«Дізнаєтеся, коли я вирішу», – Клімчук опозиціонерам. ВІДЕО

«Дізнаєтеся, коли я вирішу», – Клімчук опозиціонерам. ВІДЕО
На вимогу відставки голови Волинської ОДА Борис Клімчук та Волиньради Володимир Войтович зазначили, що рішення щодо цього приймуть згодом.

Про це губернатор Волині та голова облради заявили під час зустрічі з «європолітиками» 2 грудня.

Нагадаємо, о 9:10 члени Координаційного комітету Євромайдану на Волині мусили Бориса Клімчука та Володимира Войтовича покинути зал, де тривала щотижнева оперативна нарада.

Член координаційного комітету Євромайдану на Волині, представник ініціативи «Третя республіка» Володимир Бондар заявив Клімчуку і Войтовичу: їм потрібно виконати рішення громади, яке вони прийняли під час віче на Театральному майдані та подати у відставку.

Окрім того, політики вимагали позачергової сесії облради.

Депутат Волиньради від ВО «Батьківщина» Валентина Блінова зазначила, що цього разу Володимир Войтович і апарат облради повинні забезпечити кворум.

Нагадаємо, Волинська облрада не зібралася на сесію, де мали розглядати звернення до президента щодо провалу Вільнюського саміту.

Нардеп України від ВО «Свобода» Анатолій Вітів зазначив, що відсутність кворуму на позачерговій сесії – «спланована акція Клімчука і Войтовича». Мовляв, багатьом депутатам не повідомили про засідання.

А депутат Волиньради від ВО «Батьківщина» Ігор Гузь заявив, якщо Клімчук і Войтович не підуть у відставку, приміщення ОДА заблокують.

«Облдержадміністрація буде заблокована людьми і ми попросимо працівників ОДА розійтися по будинках, аби вони підтримали те, що висловили люди на учора у всіх найбільших містах України на мітингах. Ситуацію накалив ваш президент, який віддав злочинний наказ», – висловився Гузь.

«Завтра на роботу не пустимо. Хочете, викликайте «Беркут», «Сокіл», окропіть ще тут кров’ю площу», – додав він.

Вислухавши присутніх, губернатор Волині Борис Клімчук щодо відставки зазначив: «Проблема не в мені. Якщо моя відставка змінить ситуацію в державі на краще, з вашої точки зору… Всякі різні роздуми були… Я прийму свої рішення, але прийму їх сам. Я під тиском ніколи не приймав рішень. Ви дізнаєтеся, коли я вирішу. Я працював для області, для волинян. Я для цього сюди повернувся. Я не роблю собі політичної кар’єри».

«Моє рішення буде оголошено не зараз», – підсумував голова Волинської ОДА.

