Ніж до горла: у Луцьку чоловік зі зброєю викрав таксі і влаштував аварію. ФОТО

Ніж до горла: у Луцьку чоловік зі зброєю викрав таксі і влаштував аварію. ФОТО
У Луцьку 12 листопада трапилися аварія із майже детективним сюжетом: чоловік викрав таксі й намагався втекти.

Сталося це близько половини шостої вечора.

Як розповіли очевидці, все розпочалося орієнтовно біля «Там Таму». Чи то на парковці гіпермаркету чи десь поблизу чоловік викрав таксі служби «Чумак», авто марки Opel Vectra.

За словами одного з працівників цієї служби таксі, його колега віз пасажира, і той приставив йому до горла ножа й забрав машину, вигнавши водія-таксиста.

Викрадач взявся втікати з місця злочину, рухаючись по проспекту Соборності. Але втікач не лишився непоміченим, бо поводив себе на дорозі дуже небезпечно.

«Я рухався по Соборності від «Там Таму», їхав на перехрестя, як виїжджати на Воїнів-Інтернаціоналістів. І навпроти «Княжого Двору» я їхав у лівій смузі. Від мене був метр до бордюру. Цей Opel мчав на великій швидкості і хотів втиснутися між мною і бордюром. Вискочив на бордюру і скользящим ударом попав мені в автомобіль. Я відрулив вправо, побачив, що цей автомобіль рухається далі сюди, на перехрестя. Почав рухатися за ним. І вже тут, на місці, на високій швидкості він влетів в припарковану Toyota», – розповів водій BMW, який теж став учасником аварії, хоч і його авто постраждало найменше – лишилася вм’ятина і подряпина.

«Після того, як я підійшов до цього несамовитого водія з претензіями, він накинувся на мене. Я відійшов. Але підійшли ще два чоловіки, я не знаю хто вони, теж з претензіями до нього. Це теж, мабуть, якісь причетні до аварії люди. І він вийняв ножа й почав до них з претензіями кидатися. І от тут якась така заворушка була. Він щось стояв-стояв й почав тікати. І четверо людей, включно зі мною, почали його наздоганяти. Один чоловік поставив підніжку, той впав, ми його заламали, викликали міліцію», – описав пригоду водій BMW.

«Викрадач таксі був тверезий, але неадекватний. Склалося переконливе враження, що це психічно хвора людина», – додав він.

За словами інших очевидців, «пекельне таксі» на пішохідному переході біля зупинки «Аверс» збило жінку літнього віку і мало не зачепило жінку з дитячою коляскою, яка переходила дорогу.

За неперевіреними даними чоловік, який викрав таксі, торгує шаурмою на Завокзальному ринку (біля магазину «Мадот»).

Працівники міліції, які працювали на місці ДТП, не захотіли коментувати подію. Однак затриманий перебував на місці події у міліцейському «бобіку».

«Зустріч» викраденого Опеля і Тойоти
«Зустріч» викраденого Опеля і Тойоти
BMW постраждало найменше
BMW постраждало найменше
Викрадач таксі у міліцейській машині
Викрадач таксі у міліцейській машині

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 74
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правду кажуть - шаурма шкодить здоров'ю, в тому числі і психічному.
Відповісти
я був на місці аварії. в тій тойоті ніби жінка вагітна була!
Відповісти
На фото схоже, що це власник точок кур гріль "у Жені" на Варшавці біля оптового. Там якраз і стоянка таксі. Можливо я помиляюсь, але схожий на нього.
Відповісти
100% він! тож він "віруючий" ніби?
Відповісти
Саме так "віруючий", в нього ще Форд Конект обклеєний віршами з Біблії. і не так давно він їхню "спец"літературку біля РАЦУ роздавав!
Відповісти
З церкви вже давно сключений, і там наскільки чув, заборонили йому роздавати літературу і зняли вірші з Біблії з авто... Неадеквати є скрізь, цевиняток, а не правило..
Відповісти
А чому без наручників сидить урюк?!
Відповісти
ніби на женю байкера схожий. 2 точки біля мадота має....
Відповісти
І знову наш район. Тут жити – справжній рай!
Відповісти
"закалдована вулиця Воїнів Інтернаціоналістів"))
Відповісти
Яка назви вулиці така і.. ну, ви поняли
Відповісти
Твоя правда! У Брищах значно спокійніше
Відповісти
ай красава!!)))
Відповісти
віруючий перевертень!!100% він
Відповісти
Ніякий він не віруючий. Наскільки мені відомо, то вже більше року як його турнули з церкви через психічні проблеми, але він все рівно продовжував косити під штунду. От, напевно, знову йому "дах зірвало". Добре, що ніхто не постраждав серйозно (окрім машин). Лікувати таких треба!
Відповісти
Все правильно,тільки він лікування здається до кінця не проходив.
Відповісти
да-да це той самий Женя з своєю шаурмою!
вліп паскуда!!!
повезло шо я не встиг перед мєнтами приїхати!!!
мав би він трохи інший зовнішній вигляд!!! впізнавали б його по паспатру!!!
Відповісти
напевне щось його клімануло. Хто зна що у людини сталось.
Відповісти
передивився фільм "угнати за 60сек"!)))
Відповісти
После предыдущей аварии из церкви его выгнали.Но самое интересное что ГАИ ему права вернуло,хотя знали его диагноз,а было это приблизительно год назад.
Відповісти
Як призвіще працівника органів ДАЇ, який вернув права, хтось знає??? Пане прокуроре, дайте запит... такіє товаріщі нам нє товаріщі!!!
Відповісти
А він дійсно був хворий? Рівно тиждень пройшов після тої жахливої аварії, і знову на цій самій вулиці!(((
Відповісти
а де таку курточку можна взяти ?
Відповісти
На Грибоєдова. Сьогодні одну завезли.
Відповісти
добре що водій таксі хоть живий залишився.

