П'ятий в'їзний знак «ЛУЦЬК» став різнокольоровим. ФОТО

П'ятий в'їзний знак «ЛУЦЬК» став різнокольоровим. ФОТО
Знак «ЛУЦЬК», який стоїть при в'їзді в місто з боку Дубна, розфарбували.

Це сталося в ніч на 26 липня.

Нагадаємо, раніше стали різнобарвними знаки з боку міст Володимир-Волинський, Ківерці, Ковель та Львів.

Невідомі ентузіасти у листі, який надійшов на електрону пошту ВолиньPost повідомили, що мешканці будинків, розташованих поруч із знаком, підтримали їхні дії та пропонували допомогу.

"Знак був проблемним, адже не покрашений, а був побілений, тому довелося довго з ним помучитися.

Ми підтримуємо ідею туристичного розвитку Луцька. І місто повинно бути яскравим. Такі асоціації повинні виникати в туристів відразу при в*їзді:))))", - пишуть вони.

Також пояснили, чому саме так розфарбували знак.

"Напрямок на місто Дубно. Старе. Фортеця. Знак в полоску, як рицарські прапори", - кажуть вони.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Прекрасно! Молодцы!
Відповісти
цілком підтримую дуже гарно
Відповісти
Розмалюйте назад =(
Відповісти
Лишилась Рівненська сторона
Відповісти
Міська влада має цим чювакам повернути кошти за фарбу або хоча б якусь подяку дати
Відповісти
Хлопці а Ви дороги в Луцьку не зробити ?
Відповісти
І на слідуючі вибори можете претендувати у вибранці народу до ради :)
Відповісти
Це написав Автодор?)
Відповісти
Це якась кульмінація луцького креативу і міської естетики!
Коментам дивуєшся більше ніж самому предмету обговорення
Відповісти
ууууу!цей самий кльовий!!!
Відповісти
Так тримати!
Ти лише горщик! Але тобі вирішувати: перетворитися на смітник, чи розквітнути фіалками.
Молодці!!! чим більше краси створюєм навколо себе тим краще стаємо самі))))
Відповісти
Ну коли вже розмалюете на Рiвненськiй???? Ну розмалюйте будь ласочка!
Відповісти
Молодці! Оце дійсно молодь, яка любить своє місто не на словах, а на ділі! Такі люди не будуть руйнувати те, що створили їх попередники, а зберігати його і удосконалювати!! Кличте на допомогу - допоможу з радістю!!
Відповісти
Хай би хлопцям запропонували посади в управлінні містобудування, архітектури чи ще у якомусь. Видно, що хлопці ХОЧУТЬ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ МІСТА.
Відповісти
Я ніяк не можу зрозуміти, ці екзальтовані вигуки захоплення - це прикол? Чи вони дійсно щирі?
Відповісти
може це дівчата?
Відповісти
Ще один Рівненський напрямок і до Фестивалю готові
Відповісти
Раніше чітко читалося ЛУЦЬК.
А зараз читається ЦИРК
Відповісти