Володимир Войтович також відреагував на слова «європолітиків» про його відставку: «Рішення прийме рада». Мовляв, сесія має відбутися вже у середу, 4 грудня.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
арєшек,чи горить надія?
Відповісти
За Вітіва СОРОМНО!!! (((
Відповісти
Ага, чекає, що буде далі, і переметнеться на ту сторону, яка буде мати перевагу, хто б сумнівася...
Відповісти
А що далі. Ну вимагаєте звільнити Клімчука і Войтовича, що далі? Мені оці гузівські закиди нагадують більшовицьку риторику - "Давай звільнимо!!! Всі накинулись - давай!!!" А що далі? При чому тут взагалі Клімчук до подій у Києві? Це ще раз свідчить про те, що у опозиції немає плану дій, просто "пащенки" і "бондарі" хочуть бонусів
Відповісти
сидіти тихо.хай вже ці будуть.батьків наших апали,нас апуть,дітей наших апати будуть,бо без них вайна та голод-як в гондурасі.100%?в яком званіі строчим?вам же тоже вони всі надбавки познімали..не замітив-в жінки своєї спитай салдофон.
Відповісти
Вибач "ТРЕБА",мій коментар(Домініка-16.11) ,адресований для ВОЛИНЯНИНА (13.46)
Відповісти
Що далі робити?А ти дай пораду,а то живеш,моя хата зкраю - я нікого не знаю,хочеш жити краще і пальцем не поворохнути.А що ти зробив для неньки -України ?
Відповісти
Бандар и Шыба политики, которые после себя оставляют выжженую землю. Я в числе митингующих но уберите их пожалуйста, иначе взавтра не придёт много людей на Театральную площадь.
Відповісти
криму!вітязєй не буде!
Відповісти
А судді хто.Гузь,Бондар,Шиба,Григоренко...А що зробили ви.Чи можете ви взагалі що небудь зробити.Що це за ультиматуми.Чого ви лякаєте студентами які і вас ганьбили.Швидко прилаштувались до молоді,яка організувала Євромайдан без політичних прапорів.А перебігти з однієі партіі в іншу в нас може швидко Шиба,Гузь,Бондар.
Відповісти
забули про ще одного "українця"-Банаду,який сьгодні вже в "Батьківщині" і є безробітним,але пробує себе проявити на майдані,думає авось повезе,може де-небудь приткнуть,якщо владу візьмуть вищезгадані "демократи".
Відповісти
архангела Гавриїла.тільки він має право їх трогати за вимя
Відповісти
До останнього тримаються за владу. Будуть вичікувати - хто кого...
Відповісти
Ніхто просто так не хоче покидати" корито"-тай "справи" вони свої не закінчили.
Відповісти
Ой важко Кліму буде з прихватизованою земелькою управлятися після зміни влади...
Відповісти
вже всьо продуманно.то вже ізраїлбського підприємца
Відповісти
Не люблю нашу владу, і то дуже. Але, точнісінько як у 2004-му, дивитися це провінційне політичне кіно було бридко. Кому там пан Бондар тикав? Клімчукові? Що ж, Клімчук на тлі цих р-р-революціонерів виглядав навіть гідно. Це його драма - і це їхнє опереткове, десь фарсове повернення у владні кабінети.
Зловтішатися з відставки Клімчука, про якого завжди писала дуже критично, не буду. Він усе ж таки державник, а вони все ж таки політична братва. Принаймні Шиба з Бондарем.
Відповісти
Дуже м"яко Ви, пані Наталю, сказали про ПеТеУшника Вову Бондара. Це оборотень і хапуга у цивільному. Йому якось дуже легко вдається проходити між крапельками політичного дощу, отримуючи державні нагороди та воссідаючи на парламентському та губернаторському троні. Це ж саме Бондар відібрав у волинських журналістів гектар золотої світязької земельки. Та хочеться ще, ще, ще... А нині ВОНО, це чмо, прийшло виганяти з посади Бориса Клімчука. Як не соромно! Адже сам нещодавно обіймав це крісло, а нині, очевидно, знову хоче скористатися моментом народного гніву, щоб ближче підібратися до владного корита, брати хабарі, нагинати неугодних і непокірних.
Відповісти
вам світ клином на борисах та бондарях?а де та з ким ви живете?що курите що інші проблеми та дійства вас не цікавлять?розпустять раду вас виберемо!балотуйтесь на Януковича!нас 46 міліонів,біля 30 може стати президентом(один з них).хочете зразу в німеччину?там вже давно кожен савєт або сів або пішов на працю достойну нього..єх, надю, доїдаєш булочку в обід за 2.50 на якій 1.5 і ті зароблять на тобі а переживаєш за х..всяких..про націю я тобі не пишу,в вас то радянській народ.а радянському народу в гноєві само і місце!
Відповісти
Дуже прикро, що Ви так не зрозуміли, що в моєму відгукові йшлося про моральне обличчя політичного пройдисвіта та орденоносця Вови Бондара. Тому зовсім не доречно ставите питання, що я курю і чим цікавлюся...
Відповісти
Неже ще є хтось, хто сумнівався в такому рішенні Климчука? Він прийме рішення тоді, коли його з кабінету винесуть, а "Волинянину" потрібно було б поїхати на майдан, щоб робити подібні заяви і звинувачення на адресу учасників євромайдану,це позиція народу, а не отримання бонусів для опозиції.
Ганьба, ганьба і ще раз ганьба таким " лучанинам і волинянинам". Ви просто проплачені писаки.
Відповісти
Народ на Віче вирішив -владу геть- так ідіть, чого чіпляєтеся, там же так важко працювати.
Відповісти
Бридко дивитися на цього Вітіва. А Гузь взагалі хлопак гарний - так до влади преться, аж штани рве. Люди подумайте, ну піде Клімчук, а хто прийде? Це бидлоття, яке цькує людей проливати кров, а свою жопу в цей момент ховає десь в тепленькій віллі. Що зробив Вітів хоча б для Волині? Та він у ВР тільки тисячі отримує, і ніфіга не робить - тільки бються там як бидляки останні. А тепер ще й народ закликають. Хай Вітів відмовиться від свого нардепівства - оце буде правильно
Відповісти
Мабуть, Бондар на старе місце захотів! Нічого не вийде! Мені соромно за таких координаторів!
Відповісти
Хлопці,гоніть того Климчука в три шиї.За вільну Україну ,за Волинь!!!!!
Відповісти
борис петрови до останнього покаже що таке видданисть свому хозяину

