У Луцьку - студентський Євромайдан без партсимволіки. ФОТО

У Луцьку - студентський Євромайдан без партсимволіки. ФОТО
У Луцьку студенти різних університетів зібралися на Єромайдан без будь-якої політичної символіки.

Акція відбулася 26 листопада на центральному Театральному майдані.

На акцію зібралися представники різних навчальних закладів, головно - СНУ імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету.

Вони співали пісні, танцювали та виступали біля мікрофону.

"Ми творимо нову історію без політичних прапорів. Ми запропонуємо конкретний план дій і хочемо, щоб наші вимоги були виконані", - зазначила організатор Майя Москвич.

За її словами, у середу, 26 листопада, на Театральному майдані зберуться усі, хто підтримує євроінтеграцію і хоче зміни рішення уряду щодо непідписання Угоди про Асоціацію.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 73
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось ці точно вийшли не за гроші!!!! Цим я вірю!!!! А не проплаченим заробітчанам з наметового містечка
Відповісти
За возможность слинять с пар, я ещё не такое могу придумать )))
Відповісти
Вряд ли ты способен на что-то больше.
Відповісти
на євромайдан з пар не "слинюють"...
Відповісти
Я -студентка СНУ імені Лесі Українки.Сьогодні у мене за розкладом була 1 пара,яка завершилась в 9.50!!!Але ,як не дивно,була на майдані..І мої одногрупниці...
Відповісти
зазвичай з пар линяють додому спати,ну або в кафешку якусь...
але аж ніяк не стояти 3 години на холоді
Відповісти
Далі що? Розбіглись...
Відповісти
Це чудово!!!! За такими людьми в Україні майбутнє))Слава Україні!!!
Відповісти
Аби пари прогуляти в свій час також ходив. Нездивували.
Відповісти
пари і так можна прогуляти, якщо не знаєш. Видно, не ходив(ла) до ВУЗу
Відповісти
Ось саме тут стоять студенти,які прийшли не пари прогуляти,а ті які справді хочуть щось змінити і допомогти Україні.а ті хто прогулює пари просто пішли.
Відповісти
І ми в 2004-му ходили)))
Відповісти
Це нове покоління, яким варо пишатися!
Відповісти
Особливо коли подивишься на це "нове покоління" у "трешці", то... жахиття беруть!!!:(
Відповісти
Ті не ходять. Ті зараз пиво п"ють.
Відповісти
А мені до вподоби "безпартійні" активісти, які цих студентів на страйк підняли! Вони були без прапорів, але всі знають з яких "офісів"
Відповісти
А чому не сфоткали у кущах "лідерів" координаційної ради? А вони фоткали, щоб потім відрапортувати, що то вони студентів вивели!:)
Відповісти
Та тому, що саме вони і вивели студентів на майдан!
Відповісти
Молодці!!! Відмежуйтеся від цих політичних лузерів: Бондаря, Шиби, Банади та ін., які за ваш рахунок і на ваших плечах хочуть знову влізти у політику. Так! Історія повторюється та не для таких, як вони! Боріться за своє майбутнє, за можливість навчатися у кращих європейських вузах (до речі- дешевше ніж у наших),за можливість вільного пересування у межах ЄС, за цивілізоване життя! За вами майбутнє...
Відповісти
Молодець, Маруся.
Відповісти
І від Гузів карєристів що лізуть до корита геть!!!!
Відповісти
"за можливість вільного пересування"
Так от цього в першу чергу і добиваються, щоб виїхати із країни! А хто будувати, реформувати буде...?!:( А Європа не дурна - так легко і такому натовпу народу двері не відкриє!!!
Відповісти
Як відомо, дуже хочеться втекти з того дому, двері якого зачинені...
Відповісти
З логікою, дитинко, не дружиш? Адже двері України відкриті - втікай, не хочу. На виїзд за кордон держава обмежень не встановила. В'їзні ворота закриті для українців якраз таки Європою. Дуже хочеш європейські ворота лобом пробивати. Ну, це на любителя.)))
Відповісти
Вчора Бондар з Вітівим домовились з Коцаном щоб дав студентів, після чого тим сказали, що 3-4 пари не буде, якщо студенти підуть на цей цирк!!!
Принаймі так загнали юритів-заочників...!!!
Відповісти
Невже когось силою заганяли ? )))
Відповісти
Я вийшов сам і знаю більше 50 осіб які самі вийшли!
Відповісти
У чуваків ностальгія по помаранчу заграла от і розважаються!:)
Відповісти
