Луцький ресторатор Бровін пригощає учасників Євромайдану. ФОТО

Луцький ресторатор Бровін пригощає учасників Євромайдану.  ФОТО
У Луцьку на Євромайдані компанія ГРАНД ПЕРСОНА пригощає змерзлих мітингувальників гарячими напоями.

Напої стали розливати приблизно о 17:30. На трьох столах розмістили ящик зі стаканчиками та ложками, чаєм, кавою, цукром. Гарячу воду розливали із чайників з євросимволікою.

Охочих випити гарячого було чимало, тож стаканчики з напоями розходилися один за одним.

Як розповіли активісти майдану, наметовому містечку поки такої великої допомоги ще не надходило. Зараз у них крім гарячих напоїв ще є бутерброди та солодощі.

Крім того, у наметах продовжують опалювати дровами.

"Ми дуже вдячні Олегу Бровіну (власник компанії ГРАНД ПЕРСОНА - ред.), який відгукнувся на наш заклик. Сподіваємося, цей вчинок стане прикладом і для інших, адже Майдан справді потерпає від холоду і нестачі їжі", - сказав член Координаційної ради Євромайдану у Луцьку Володимир Пащенко.

До слова, чай майданівцям розливав син Олега Бровіна Віталій.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 30
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не минуло і 10-ти днів луцькому майдану, як з'явились самопіарщики і доброчинники.
Відповісти
заздриш?
краще допоможи!
не пиши тут взагалі!!!
Відповісти
Алеж який БЕРКУТ - молодці били правильно, сильно і точно професійна підготовка хороша, тому що нікого не покалечили і не забили ... Слава Україні !!!
Відповісти
А на 07.00 на театральний майдан чи на київську площу?
Відповісти
на Київський майдан
Відповісти
Чим би він не керувався - він МОЛОДЕЦЬ.
Відповісти
Вспомнился Задорнов с рассказом про драку под балконом и бочкой кваса ))))

Барыги всегда были "интеграторами" по своей сути )))
Відповісти
Віталік так схудав, переживає за країну...
Відповісти
Не правда. Час робить свою справу, це хороший хлопець. А зайва вага не привід ображати. Майдан це особиста справа кожного. І якщо він розливає чай і каву - подяка і повага вже і зараз.
Відповісти
а що зробили ви, тупі дебільні коментатори? хай вам руки повсихають по клавіатурі клацати. я не прихильниця когось із них, але ви дебіли повні, це факт
Відповісти
"Хто не скаче - той не РАБ!", и не один из баранов среди стада.
Відповісти
Так чай же наливає, а не жовч, як дехто.
Відповісти
я білий і пушистий, я грудьми за ГП, і всіх посажжу, посадджу, посінжу, ну корече ви поняли, вам гаплик анонімчики!
Відповісти
хоч щось людям...
Відповісти
не має слів!!!!!!!!!!!!!!-кому война-кому-мать родна!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Гавкати ,ховаючись за дебілним ніком вмієш,а ти вийди на майдан і скажи людям у вічі ,полрвуть як тузик грілку-чмо ти промосковське.
Відповісти
А ти скачи, "хто не скаче-той москаль!"
Відповісти
нехай бровін розкаже як обслуговували банкети в клімчука на дачі в селі
Відповісти
Та що за тупі наізди на людей!!! Ви б краще самі вийшли в народ,налили змерзлим людям чаю,кави,дали теплі одіяла і накормили!!! А не обсирали людей,які в житті чогось добились!!!
Відповісти
Саме ви такий, а вони ще фору дадуть багатьом. Багато що змінюється і вони також.
Відповісти
С большим уважением к ГП, виталька, ты не прав!
Відповісти
До речі, сьогодні один з чиновників депутатів, приніс на майдан разовий посуд і багато корисних речей, і що, не випендрюється і не піариться, зробив добре то і зробив, не те що дехто)) скромнішими потрібно бути товариші мажори, привикайте до ЄС і порядку!
Відповісти
"на аванс-сцену"?Це як,на сцену за аванс?Є слово "авансцена",це розташування на сцені перед центральною кулісою.Знаток.
Відповісти
То його синочок
Відповісти
кажете піар?
ну ок, людям всеодно поміг ж.
А піар чи не піар, то вже не наше діло!)
Відповісти
ГРАНД ПЕРСОНА - Молодці!!! Дякую Вам)
Відповісти
МОЛОДЦІ, ТАК ТРИМАТИ!!!!
Відповісти
Віталік-Молодець!!!GP-Респект!
Відповісти
Вiталik пiдтримував Луцький Майдан з самого початку! Так що не треба тут пи***ти!!!
Відповісти