Відповісти
Владу треба віддати молодим
Відповісти
Та ну шо ви робите! Хто краще буде дбати про Волинь, як не Клімчук!
Відповісти
Гнати сраною мітлою цих комуняк.
Відповісти
правильно, хватить тому Клімчуку гріти тепле місце, хай глядить внуків, бо як не піде по доброму, то винесуть
Відповісти
шановний Борисе Петровичу!на даний історичний момент Ви являєьесь епіцнтром напруги в регіоні. прийміть вольове політичне рішення - подайте у відставку. цим Ви підтвердите свою державницьку позицію і залишетесь в пам'яті земляків як людика, якій не байдужа доля України і волинського краю!
Відповісти
Люди тут Шиба, Гузь, Клімчук не при чому...! Всі відстоюють свою неньку Україну, народ України, ми громадяни маємо на це право!!!

А якщо ви так говорите тоді станьте на сцену, інформуйте, організовуйте людей як це робить Гузь! Або прийдіть самі на майдан, а не сидите тут і пишите!
Відповісти
ти пишеш.то або специ научені або шавки що вихватують спічі чєчєтових спєцами писані.тітушкі в моральному та розумовому сенсі.безплатні.просто випендретись треба.тролі.там різний люд.не реагуй.хоч достають дійсно тупістю дитячою.технології.
Відповісти
В калпамутній І Бондар виплив . Революціонер хріновий!
Відповісти
Боронь Боже нашу Волинь і Україну від таких горе політиканів як Бондар Шиба Вітів і т д, а з ворогами ми самі справимось!
Відповісти
що ж то буде..тебе ждем виходь.зміни щось
Відповісти
,Риба гниє з голови''. Організація людей на місцях - чудово. Та давайте підтримаємо Київ, Візьмемо столицю,- і на місцях вся система розвалиться. І депутати рад відразу згадають про зобов'язання враховувати думку людей, і чиновницька братія виявить, що закон вищий за побажання керівництва, і т.д. Я двома руками за зміну діючої влади! Та не приведи Господь до поновлення серіалу.,Ющенко2. В центрі та на місцях. Опозиції потрібно обєднуватись з усіма, хто не визнає діючої влади, Та не менша загроза - повернути до влади тих, хо вже проявив себе (як-би пом'якше сказати).... не з кращої сторони. Варто їм взяти на себе роль лідерів протесної хвилі, і на підтримці народу можна буде ставити хрест. Адже віру людей в справедливість знищили саме ті хто вважав правильною лише свою точку зору, а не ПР, яка внаслідок цього прийшла до влади. Та, що не змінила своїх переконань, зараз в колонії завдяки зраді своїх іуд.(яких достатньо в будь якій партії. Лише нові обличчя разом з перевіреними часом можуть отримати довіру, конче потрібну на чесних виборах, що стануть кінцем режиму. Дуже надіюсь, що люди розпочнуть нарешті думати та аналізувати, а не лише вірити.
Відповісти