Лучани неохоче реєструють домашніх улюбленців

Лучани неохоче реєструють домашніх улюбленців
До кінця року в Луцьку хочуть зареєструвати 2-3 тисячі домашніх собак.

Про це 6 липня розповіла директор комунального підприємства «Ласка», голова Волинського товариства захисту тварин Дана Новарчук.

За її словами, у вересні планують провести нараду для луцького обчислювального центру, через який власне і мають здійснюватися платежі за утримання собак.

«Комунальники в серпні зробили останнє оголошення з проханням зареєструвати домашніх тварин. Інакше власники собак муситимуть платити штраф, розмір якого визначається на адмінкомісії», – розповіла вона.

«Якщо муніципали побачать, що собака гуляє без господаря, то ми повинні забрати тварину в притулок. І якщо у пса нема документа, то повернути його господарям ми не матимемо права. Бо ж треба, аби були докази, що це їхня собака», – пояснила Дана Новарчук.

Цьогоріч, каже вона, в Луцьку зареєстрували близько 300 домашніх собак. Це дуже мало, але добре, що лучани по трохи реєструють своїх улюбленців, зазначає Дана Новарчук.

«А взагалі до Нового року ми хочемо зареєструвати 2-3 тисячі домашніх собак», – зауважила вона.

За даними захисників тварин, нині лучани утримують приблизно десять тисяч домашніх тварин.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ СОБАК У ЛУЦЬКУ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: собаки
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дана Новарчук или Дана НовАрчук?:)
Відповісти
Какой толк от регистрации.Лишний повод содрать деньги.????
Відповісти
ато тільки такий і повод
Відповісти
Пес із документами? Це щось новеньке...

Здається, в Луцьку скоро запрацює новий ковбасний цех...
Відповісти
а я тільки за!!! Здам з нового року всю свою " дворову псарню" муніципалам, бо вже ті сусіди дістали до печінки зі своїми " улюбленцями". Обгадили весь двір, нову дитячу пісочницю, ще й людям проходу не дають, а хазяйки так обожнюють своїх псин, що аж на стіл висаджують. І все це в самому центрі міста.
Я теж люблю тварин, але вони не повинні какати нам під ноги, прибирайте їх скарби...
Відповісти
Не бачив я того оголошення. Я готовий платити податок, але кому, як I ск1льки.
Відповісти
Дуже цікаво, з початку року зареєстровано РІВНО 300 і до кінця року хочуть 2-3 тисячі, ДАна ти з дуба впала,
Відповісти
Дана, займайся притулком.
Нєфіг лізти в інші сфери, бо ти володієш дивним даром - спаплюжити будь-яку ідею, до якої наблизишся.
Відповісти
згідна))) бо ловити собак на вулицях, потримати в притулку пару днів і знову випускати в іншому районі міста - то теж була ідея Новарчук. такий собі "собачий трансфер" і замилювання очей під час відмивання коштів ніби на ""стерилізацію собак. щось менше їх не стало... і ще цікаво, який документ мають показувати бездомні пси?)
Відповісти
Собаки лишають після себе "біовідходи",а от люди кидають під ноги усе що непотрібне!Чому муніципали це не контролюють і не поповнюють таким чином казну міста?Грошей буде повно і місто чистіше!Це стосується і курців у громадських місцях!Все просто!А наші депутати думу гадають де для міста взяти кошти!!!
Відповісти
уже наша міська влада розібралася з намордниками і повідками
Відповісти
чорним по-білому: здерти гроші з людей. а дворовими псами новарчук займатись часу не має - чи бажання пропало?;) коли вона їх всіх переловить - і що далі вона буде робити з ними, от питання!
Відповісти