я вас прошу,яке примусово?особисто моя група сьогодні,попри заборони,пішла з пар без примусу, з власного бажання!На моєму факультеті ніхто нікого не виганяв,а навіть навпаки.
Відповісти
Сопляки які вважають що можуть зробити революцію, без партій ви ніхто. лише політики можуть довести справу до кінця
Відповісти
Не гони . Свобода так ніколи не скаже !
Відповісти
Ага! Вітів без освіти далеко вас заведе!:) Бу-га-га!!!:)))
Відповісти
Очевидно це написав не свободівець(більшість свободівців і є сопляки), а молодо-регіоновець. Стосовно Вітіва, вчені ступені розуму не добавляють.
Відповісти
Партії і є ті самі громадяни, із відносно сталими політичними поглядами.
Білшість партій є кишеньковими, або з деградованою і не сучасною ідеологією.
Зараз є можливість створення громадського руху за євроінтеграцію.
А з цього громадського руху створити нову політичну силу, яка б відповідала сучасним вимогам суспільства. Головне не допускати туди політичних банкрутів, які як показує історичний досвід тільки вміють все завалити.
Відповісти
Да у тому ж і справа, що розуму і так не було, то пішов вчитись, бо може прибавиться...!:)))
Відповісти
Особисто нам в університеті ніхто нічого не казав щодо мітингу. у нас багато хто взагалі нічого не знав про нього!!! та все ж ми пішли до викладача і сказали що ми йдемо на мітинг!!! як наслідок уся група була в центрі!!
Відповісти
Молодці.
Відповісти
Правильно робите !
Відповісти
Палиця ти де усрався? Де наші підпільні демократи?
Відповісти
в опері на день студента було більше)
Відповісти
А де великий меценат ,чи то депутат Палиця? Сам в ЄВРОПІ,а виступити на майдані і закликати лучан до підтримки європроцесів слабо? Чи перед янеком в штани наклав як інші провладні меценатодепутати від Волині!!!
Відповісти
Тут для цього є Мыколка і Товстенюк!:)
Відповісти
а до чого тут Палиця, ми свідомі люді і самі знаємо куди хочемо йти!
Відповісти
я точно знаю,що евромістечко не проплачене, яз першого дня і ночі носила їм чай і їжу. я цих дітей дуже добре знаю хороші, роботящі і відповідальні. першими і організаторами були не тільки майя. собуцький сьогодні всі корпуси і аудиторії СНУ оббігав особисто. Молодець!!!
Відповісти
І де вони "роботящі" працюють, що їм так дозволили "працювати" на майдані, чи відпустку взяли?!:) Не смішіть мої черевики, а краще не пишіть такого, люди самі розберуться що і до чого, без "адвокатів"!!!
Відповісти
Хто з них працює?А ніхто!!!
Відповісти
Володимир-Волинський з вами,студенти молодці,обирайте майбутнє,а заодно гоніть банду червоних комунопердунів геть!Вони вже давно в Європі ,а нас туди не пускають.
Відповісти
В нас зараз передсесійний період. . і тому втікати з пар не вигідно. Але як каже професор Колісник : "Коли , якщо не сьогодні? Хто, якщо не я??"
Відповісти
Респект таким викладачам
Відповісти
Ви "женете" на комуністів, а самі пишите, що вони вже давно у Європі - тобто підтверджуєте, що їхня "ідея" по переду вашої, що вони вже "там", а ви ще "тут"!:))) Ну і хто лапух після цього? Самі не знаєте що пишите, щоб з вас ще більше сміялись!:)
Відповісти
Ти зараз про Пєтю сімонєнка ? ).Він нам не цікавий.
Відповісти
Якщо й відпустили молодь із пар, вони могли піти додому...
А не йти на майдан, це вже була чисто їхня ініціатива. Ціла Україна покладала надії на те, що все буде гаразд і ми врешті-решт приєднаємось до ЄС. Так ні в останній момент все шкереберть.
Україно борімося, бо ми того варті!
Відповісти
ну вийшли, і що далі? через 30 хвилин більшої половини уже не було.
Відповісти
Аби на пари не ходити )))
Відповісти
Це так аби на парах не сидіти. От дауни. Янукович все вчора сказав, а ви наївні, надієтесь....
Відповісти
Прийшли не прийшли, привели, проплатили, з партією без партії ... Скільки можна? Ви хоч один або ті хто в наметах на площі в обличчя бачили або читали текст угоди про асоціацію? Є вільно доступна! Що ви тут з себе "розумних" робите, а елементарних речей не розумієте і прочитати не хочете, щоб зрозуміти, що до чого! А якщо не читали, не знаєте - то чого туди ходите і там стоїте?:) Де логіка?!:)