а останнім часом все частіше доводиться бачити цей бус експертної служби, чи що воно таке. Що коїться з Луцьком...
Відповісти
та да, помню раніше бачив цю вектру на морячках...
Таксі не вдячна робота, добре що пішов з нього)
Відповісти
Луцьк розвивається!)
закупили 5 таких трафіків
з номерами 0601 0602 0603 0604 0605
так ці хоч обладнання для виїздів на ДТП а не як раніше хз яку машину чекати з інспектором! то 9тку то пасат...
Відповісти
Ніхто не знає чи він хворий чи ні...а справку можуть кому хочеш виписати, було б за шо ($)...але за скоєне (добре що без жертв), ті хлопці шо його заламали мало дали... треба було добре накідати йому, щоб він після такого точно став хворим і їхав не в "мєнтуру", а в травм пункт!) Водіям постраждалих авто співчуваю.
Відповісти
Толька,він дійсно хворий.Просто в нього ці приступи стали частішими.
Відповісти
він маринаду перепив!!!
Відповісти
за*башити б його таксістам ще до приїзду ДПС!!!
Відповісти
не вспіли
Відповісти
не те "калеса" с гор брат п прислал.)))
Відповісти
ооо..да жах...я в нього колись шаурму купувала..дурний..геть глузду нема
а у Луцьку справді аварії за аваріями...чула нещодавно на цукровому колезо в фури відлетіло і в голову..насмерть бідолаху
Відповісти
жесть! я на власні очі бачив подібне декілька років назад на проспекті Відродження, коли на день Незалежності чоловік собі стояв на зупинці, чекав на маршрутку біля міської лікарні і тут в авто, яка біля нас проїхала відвалюється колесо і на шаленій швидкості влітає в зупинку і на того чоловіка в груди. це просто жах. його відразу в лікарню понесли, не знаю чи вижив.
Відповісти
на одне добре шо одразу не відходячи далеко і біля лікарні!!
Відповісти
та да, але грудну клітку напевно йому проламало, бо колесо не просто котилося по дорозі, а скакало аж до рівня грудей.
От стоїш собі так на зупинці, нікого не чіпаєш, на дачу може їдеш на вихідний в гарну погодку і тут бац - колесо в груди. мда...
так само як і ця вагітна жінка в дтп. припаркувала собі авто на тротуарі, а тут в неї таксі влетіла. це ж треба щоб так співпало? добре, що вона не постраждала здається.
Відповісти
нема чого по тротуарах їздити!!!
штраф від 400грн!)
Відповісти
по тротуарах їздити можна і паркуватися теж. вчіть пдр.
Відповісти
http://www.mediaavers.com/online

