Осінь у Луцьку зустрічали йогою. ФОТО

Осінь у Луцьку зустрічали йогою. ФОТО
Любителі йоги Луцька зустріли осінь у Центральному парку культури та відпочинку в асанах і максимальному розслабленні.

Відкритті заняття на повітрі йогою вже не дивина для Луцька. Нагадаємо, що масовий відкритий сеанс йоги вже відбувався в парку двічі: на початку літа у червні та під час фестивалю «Бандерштат».

Як і раніше подія зібрала не лише тих, хто займається практикою йоги ргулярно, а й учасників, які хотіли вперше відчути що це таке та розкрити можливості власного тіла і розуму. Допомагала розвиватися учасникам інструктор Христина Губська.

Незвичні заняття привертали увагу багатьох відвідувачів парку, втім долучитися до сеансу йоги зі сторонніх так ніхто і не наважився. Шанс прийти з килимом на відкрите заняття в парку у лучан ще буде кожної неділі об 11:00, допоки дозволятиме погода, кажуть організатори.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
О-у-а, які у дівчат пози....
Завтра запишусь в секцію йоги
Відповісти
завтра записуюсь на йогу!
Відповісти
завтра записуюсь на йогу!
Відповісти
А я ні :)
Відповісти
А когда показательные выступления по камасутре?
Відповісти
Без ліфчика мала...
Відповісти
Які просвітлені коментарі))))
Відповісти
фоты бомба!
Відповісти
улетает крыша от такой йоги!
Відповісти
это нужно запретить...от таких красоток в парке могут возникнуть беспорядки...и волнения среди мужеска пола...
Відповісти
И не говорите!
Совсем молодежь стыд потеряла!
Это же девочки совсем! Молоденькие! И в таких позах срамных бесстыдство сплошное!!!
В парк прутся при людях изгаляться!
Я в тридцать лет купальник первый раз увидела, так меряла дома в ванной, когда мужа не было.
Відповісти
И как вы вообще замуж вышли с вашими то взглядами...хоть бы муж не увидел вас, не дай Бог, меряющей купальник, вот тогда вы прям не знали бы как жить дальше с этим стыдом..
Відповісти
А ты меня не стыди! Муж меня уважал! Жить без меня не мог! Уж 20 лет как схоронила! Нам государство все обеспечивало! Без мужиков в парки не бегали!
Відповісти
молодці!
Відповісти
у всіх такі великі попи. йога то напевно їх останній шанс
Відповісти
думають як всі салом пообростали то хай хоть розтяжка буде.
Відповісти
Якщо ви побачили в цьому сором і якийсь "разврат" - то ви абсолютно нічого не розумієте в йозі...і туди йдуть далеко не ті, хто хоче позбутись своїх кілограмів,а хто, на відміну від вас, хоче бути в гармонії з власним тілом...Спробуйте спочатку, а потім критикуйте...А то велика премудрість, сидячи на дивані біля телевізора чи комп'ютера, критикувати тих, хто робить щось хороше і позитивне...просто воно іде в розріз з вашими діяннями.
Відповісти
Девочка моя! Что ты меня учить будешь! У меня непрерывный стаж 44 года на производстве! Мы страну из руин восстанавливали! Всё было! А чего не было то и ненадо нам было! Гармонию с телом своим в семьей своей достигай! С мужем и детьми! А то уже до того дошли что голые в магазины бегут друг перед дружкой! Это ж такая гармония сийчас! Это ж скоро на лужайках прилюдно оправляться станут! Тренируются!
Відповісти
До чого тут стаж роботи на виробництві!???? "А чего не было то и ненадо нам было!" Вам дійсно нічого більш не треба було в житті чи вам це було нав'язано колишньою ідеологією??? А гармонія власного тіла, до вашого відома, повинна бути в кожної людини, незалежно від сім'ї і дітей. Якщо немає гармонії всередині особистості - то не буде гармонії і в сім'ї. І де ви побачили там когось оголеного!? Якщо дівчина вдягла майку з штанами, щоб позайматись спортом - це не оголення. Це ваші внутрішні комплекси, які тягнуться з радянських часів. Але навіть в ті часи спорт радо вітався і заохочувався.
Відповісти
Не ведіться на троля (?) В мене підозри стосовно того що ця людина дійсно та за кого себе виидає :)

П.С. Відразу прошу вибачення, якщо помиляюсь, але 90% людей із стажом роботи 44 роки не знають що таке інтернет :)
Відповісти
Світлано, думала написати коментар, але не мала часу...А ви висловили свої думки за мене...більшість людей, що написали тут ці погані коментарі просто заздрять та усвідомлюють свою нездатність виконати такі складні вправи..та й навіть не хочуть спробувати, навіть якщо даний захід організований безкоштовно і дає можливість залучити якнайбільше охочих..вся річ у закомплексованості більшості людей, які не можуть просто вийти на вулицю та спробувати свої сили.
Відповісти
Якщо все що ви пишете не тончайший стьоб, то мені вас шкода.
Вам би в якусь мусульманську країну поїхати, носити хіджаб 24/7/365 і все буде чікі покі, як прям в юності ;)
Відповісти
Чомусь мені теж здається, що це "стьоб" чистої води, тому що не дуже віриться, що жіночка пост-радянського суспільства буде сидіти за комп'ютером і ще й читати про йогу, яка їй мало знайома)))
Відповісти
Це стьоб )))
Вибачте, якщо не вдалось викликати посмішку.
Ви чарівні)
Відповісти