Відповісти
Сьогодні Ромка Перванчук хвастався,шо то вони(Батьківщина молода) вивели студентів на мітинг.А ви кажете вони сами прийшли)))
Відповісти
Сами, не сами, кто то должен был рассказать им о том, что происходит!
Відповісти
А рассказывают так, как выгодно политикам от оппозиции!:)
Відповісти
жидів не просили рот відкривати
Відповісти
Ото такі "ыыы" в Європу хочуть зі своїми висловлюваннями і відношенням до людей?:) Ваше место возле пар...и!!!
Відповісти
Студенти вийшли то добре! Але чому їх виводили два студенти переростки Федік і Собуцький?
Відповісти
Ніби нема вже змоги Ось ці немирські субстанції За крок до перемоги Щоб не зійти з дистанції Добре людське слово Можливо мені допоможе Кулак налився як олово Хто руку підняти поможе Може те добре слово Що душу мені зціляє А може те зло Що на подвиг мене штовхає.
Відповісти
всі такі щасливі!)
Відповісти
Тисяча студентів???Де ви їх стільки взяли?От брехуни журналюги:)))
Відповісти
А ви не сидіть на дивані а вийдіть та пора хуйте шановна ТАНЯ
Відповісти
Сльози радості гордості і злості для того тут ми на помості щоб правильний свій вибрать шлях тому що впевненість в очах за той що ми зробили вибір ті діти що розбили табір за що у холоді стоять ? За ПРАВДУ ту що переможе звертаюся до Тебе БОЖЕ наснаги дай і дай терпіння і Свого дай благословіння я ЗНАЮ ВіРЮ МОЖЕШ весь люд тоді не ПЕРЕМОЖЕШ !!!
Відповісти
Будя-яке зло моживе тільки тоді, коли не зустрічає належного супротиву. Добре, що громада перестала бути байдужою.
Відповісти
за що боремось?
хоча яка це боротьба?
основний героїзм - я стояв на майдані!
та стояти можете хоч цілий рік, всі вже звикли, уваги особливо не звертають, що підтверджується відсутністю людей від 25 до 50, вони розуміють, що це нічого не змінить.
сучасна влада не хоче ні європи, ні росії.
в європі тяжко красти з бюджету, а це головний дохід нинішніх керманичів, у з путіним доведеться ділитись - теж не хочуть.
вас до уваги не беруть, з армією міліції вас передушать в разі чого за пару днів, тому поки ви реальної загрози не створюєте вас ніхто не чіпає, ви співаєте і танцюєте. саме такий розвиток подій задовільняє владу.
бо реально - ви ПАСИВНІ!!!
це ваші "лідери" вам лапшу вішають про вашу позицію, активність, патріотизм і т.д.
але справа стоїть, буксує, ви топчетесь на одному місці на тому майдані, бо жоден з ваших псевдолідерів не готовий вести людей за собою, ставити на кон все і реально діяти, реально впливати на владу чи перемогти її.
Відповісти
потік свідомості вже закінчився???
Відповісти
аргументи маєшь?
ну то не гванди.
доведи протилежне, свідомий у потоці.
Відповісти
, які забивають баки неотесаним студентам перспективами райського життя в Європі, дає відповіть авторитетне британське видання The Times.
http://www.thetimes.co.uk/tto/opinion/columnists/article3932912.ece

"Україна, як Туреччина, ніколи не вступить в ЄС", - акцентує газета у сьогоднішньому номері. У Києві десятки тисяч демонстрантів скандують: "Ми хочемо, щоб наші діти росли в Європі". "Але ось у чому заковирка: ми не хочемо їх приєднання. І друга заковирка: ми вдаємо, що хочемо", - пише впливове видання від імені європейців. - "думка про приєднання багатонаселеної України - кошмар для західних столиць... Такий сценарій дуже схожий на домовленість з Туреччиною у 1964 році", - зауважує ЗМІ. - "ЄС втомився розширюватися і страждає геополітичним аналогом еректильної дисфункції. Причина - криза єврозони. Тепер проект розширення відпав і для єврофілів, і для євроскептиків. Розширення ЄС вичерпало себе".

Скажіть, кому вірити - професійній "революціонерці" Майї Чистоукраїнськепрізвище Москвич, чи провідній європейській газеті, якій нема чого брехати своїм читачам?
Відповісти
як це не сумно, але я практично впевнений що угода про асоціацію не підпишуть. та всеж я ходив і буду ходити на майдан для того щоб наша влада побачила- є не байдужі люди , які будуть відстоювати свою думку і свої права!
Відповісти