Репортаж про подію у випуску новин на Аверсі о 00:00
Відповісти
http://www.mediaavers.com/teleprograma
аверс переплутав дні тиждня!)
Відповісти
http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/48833
теж на ICTV
я позвонив сказав Катерині що є сюжетик)
Відповісти
Водій БМВ, якого процитовано у сюжеті, напевно дуже погано вчився в школі, тому що володіє обмеженим словниковим запасом... хоч би вже посоромився інтерв*ю давати...
Відповісти
Приблизно в 13-00 я його бачив біля "Версаля", він дуже голосно і нервово (погрожуючи) розмовляв по телефону, вигукував лайливі слова
Відповісти
таким "прикидышам" как шаурмэн Женя когда-то воздастся...
Відповісти
Співчуваю колезі
Відповісти
Я представляю, що він міг підкидати в ту шаурму і якими руками готовити її, якщо воно таке не адекватне, бля...
Відповісти
1. Співчуваю колезі. Але добре, що сам живий лишився.
2. Як вернути гроші на ремонт машини? Скоріше - ніяк.
3. Пасажир зветься залепок. Вночі кожен 2 пасажир - залепок. А так хочеться вертатись додому без проблем і в гарному настрої... і без потерь!
Відповісти
в такому разі міняй роботу...
Відповісти
а ти сука як пяний в ночі дамой доберешся???
Відповісти
я доберусь на таксі.
тільки якби мені так таксист в реалі говорив, то він би мовчав би пару тижнів поки щелепа заживе і зуби вставні сростуться.
Та воно і видно зразу що хоч половина і залєпків, так половина таксистів бикота.
Відповісти
то поперебивайте один одного! влаштуйте природній добір і ьиків і залєпків на порядок менше стане.
Відповісти
Цю людину я знаю давно і дуже добре,в нього стався приступ шизофринії,він не курить,не вживає алкоголю,на сьогоднішній день він нічого не памьятає.
Відповісти
Наташа,не пишіть цього брєда,таке відчуття,що вам не було шо писать.
Відповісти
Почему сорвало крышу - должна быть причина
Відповісти
Ось тут міліція розповідає про подробиці цієї пригоди. Очевидці багато домислили :)

http://www.volynpost.com/news/22746-podrobyci-rezonansnoi-avarii-iz-vykradenniam-taksi-u-lucku
Відповісти
він психічно-хворий.Це може статися з кожним з вас!Перш дивіться на себе,а потім на інших!
Відповісти
Люди, майте совість, людина дійсно хвора і дійсно віруюча, ні з якої церкви його не виганяли, вам аби бруд лити. Від хвороби ніхто не застрахований. Слава Богу, що всі живі-здорові, дай Бог здоровья всім учасникам даної події.
Відповісти
якого хрєна ця "людина" віруюча блін, з ножом по вулиці ходить знаючи свій стан. Здати в дурку придурка.
Якби він прирізав такситста чи насмерть когось збив би ви б так само говорили? "майте совість" блін... майте мозгі, моралістка..
Відповісти
Певно що так само би і говорила. і не "мозгі", а мізки. Не нам судити хворих людей, невідомо коли цей ніж він з собою і взяв, до чи після "загострення"
Відповісти
"так звичайно"... не бажаючи цього вам, було б все ж таки цікаво побачити вашу реакцію коли такий не вами судиммий чоловік зібє або на смерть приріже вашу дитину. ОДДУПЛІТЬСЯ. Неврівноважних треба або лікувати або ізолювати або страчувати.!!!!!!
Я за останнє :))
Відповісти
Я розумію, що ви хочете поспівчувати, але він дійсно вже більше року неналежить ні до якої церкви.
Відповісти
Небайдужа! Ти звідки знаєш??? Виключили його з членів церкви давно, 100%!!! неадекватна!!! ВІД хвороби ніхто не застрахований??? а якби тебе переїхав, що б сказала??? незастрахований, це точно, але де таким треба бути??? Мама платить, все рішається... Скільки можна??? мозгі включіть!
Відповісти
з церкви таки вилучили... особисто знаю його.
Відповісти
Тоді чому він як і раніше щонеділі ходить на служіння та молиться разом з усіма?
Відповісти
а хто забороняти має?????
Відповісти
Все правильно - ніхто не забороняє. Це ж не секта якась.
Відповісти
і я так кажу!!!
Відповісти
Люди,він дійсно віруюча людина,він жеш не винуватий,,що має хворобу!
І був багато разів в псих-лікарні!
Відповісти
Те, що людина в церкву ходить її віруючою не робить. І церкви у нас, наскільки мені відомо, не закриті "установи", паспорт не перевіряють і не виганяють осіб з підозрілим виглядом. Колись з друзяками ходили ставити свічу за Курта Кобейна, в порватих штанах,не вигнали))), бабулькі косо дивились, але виганяти не вигнали.
Якщо хворий, то такий неадекват, не дуже гарна наочність ефективності, та об'єктивності нашої медицини... Як його на вулицю випустили?
Відповісти
Свічку за Курта Кобейна? В церкву?? Хлопці, так вам треба було до буддистів йти. Але якщо ви були під тим, від чого він помер, тоді ясно...
Відповісти
треба лікувати таких, а не звертати увагу на деталі - віруючий, шаурма...

він і школу, як ви здогадалися, закінчував.

давайте всіх школярів гребти під одну гребінку...

П.С. тільки моєму синові не показуйте цей комент, бо і так в школу хоче ходити, як усі хлопці... :)
Відповісти
ЦІКАВО, а чи видадуть йому знову права??? і через скільки часу? а ще цікавіша фамілія того, хто останній раз віддавав... нехай би і поставили його чергувати в лікарні, думаю було б справедливо!!!
нУ ЩО, РОБИМО СТАВКИ???
Відповісти