рахунок 30-33 років....виглядає вона на свої 20 і не потрібно придумувати того чого немає, на рахунок прикраси- цікава ,але не до даного комплекту ,хочеться щогось ніжнішого. А загалом -досить акуратний образ. :-)
Відповісти
оце дівка супер гарна і одягнена. Не знаю чи стильно но точно сексуально)))
Відповісти
Мені на грузінку схожа
Відповісти
Навіщо робити тату на спині? Хто її бачити буде?
Відповісти
ну от вже 54 форумчан побачили точно..
Відповісти
Люда, думаю это не предел(;
Відповісти
Тобі, напевно, видніше
Відповісти
Те, як одягнена інша людина буде визначати більшою мірою те, як її будуть сприймати інші люди. Почитайте коменти від чоловіків на адресу героїні - зрозумієте про що я.
Відповісти
Досить цікаво, мені подобається,і те що пошито мамою теж добре)) Тільки прикраса на шиї, як на мене, то зайва...
Відповісти
невже ви думаєте, що "героїні" не паралельно, що ви всі про неї думаєте????
лише недалека людина буде звертати увагу на незнайомців, яким крім того як сидіти на своїй жопі і "вивергати фекалії" на рахунок вигляду інших людей більше немає чим занятись!!!!
в цій ситуації хочеться скористатись фразою всім відомого героя "Боже мой! Да всем насрать!"
Відповісти
ця емоційність якраз і показує, що не все-рівно, що думають інші
Відповісти
Проста, без напиженості та тухлого гламуру.
Акуратно і гарно.
Смак має, похвально.

Ліна - 5
Шаульська - 4+
Коритнєва - 3-
Відповісти
Да, у меня тоже такая мысля возникала, по истечении какого-то периода устроить голосование, определить рейтинг "стильных" мира нашего)))
Відповісти
десь так воно і буде))
Відповісти
А ким вона у майбутньому буде (за спеціальністю)?
Відповісти
Культурологом, в ІСН поганому не навчать )
Відповісти
А де потім роботу шукати? Треба було їй на фіз-мат іти:))
Відповісти
Віщун,в СНУ взагаліто
Відповісти
О Господи, а образование при чем здесь? Вас не должно волновать то на кого она учится и кем будет работать. Вообще то здесь нужно ее стиль и вкус обсудить, а не другие вещи!
Відповісти
симпатична дівчина)))погоджуюсь, що в таких спідницях ходять багато, але не можна сказати, що вона як з інкубатора))) дуже все подобається!!!
Відповісти
Не перенасичений образ, це добре! Все витримано і мило дивиться. Згідна щодо прикраси, цікава, але не пасує сюди, як на мене було б більш підходяще кольє бірюзового кольору(або нехай навіть чорне тільки акуратніше і трішки менше розміром).
Відповісти
Дякую за редагування моїх коментарів, але я не просила мене виправляти і спрощувати, оскільки я в вільній країні, де існує свобода слова. Якщо вам не подобається моя думка, то просто не читайте. Дівчина класна. А от попереднім потрібно порівнятись з нею
Відповісти
Підтримую!!!
Відповісти
на рахунок вільної країни - "вы погорячились"
Відповісти
Ну тож не закрита як скажімо Суринам чи Північна Корея.
Відповісти
не закрита для відвідування не означає вільна.
не плутайте країну з дверима)
Відповісти
"маразм крепчал"
Відповісти
Ліна - ти дуже, дуже, дуже...
Відповісти
Гарна дівчина, одягнена зі смаком. За те, що не носить штани з мотнею+
Відповісти
Тату марнує усю картину. Тату - прикраса маргіналів, жебраків, блатних, тюремщиків - словом, "дна" суспільства. Тату мені нагадує одного типа з надписом на грудях "Нєзабуду мать родную і папашу-старіка". А так, дівчинка гарна, миловидна, зі смаком одягнена. Зараз існує технологія виведення татуїровок без шрамів. Рекомендую видалити.
Відповісти
гарна і чиста шкіра - ось найкраща прикраса для дівчини, а не тату
Відповісти
Не будьте старперами, це особисте діло кожної людини, хоче - хай робить, хоч ще 5.
Ви ще на фан-сайті Анжеліни Джолі поплачтесь і посваріть пальчиком, яка погана, вся в татутах, який приклад подає дітям, бу бу бу, бу бу бу.... :)
Ширше дивіться на світ
Всім добра
Відповісти
звичайно то справа кожного. якшо людина хоче - хоч на лобі який-небудь китайський символ зробить.
Відповісти
Якщо ви не знаєте з якою ціллю робилось це тату, то не портібно розпинатись тут щодо цього!
Відповісти
Просветите нас, дремучих.
Відповісти
А ти логіку підключи - і здогадаєшся!
Відповісти
Моя логика рисует мне всякие фривольные сцены)))
Відповісти
Бачу, з логікою у тебе все гаразд ;)
Відповісти
Лінка,ти як була красунею,так нею і залишилася)
а тим хто її незнає раджу спершу познайомитися з нею,а тоді писати всяке бридоття!!!)

Лін,так тримати)
Відповісти
Найкраще з усього..., але оці довгі спідниці-це жесть!!! Дурдом, стадо...!Нікої родзинки та перчинки,а тим більше,смаку...
Ноги,як ноги-є й кращі.
Чиста шкіра-це не лише робота дерматолога,це здоров'я людини! А прикраса будь-якої людини, не шкіра чиста,а ДУША!В нас час, нажаль, цього дуже й дуже мало!

Відповісти
Сєрж знайшов гарне заняття - приставати на вулицях до дівчат і фотографувати їх. Файно.

Дівчина гарна, а в злостивих коментаторів у мозку гівно. З чим їх можна привітати.
Відповісти
Нарешті, знову молоді гарні дівчата!
Відповісти
а ніжки у неї гарні.
Відповісти
Прикрутіть голосувалку учасників, вона дуже доречна буде.

Відповісти
дійсно гарно, має смак дівчина
Відповісти
Досить непогано, але намисто краще замінити)
Відповісти