Під Луцьком розмалювали ще один в’їзний знак. ФОТО

Під Луцьком розмалювали ще один в’їзний знак. ФОТО
Ще один знак при в’їзді до Луцька розмалювали ентузіасти: великі бетонні букви «ЛУЦЬК» стали різнокольоровими на в’їзді у місто з боку міста Ківерці.

Про ентузіасти повідомили ВолиньPost у листі на редакційну скриньку.

«Цей знак був у поганому стані, стара фарба відлущувалася, тому покреативити не вдалося. Зізнаємося, що хотіли зробити візерунок на буквах», - йдеться у листі, що не був ніяк підписаний.

Також ентузіасти розповіли в анонімному листі, що щоразу витрачають на фарбу та інструменти близько 300 гривень, тому хочуть, щоб місто оцінило їхню діяльність.

Нагадаємо, кілька днів тому розмалювали такий же знак на в’їзді у Луцьк з боку Ковеля.

Луцький міський голова Микола Романюк назвав цю акцію «хуліганством, хоч і гарним»: «Я бачив фото лише в інтернеті. Мені подобається сам підхід. Але я вважаю, що це хуліганство. Все треба робити з дозволу, а не так, як кому збреде в голову. Сам підхід гарний, немає питань. Але можна було звернутися до міської ради і сказати, що у нас є така пропозиція», - зазначив Романюк.

«Не вважаємо це хуліганством... Це флеш-моб, акція, але не хуліганство... На жаль, у нашій бюрократичній країні по-іншому не можна», - заявили після цього ініціатори акції з розмальовки луцьких в’їзних знаків.

В’їзний знак на Ківерцівській
В’їзний знак на Ківерцівській
В’їзний знак на Ковельській
В’їзний знак на Ковельській



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
класно) головне - не сваритися меру і малювальникам
Відповісти
Ну, лучше бы Коля денег пацан на краску дал, пра?)))
Відповісти
ПОРОЗМАЛЬОВУЙТЕ ЩЕ ДОРОГИ З ЯМАМИ, ЩОБ ГАРНІШІ БУЛИ!
В НОЧІ МАЛЮЮТЬ, УДЕНЬ БОЯТЬСЯ БЮРОКРАТІВ І МЕРА!
Відповісти
Ото дожилисі - при совєтах вночі ходили красти, а при зеках - працювати бо ж робота для тих хто "в законі" то западло.

Ще на Дубнівській і в Струмівці непокрасили букви Луцьк - "Молоді регіони" мо` й засаду зроблють ноччю, мо` й з гаїшниками й Держахбуднаглядом - запротоколюють, оштрафують і в буцю "підпільників".
Відповісти
В пятницю біля 23.20 проїзджав там,якраз фарбували.Прикольно,ніяке це не хуліганство.
Відповісти
Колян, змінив думку?)
Відповісти
Це я малював, можете арештувати мене тупі бюрократи!!!!!!!!
Відповісти
На Рівненському в*їзді давайте з вишиванкою кожну літеру!!!
Відповісти
От мер щось інколи смішне як скаже, що хоч стій, хоч падай. Якби ентузіасти подали таку ідею, то: а) якийсь там клірик (другий замісник третього заступника начальника відділу) подумав би, що навіщо йому той гемор треба (а що, ЗП йде, премії теж регулярно не залежно від того - працює він чи в "Одноклансиках"), тому щоразу "забувався" б про це звернення; б) якщо той-таки клірик виявиться поліщуком тямущим, то видав би це за свою ідею перед мером)))). І тоді (па-рам-пам) - додаткова премія!!!
Відповісти
Я не в курсі як воно там все відбувається, але я придумаю і обіллю всіх брудом. А ще, а ще злі чиновники п'ють кров християнських немовлят. Так бісять коментарі таких "свідомих". Дуже зручно стояти з синім носом на базарі і спекулювати ціною в 7-10 разів, при цьому говорити про свідомість і моральність держслужби.
Відповісти
мэр не заметил, что это еще радуга, то есть и пропаганда гомосексуализма. надо подать идею, мэрия рванулась закрашивать.
Відповісти
Кому шо а хворому своя болячка
Відповісти
"SARCASM", Васек.
Відповісти
ахахаха))) точно-точно
Відповісти
Оце дурдом. Малював http://vk.com/but_gusaimvova. Молодець!!!!! Це ж була акція
Відповісти
ЖКГ "запроцентує" роботу відповідними актами - спишуть фарбу і за роботу бабосики поділять!!!!! :)))))))
Відповісти
А що, мені подобається, скільки ще в"їздів залишилось не розмальованих?
Відповісти
Ще б в парку сміття прибрали таємно вночі
Відповісти
За хорошу ініціативу не наказують. Молодці.Круто вийшло.
Відповісти
КРАСІВО!!!
Відповісти
Перший гарніший, але і цей супер)))
Відповісти
Все треба робити з дозволу міської ради і МЕРА, ібо якби попросили дозволу, то мер би потім ходив і розказував "я такий хороший і мудрий, я от взяв і дозволив", а так розмалювали без дозволу, що ніхто й не піарнувся.
Відповісти
не хочу нікого ображати, але мені гарніше розмальовано на Ковельській...
Відповісти
Як толерантно пан Романюк сказав, що грошей не дасть ))
Відповісти